اطلاعات تماس
  • 090110*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803253766111875

آکادمی آموزشی اینفوگرام برگزار می‌کند

چهارمین دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک از پایه؛ تیرماه ۹۸

کد: 139803253766111875

http://bit.ly/2RhMsjP

، تهران , (اخبار رسمی): اینفوگرافیک (infographic) مخفف دو کلمه اطلاعات (information) و گرافیک (graphic) است. اینفوگرافیک تکنیکی است که به کمک آن می‌توان یک پیام یا محتوا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با اثربخشی بالا از طریق نمایش دیداری به مخاطبِ هدف انتقال داد که در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چهارمین دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک از پایه (تیر ۹۸)
چهارمین دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک از پایه (تیر ۹۸)

یکی از بهترین تکنیک‌های نمایش دیداری داده‌ها اینفوگرافیک‌ها هستند

با افزایش آگاهی جامعه و سازمان‌ها، مجموعه اینفوگرام با نیاز و تقاضای افراد و سازمان‌ها برای یادگیری مهارت‌هایی مانند طراحی اینفوگرافیک، ارائه حرفه‌ای، گزارش‌نویسی و … روبه‌رو بوده است. از این رو از سال ۱۳۹۴ این مجموعه تصمیم به برگزاری رویدادهای آموزشی برای علاقه‌مندان گرفت. آکادمی آموزشی اینفوگرام با هدف آگاهی بخشی و آموزش، در حال فعالیت است.

با گسترش خدمات مجموعه اینفوگرام، از سال ۹۷ بخش آموزش با نام «آکادمی آموزشی اینفوگرام» استقلال یافت و در تلاش است تا با برگزاری انواع رویدادهای آموزشی از جمله کارگاه، دوره، سمینار و وبینار سطح دانش و مهارت‌های افراد را ارتقا دهد.

این رویدادهای آموزشی هم برای افراد علاقه‌مند و هم برای کارکنان سازمان‌ها برگزار می‌شود و هدف آن کمک به رشد و مدیریت دانش سازمان‌ها و نهادهای پویا است. دوره‌های آموزش طراحی اینفوگرافیک، گزارش‌نویسی نوین و طراحی تخصصی پرزنتیشن از جمله رویدادهایی بوده که آکادمی اینفوگرام تا امروز برگزار کرده است.

  • تنها حدود ۲۰% محتوای متنی در ذهن می‌ماند.
  • حدود ۸۰% محتوای دیداری در یاد می‌ماند و قابل یادآوری است.
  • تحقیقات نشان می‌دهند استفاده از جلوه دیداری در ارائه، حدود ۱۷% توجه بیشتر مخاطب را به همراه دارد.

یکی از بهترین تکنیک‌های نمایش دیداری داده‌ها اینفوگرافیک‌‌ها هستند. امروزه اینفوگرافیک‌ها نقش به سزایی در سرعت و انتقال مؤثر محتوا دارند. از این رو آکادمی ایفنوگرام برای چهارمین بار دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک از پایه را تکرار می‌کند.

لازم به ذکر است که این دوره مقدماتی است و مخاطب آن طراحان حرفه‌ای گرافیک نیستند. همراه داشتن لپ تاپ برای شرکت کنندگان الزامی است. در پایان دوره همه شرکت کنندگان ملزم به انجام یک پروژه و تحویل آن هستند.

مدرسان این دوره

مهندس محمد شکاری (موسس و مدیرعامل اینفوگرام، مدرس دوره‌های طراحی اینفوگرافیک، گزارش‌نویسی و بازاریابی محتوا)

دکتر مریم سلیمی (مولف و مدرس اینفوگرافیک و نیوزگرافیک، دکترای علوم ارتباطات اجتماعی، مدرس دانشگاه سوره و آزاد اسلامی، عضو کمیته تخصصی گرافیک کتاب‌های درسی آموزش و پرورش)

مهندس منصور میرطاهری (مدرس دوره‌ها و کارگاه‌های اینفوگرافیک و روش‌های نوین دیداری‌ سازی، کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات، موسس نخستین مرجع اینفوگرافیک فارسی، مدیرعامل شرکت فیوتک)


علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد چهارمین دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک از پایه و ثبت نام می‌توانند به سایت آکادمی آموزشی اینفوگرام مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی آموزشی اینفوگرام

با افزایش آگاهی جامعه و سازمان‌ها، مجموعه اینفوگرام با نیاز و تقاضای افراد و سازمان‌ها برای یادگیری مهارت‌هایی مانند طراحی اینفوگرافیک، ارائه حرفه‌ای، گزارش‌نویسی و … روبه‌رو بوده است. از این رو از سال ۱۳۹۴ این مجموعه تصمیم گرفت اقدام به برگزاری رویدادهای آموزشی برای علاقه‌مندان نماید.

اطلاعات تماس
  • 090110*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش