اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980203362337186

ماه مهربان در حاشیه شهر اهواز

تهیه سبد کالا برای نیازمندان خوزستان در ماه رمضان

کد: 13980203362337186

http://bit.ly/2IXVJeq

، تهران , (اخبار رسمی): قرارگاه جهادی صاحب الزمان با هدف تهیه سبد کالا برای نیازمندان خوزستان در ایام ماه مبارک رمضان از هموطنان خواست در این طرح برای نیازمندان و بی‌سرپرستان مناطق حاشیه‌ای شهر اهواز کمک کنند.

تهیه سبد کالا برای نیازمندان خوزستان در ماه رمضان
تهیه بسته غذایی و اطعام نیازمندان در ماه رمضان

کمک به نیازمندان و محرومان چه در فرهنگ تاریخی ایرانیان و چه در آئین اسلامی کاری پسندیده است و همواره به آن توصیه شده است. ایرانیان از دیرباز تا به امروز در این امر خداپسندانه و انسانی سرآمد بودند.

 مجموعه قرارگاه جهادی صاحب الزمان نیز سعی دارد با کمک هموطنان نوع‌دوست به اطعام نیازمندان و اهدای سبد کالا به آن‌ها در ماه مبارک رمضان به خانواده‌های محروم و بی‌سرپرستان حاشیه شهر اهواز که توانایی امرار معاش خود را ندارند مبادرت کند.

همان‌گونه که پیامبر خدا(ص) فرمود هر کس یک مؤمن روزه ‏دار را در این ماه افطارى دهد، پاداشى برابر با آزاد کردن یک بنده نزد خدا داشته و مایه آمرزش گناهان گذشته وى نیز خواهد بود. بعد از اینکه اصحاب گفتند ای پیامبر خدا ، همه ما قادر بر افطارى دادن به روزه دارى نیستیم، ایشان فرمود: خداى تبارک و تعالى چندان کریم است که به کسى از شما که نتواند جز با جرعه شیر آمیخته با آبى، یا شربت آب گوارایى، یا چند دانه خرما روزه‌دارى را افطارى دهد و بر انفاق چیزى بیش از این قادر نباشد، همین ثواب را عطا مى‌کند.

قرارگاه جهادی صاحب الرزمان از هموطنان طلب کمک کرده تا با مشارکت خود هر چند به اندازه چند دانه خرما، این مجموعه را در این امر خیر یاری کنند. هر فردی می‌تواند با کمک‌های خود در این امر خداپسندانه سهیم باشد.

برای این کار کافی است افراد به سایت دونیت مراجعه کرده و با استفاده از رمز اینترنتی کارت بانکی خود مبلغ مورد نظر خود را پرداخت کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در اردوهای جهادی و خدمت‌رسانی می‌توانند با شماره تلفن 28428490-021 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

قرارگاه جهادی حضرت صاحب الزمان(عج)

قرارگاه جهادی صاحب الزمان(عج) در پاییز 1394 متشکل از گروه های جهادی قدیمی و نوپا، پیشکسوتان و جهادگران جوان، با هدف ترویج گفتمان حرکت های جهادی بر اساس تعالیم دین مبین اسلام و زمینه سازی برای تحقق عدالت جهانی بر پایه مهدویت در زمینه فعالیتهای جهادی به صورت مردمی شروع به کار نموده است. این قرارگاه به صورت تخصصی در عرصه های محرومیت زدایی، خدمت رسانی، جهاد فرهنگی، علمی و اقتصادی فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه