اطلاعات تماس
  • 041355*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803113728111872

بررسی مواردی ضروری در مورد بهداشت دهان

کد: 139803113728111872

http://bit.ly/2JYJwrB

، (اخبار رسمی): طراحی ساختمان‌های ایرانی به شکلی است که اغلب امکان سشتشوی دهان در محل دیگری غیر از سرویس بهداشتی وجود ندارد. پس باید از جامسواکی مناسبی استفاده شود تا بهداشت مسواک در آن محیط حفظ شود. جامسواکی‌های دربدار که برای هر مسواک جای جداگانه‌ای دارند، یکی از بهترین وسایل برای افزایش بهداشت مسواک هستند.

مواردی  ضروری از بهداشت دهان که تا کنون نمی دانستید
جامسواکی های لیوانی اصلا مناسب این کار نیستند - کالاادوایس

در ایران اغلب عادت دارند که مسواک را داخل لیوان و روی روشویی در سرویس بهداشتی نگهداری کنند؛ یعنی حساس‌ترین وسیله‌ی نظافت دهان را به شکل روباز در غیر بهداشتی‌ترین مکان خانه نگهداری کرد.

یک راه حل مناسب تغیییر محل نگهداری مسواک و خمیردندان است. که با توجه به این که نهایتا باید در روشویی سرویس بهداشتی مسواک زده شود، این پیشنهاد هم زیاد عملی نیست و در صورت انجام دادن هم بعد از چند روز به فراموشی سپرده خواهد شد.

پیشنهاد بعدی استفاده از جا مسواکی مناسب است. اغلب جا مسواکی‌ها به شکل لیوان طراحی شده‌اند که روباز هستند. امکان برخورد کردن سر مسواک‌ها به همدیگر مشکل بعدی این نوع جا مسواکی‌ها است.

جا مسواکی مناسب، یک جا مسواکی است که برای هر مسواک جای مخصوصی داشته باشد و همچنین دارای درپوشی برای سر مسواک‌ها باشد، تا مسواک‌ها به شکل روباز رها نشوند. شکل قرار گرفتن مسواک‌ها در جا مسواکی خیلی مهم است. مسواک‌ها باید با فاصله از هم و به صورت ایستاده قرار گیرند.

این قضیه ربطی به وسواس ندارد، نباید اجازه داد مسواک‌ها با همدیگر ارتباط داشته باشند. اگر چند مسواک را در یک ظرف نگه داشت باید مطمئن شد که بهم برخورد نکنند تا از انتقال باکتری‌ها و مایعات از یک مسواک به مسواک دیگر جلوگیری کرد.

عمودی بودن مسواک‌ها در جامسواکی هم باعث می‌شود آب مسواک سریع و کامل تخلیه شود و مسواک مرطوب و نمناک نباشد. محل مرطوب بهترین مکان برای رشد و تکثیر باکتری‌های بیماری زا است.

خمیر ریز اتوماتیک هم یکی دیگر از لوازم بهداشت دندان است که فعلا اغلب به چشم یک کالای لوکس و کم مصرف به آن نگاه می‌شود.

ولی به عنوان یک اصل کلی همیشه باید به یاد داشت که نوع وسایل موجود در سرویس بهداشتی را طوری انتخاب کرد که در حد امکان کمترین نیاز به استفاده از دست را داشته باشند.

روش کار خمیر دندان ریز اتوماتیک به این شکل است که تیوب خمیر دندان داخل آن قرار داده می‌شود و با فشار دادن مسواک بر روی شاسی مخصوص آن خمیر روی  مسواک ریخته می‌شود.

امکان نصب راحت و بدون نیاز به سوراخکاری یک مزیت عالی برای جا مسواکی و خمیر ریز اتوماتیک است. جامسواکی که به راحتی و با چسب‌های مخصوص دو طرفه‌ای روی دیوار نصب می‌شود گزینه‌ای مناسب برای انتخاب است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت کالاادوایس مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کالاادوایس

ما در KalaAdvice.ir بهترین و جالب ترین کالاها را معرفی و بررسی میدهیم. همچنن قیمت آنها در بازار را برایتان اعلام می کنیم. در KalaAdvice.ir فقط پیشنهادات شخصی سازی شده در مورد کالاها و محصولات مختلف و ایده های کاربردی در قالب نوشته قرارداده میشود. در این سایت چیزی به فروش نمی رسد.

اطلاعات تماس
  • 041355*****
[نمایش اطلاعات]