اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980325376325041

پیشنهاد شگفت انگیز شب‌های بهاری

کد: 13980325376325041

http://bit.ly/2Kl0wII

، تهران , (اخبار رسمی): روزهای گرم بهار و تابستان و همچنین طولانی بودن ساعات روز که همراه با کار و فعالیت زیاد است؛ لزوم یک برنامه تفریحی و سرگرمی را برای افراد بیش از پیش خاطر نشان می‌کند.

پیشنهاد شگفت انگیز شب های بهاری
پیشنهاد شگفت انگیز شب‌های بهاری

برخی در پایان روز به باشگاه بدنسازی می‌روند و برخی ترجیح می‌دهند پیاده‌روی و ورزش سبکی انتخاب کنند. بسیاری از خانواده‌ها برای گردش و سرگرمی به پارک و شهربازی می‌روند و عده‌ای نیز رفتن به رستوران یا سینما همراه خانواده را اولویت قرار می‌دهند.

در این شب‌های خنک بهاری و گسترش وسایل و امکانات ورزشی در سرتاسر شهر، ورزش می‌تواند پیشنهاد شگفت انگیزی برای پایان روز افراد باشد. امروزه اهمیت ورزش بر کسی پوشیده نیست و کمتر کسی است که به تاثیر ورزش بر سلامت جسم و روح خود آگاهی نداشته باشد. ورزش از جمله مقوله‌هایی است که در تمامی ادیان، مکاتب و جوامع جایگاه ویژه‌ای دارد و توصیه‌هایی از جانب اندیشمندان و متفکرین درباره اهمیت ورزش بیان شده است.

یکی از ورزش‌هایی که در ایران مورد مورد غفلت واقع شده، شنا است. شنا با وجود قدمتی بیش از 2500 سال در جهان، مدت زیادی نیست که وارد ایران شده است. شنا از جمله ورزش‌های به شمار می‌رود که مورد توجه همگان بوده و ماهیت آن به نحوی است که موجب ایجاد حالت استراحت در عضلات و مغز می‌شود. هدف اصلی شنا، طی مسافتی در داخل آب است که به وسیله حرکت منظم دست و پا و بدن انجام می‌شود و عمدتا در استخرها و یا دریاچه‌ها صورت می‌گیرد.

استخرهای تهران با تخفیف

برای رفتن به استخرهای تهران کافی است تصمیم بگیرید. علاوه بر فروش حضوری بلیط استخر، سایت‌های متنوعی اقدام به فروش بلیط‌های استخرها و اماکن تفریحی می‌کنند. تخفیفان به عنوان سایت ارائه دهنده تخفیف و خرید گروهی علاوه بر پیشنهاد استخرهای تخفیف دار از جمله استخر سرپوشیده، استخر روباز تهران، این امکان را برای همه فراهم کرده تا نزدیک‌ترین استخر به موقعیت فعلی خود را بیابند.

نباید فراموش کرد که رعایت نکات بهداشتی در این ورزش مفرح امری ضروری و قابل توجه است. اصلی‌ترین آسیب‌ها به غیر از غرق‌شدگی در ارتباط با گوش‌ها (عفونت گوش)، سینوس‌ها و دستگاه تنفسی (نای و ریه) هستند. قارچ‌ها در استخرها وجود دارند، اما با دوش گرفتن، قبل و بعد از ورود به استخر، خوب خشک کردن بدن و باقی نماندن با مایو برای مدت طولانی، می‌توان از شر آنها در امان ماند. زگیل‌های کف پا، نیز عموماً زمانی ایجاد می‌شوند که افراد برای تردد در اطراف استخر و زیر دوش رفتن، دمپایی به پا نمی‌کنند.

با همه این موارد نباید از مزیت‌های منحصر به فرد شنا چشم‌پوشی کرد. شنا جزو معدود فعالیت‌هایی است که تمام اعضا و ماهیچه‌های بدن در حین آن فعالیت می‌کنند. افزایش قدرت قلب و عروق، تنظیم قند خون و کاهش فشار، کالری سوزی، بهبود کیفیت خواب، کاهش استرس و تقویت عضلات از جمله فواید شنا به شمار می‌رود.

در نهایت به علاقه‌مندان پیشنهاد می‌شود فرصت را از دست نداده و هرچه زودتر حتی اگر دوستان و خانواده هم همراهی نکردند، ساک و لباس‌های شنا را بردارند به استخر بروند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تخفیفان

تخفیفان نخستین و پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در مردادماه سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. تخفیفان بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره. خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی،‌ مراکز بهداشتی و آموزشی،‌ سفر تا انواع کالاها و محصولات متنوع.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]