کد: 139801283612711506

نکات مربوط به چاپ بنر مناسبتی

کد: 139801283612711506

http://bit.ly/2IXZn8g

، تهران , (اخبار رسمی): بنرهای مناسبتی در دسته بنر و فلکس قرار دارد که در این مقاله سعی شده است تا به بررسی نکاتی مربوط به چاپ بنر مناسبتی پرداخته شود.

نکات مربوط به چاپ بنر مناسبتی
نکات مربوط به چاپ بنر مناسبتی

بنرهای مناسبتی در دسته بنر و فلکس قرار دارد. فلکسی، جنس متـریال تابلوهای فلکس است، که با قابلیت انعطاف نور را از خود عبور می‌دهد که برای تابلوهای سر در مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، تابلوهای پیاده رو و به طور خلاصه برای تابلوهایی که دارای لامپ مهتابی هستند استفاده می‌شود. این بنرها به خاطر قابلیت تغییر رویه فلکسی بسیار پرکاربرد هستند.

بنرهای مناسبتی می‌توانند در راهپیمایی 22 بهمن در دست عده‌ای تظاهرکننده قرار گیرند یا مقابل یک فروشگاه وعده فروش و تخفیف ویژه دهند، همچنین می‌توانند بازگشت کربلایی شخصی را تبریک بگویند و یا روی یک پایه استند، در نمایشگاهی، روند برندینگ کسب و کاری را پروموت کنند. در نتیجه، آن‌ها باید دو ویژگی عمده داشته باشند، یک اینکه طرح اولیه را زیبا، شفاف و قدرتمند ارائه دهند و دوم اینکه قابلیت نصب روی چارچوب‌های مختلف را داشته باشند.

در صورتی که ابعاد بنر مناسبتی طول دو، دو و نیم و سه متری دارد، جای نگرانی نیست. چاپخانه‌ها این طول را به طور سنتی ارائه می‌دهند اما اگر قرار است سایز منحصر به فردی کار شود، حتما افراد قبل از ثبت سفارش باید اطمینان حاصل کنند که دستگاه‌هایی که استفاده می‌کنند قابلیت انعطاف لازم را داشته باشند. پس از ابعاد، نوبت به جنس پارچه می‌رسد، افراد باید از یک دستی سطح، کیفیت، تفکیک رنگ، دوام و ماندگاری جنس ارائه شده سوال کنند و مد نظر داشته باشند، شاید سال دیگر دوباره بخواهند از همین بنر استفاده کنند. در چنین شرایطی سفارش جنس درجه یک، انتخابی معقول است. در انتها نوبت می‌رسد به کیفیت پانچ‌های فلزی در گوشه‌های بنر برای عبور تکیه گاه یا ریسمان و ... که باید بررسی شود.

رعایت این توصیه‌های ساده اما مهم، می‌تواند افراد را را در انتخاب بهترین بنر ممکن یاری کند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت چاپ و تبلیغات کوثر مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چاپ و تبلیغات کوثر

مجتمع چاپ و تبلیغات کوثر با سابقه درخشان خود در زمینه خدمات و محصولات چاپی، در تلاش است تا خدمات چاپی را به بهترین شکل ممکن به مشتریان عزیز ارائه دهد.

منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی