اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980229369139917

کتاب اصول حقوقی شروع و پیشبرد کسب و کار به رایگان منتشر شد!

کد: 13980229369139917

http://bit.ly/2K5E85Y

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از چالش های کارآفرینان و صاحبان کسب و کار‌های ایرانی، عدم آشنایی کافی با مسائل حقوقی و قانونی است؛ این کتاب می‌تواند به عنوان راهنمایی جامع حقوقی، به کارآفرینان و مدیران کسب و کار‌‌ها کمک کند تا از بروز مشکلات حقوقی و خسارت‌های جبران‌ناپذیر جلوگیری کنند.

کتاب اصول حقوقی شروع و پیشبرد کسب و کار به رایگان منتشر شد!
کتاب اصول حقوقی شروع و پیشبرد کسب و کار به رایگان منتشر شد!

این کتاب با هدف بیان نکات حقوقی‌ راه‌اندازی، پیشبرد و حفظ کسب و کار در فضای فعلی اقتصاد و تجارت ایران که در سال ۹۸ که نیاز به توجه بیشتری دارند، توسط تیم حقوقی وینداد تهیه و به رایگان منتشر شده است. 

یکی از چالش های کارآفرینان و صاحبان کسب و کار‌های ایرانی، عدم آشنایی کافی با مسائل حقوقی و قانونی است؛ این کتاب می‌تواند به عنوان راهنمایی جامع حقوقی، به کارآفرینان و مدیران کسب و کار‌‌ها کمک کند تا از بروز مشکلات حقوقی و خسارت‌های جبران‌ناپذیر جلوگیری کنند.

موضوعاتی نظیر قراردادهای استخدامی، مشارکت، سرمایه‌گذاری، تشکیل و ثبت انواع شرکت، شرکت‌های دانش‌بنیان، قراردادهای حفاظت از کسب و کار و مالکیت فکری در آن مطرح شده است.

این کتاب الکترونیکی در 65 صفحه و به صورت کاملا رایگان جهت آگاهی بخشی و آشنایی کامل با مسائل حقوقی کسب و کار منتشر شده است.

نظرات برخی از مدیران و کارآفرینان برجسته کشور درباره این کتاب را می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

دکتر شهاب جوانمردی، مدیر‌عامل فناپ در خصوص این کتاب گفت: یکی از الزامات حفظ کسب‌وکار، توجه به امور حقوقی در تمامی چرخه‌ی عمر شرکت است. گروه وینداد با تلاشی تحسین برانگیز و در قالب مستندی منسجم به اهم نکاتی پرداخته است که علاقه‌مندان ایجاد یک کسب‌وکار جدید یا مدیران کسب‌وکارهای نوبنیاد باید آنها را بدانند و به آنها توجه کافی داشته باشند.

پویا پیرحسینلو، مدیر‌عامل ابرآروان نیز در خصوص این کتاب گفت:  با بی‌میلی کامل کتاب رو دانلود کردم و شروع کردم به سرعت ورق زدن. اما چند لحظه بیشتر طول نکشید تا هیجان زده بشم. موضوعات و اصطلاحاتی که در طول چندین ماه و به سختی، غیر متمرکز و حتی در برخی موارد غلط یادگرفته بودم، منظم و منسجم در یک کتاب کوتاه و البته با گرافیک جذاب جمع شده بود. خوشحالم از کار خوبی که وینداد انجام داده و البته خوشحال ترم که کتاب را به صورت آزاد عرضه می‌کند.

علاقه‌مندان برای دانلود کتاب اصول حقوقی شروع و پیشبرد کسب و کار می‌توانند به سایت وینداد مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پلتفرم خدمات حقوقی وینداد

وینداد یک پلتفرم خدمات حقوقی‌آنلاین است، خدماتی شامل تنظیم و بررسی اختصاصی قرارداد، مشاوره حقوقی در حوزه های مختلف مالکیت فکری، سرمایه گذاری، بیمه و مالیات و امور کیفری و پکیج های حقوقی مناسب شرکت ها و کسب و کارهای مختلف

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]