اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803183742212077

ارائه درگاه پرداخت اینترنتی توسط سیزپی

کد: 139803183742212077

http://bit.ly/2Mz25EH

، تهران , (اخبار رسمی): سیزپی (SIZPay) تفاهم نامه پرداخت یاری با شرکت شاپرک (بانک مرکزی ) امضا کرد.

ارائه درگاه پرداخت اینترنتی توسط سیزپی
ارائه درگاه پرداخت اینترنتی توسط سیزپی

سیزپی به عنوان پرداخت یار رسمی با مجوز بانک مرکزی، آماده ارائه راهکارهای پرداخت آنلاین به تمامی کسب و کارها است. جهت دریافت درگاه پرداخت ابتدا نیاز به ثبت نام است.

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی با امکان اتصال به حساب تمامی بانک‌‌ها قابلیتی جدید را پیش روی کسب و کارها و اشخاص قرار داده است . به کمک سیزپی می‌توان درگاه‌های بانکی را به سایت خود متصل و کسب و کار خود را توسعه داد.

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون‌های مهم تولید نرم افزار درصنعت بانکداری و پرداخت، موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از سوی شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می‌تواند به عنوان یکی از شرکت‌های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام کند.

سیزپی (SIZ Pay) نام درگاه پرداخت شرکت پیشگامان است که به ایجادبستری امن برای پرداخت‌ها و تسهیل فعالیت کسب و کارها و توسعه آن کمک می‌کند. همچنین رویکرد سیزپی (SIZ Pay) خدمت رسانی به استارت آپ‌ها و تسریع فعالیت آنها از طریق ارائه انواع درگاه‌های پرداخت است.

مزایای استفاده از درگاه پرداخت سیزپی به شرح زیر است: 

  • تسریع فرآیند اخذ درگاه پرداخت
  • دریافت کمترین کارمزد
  • تسهیل فرآیند تسویه

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی (SIZPay) به آدرس www.sizpay.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی (SIZPay)

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک مطرح بوده و به منظورخدمت به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه با همراهی مدیران و متخصصین داخلی در تمامی علوم مرتبط در این مسیر فعال می باشد. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک (بانک مرکزی) شد و مفتخر است که می تواند به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در حوزه پرداخت به ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه