اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980328378026860

معرفی بیست شغل پردرآمد فریلنسینگ یا دورکاری

کد: 13980328378026860

http://bit.ly/2RwfBYJ

، مشهد , (اخبار رسمی): از آنجایی که فریلنسر بودن و کارفرماها در این نوع از مشاغل به مکان و مرزها محدود نیست، برآورد دریافتی و حقوق‌ها در هر حیطه شغلی نیز به صورت بین‌المللی و متوسط جهانی بیان شده است تا برآورد دقیقی از درآمد خود حتی به صورت بین‌المللی داشت.

معرفی بیست شغل پردرآمد در فریلنسینگ یا دورکاری
معرفی بیست شغل پردرآمد فریلنسینگ یا دورکاری

محبوبیت فریلنسر شدن و کار کردن به صورت دورکاری هرساله رو به افزایش است چرا که در ملاحظه تعادل مابین کار، درآمد، هزینه و سبک زندگی، فریلنسینگ می‌تواند راهی مطمئن و دلپذیر برای برقراری تعادل مابین همه موارد باشد. افرادی که دوست دارند برای اضافه‌کاری یا کار اصلی خود به صورت فریلنسر و آزادکار شروع به فعالیت کنند، انتخاب حیطه کاری مسلماً مهم و حیاتی است. چرا که همانند دیگر مشاغل دورکاری نیز دارای مرتبه و درآمدهای زیاد یا کم است.

در انتخاب شغل فریلنسرینگ علاوه بر لذت بردن از انجام آن، می‌بایست حقوق و درآمد ماهانه را نیز مد نظر داشت. اما چه مشاغلی به صورت دورکاری می‌توانند درآمد مناسب و راضی کننده‌ای داشته باشند؟ در ادامه مشاغل مختلف برای انجام دورکاری معرفی شده‌اند.

مسئول خدمات و پشتیبانی مشتریان دورکاری

پیدا کردن فرصت شغلی مسئول خدمات و پشتیبانی مشتریان دورکاری به آسانی پیدا کردن دیگر فرصت‌های شغلی در لیست نیست اما اگر حرفه اصلی افرادی این شغل است، می‌توانند هنوز هم فرصت‌های شغلی مناسبی با پرس و جوی بیشتر به دست آورند و بخشی از کار خود در یک مجموعه را به صورت آزادکاری انجام دهند. حتی می‌توانند در سطح بین‌المللی تلاش کنند تا موقعیت شغلی مناسب برای ارائه خدمات و پشتیبانی مشتریان فریلنسر به دست آورند.

درآمد: 8 تا 12 دلار (5 تا 8 پوند) در ساعت

کارمند پشتیبان اداری آزادکار

برخی از شرکت‌ها بدون در نظر گرفتن محل استقرار کارمندان خود در بخش پشتیبان اداری بخشی از کارها را به صورت دورکاری و فریلنسرینگ انجام می‌دهند. لذا اگر فردی سابقه کاری مفید در این زمینه دارد می‌تواند به سرعت خود را به مدیران اثبات کند تا آن‌ها از انجام وظایف یک کارمند پشتیبان اداری دورکار راضی و خرسند باشند.

درآمد: 11 تا 13 دلار (7 تا 8 پوند) در ساعت

مشاور روابط عمومی آزادکار

تعداد زیادی مشاور روابط عمومی در دنیا وجود دارند که کارهای خود را به صورت دورکاری انجام می‌دهند و شرکت‌های زیادی هم به این فرصت شغلی علاقه‌مند هستند اما قبل از هر کاری و درخواست شغلی می‌بایست استعداد کافی برای این شغل، رزومه قوی و سابقه کاری لازم را داشت. 

درآمد: 13 تا 22 دلار (9 تا 15 پوند) در ساعت

بازاریاب دورکار

بازاریابی به صورت‌های مختلف به مانند تلفنی و ایمیل می‌تواند به صورت دورکاری انجام شود. تا زمانی که نتوان اسم و رسم خود را میان شرکت‌ها برای درخواست شغلی به دست اورد، باید رزومه قوی در این زمینه قبل از درخواست شغلی به کارفرمایان تهیه و آماده کرد. به عنوان یک بازاریاب فریلنسر می‌توان حقوق متفاوتی دریافت کرد. آنچه به عنوان درآمد بیان شده، متوسط درآمد یک بازاریاب دورکار است.

درآمد: 13 تا 25 دلار (9 تا 18 پوند) در ساعت

طراح سه بعدی دورکار

از جمله مشاغل پرطرفداری در زمینه دورکاری و فریلنسرینگ طراح سه بعدی با استفاده از نرم‌افزار CAD است. لذا برای موفق شدن بهتر است رزومه‌ای مناسب در این زمینه تهیه شود و به کارفرماها پیشنهاد همکاری به صورت دورکاری داد. بر اساس سختی و آسانی کار درآمد می‌تواند متفاوت باشد.

درآمد: 18 تا 20 دلار (12 تا 14 پوند) در ساعت

تایپ گفتار دورکار

یکی از مناسب‌ترین زمینه‌های شغلی که می‌تواند یک درآمد اضافی در کنار شغل اصلی باشد، تایپ کردن گفتار است. کار سختی نیست و نیاز به هدفون و کامپیوتر دارد تا بتوان شنید و تایپ کرد. قیمت پیشنهادی می‌تواند به کارفرما مقادیر متفاوتی باشد. این کار را زمانی باید قبول کرد که احساس کرد سرعت تایپ بالا است، در غیر این صورت جز خستگی ثمره دیگری ندارد.

درآمد: 20 لار (14 پوند) در ساعت

ایلوستریتور آزادکار

اگر توانایی طراحی و ساخت لوگو، اسکچ، سربرگ، کارت ویزیت و بسیاری از موارد حرفه‌ای در نرم‌افزاری به مانند ایلوستریتور دارید توصیه می‌شود حتما از استعداد درآمد زایی کنید. درآمد یک ایلوستریتور فریلنسر می‌تواند پروژه‌ای و تا حد 250 دلار هم بالا برود.

درآمد:21 دلار (15 پوند) در ساعت

طراح گرافیک آزادکار

فرصت شغلی طراح گرافیک دورکاری در ایران بسیار زیاد است. لذا استعداد خود را نباید هدر داد و باید شروع به تهیه رزومه و پورتفولیو مناسب برای جلب کارفرماها به صورت دورکاری کرد.

درآمد: 23 دلار (16 پوند) در ساعت

نویسنده مقاله و بلاگر دورکار

افرادی که از نوشتن لذت می‌برند و دوست دارند که آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند، بهتر است به عنوان یک نویسنده و بلاگر دورکار وارد همکاری با سایت‌های معتبر شوند. متوسط درآمد براساس توانایی‌ها می‌تواند متفاوت باشد.

درآمد: 25 دلار (17 پوند) در ساعت

مدیر شبکه اجتماعی فریلنسر

کسب و کارها همگی به سمت انلاین شدن می‌روند و اداره کردن همه شبکه‌های اجتماعی که به نوعی بازار فروش برای کسب و کارها هستند کار آسانی نیست. به این دلیل اگر سابقه کاری یا توانایی لازم وجود دارد می‌توان برای این موقعیت شغلی اقدام کرد.

درآمد: 25 دلار (17 پوند) در ساعت

توسعه دهنده بازی دورکار

افرادی که سابقه کاری در زمینه تولید بازی دارند نباید فرصت را از دست دهند. باید برای انجام کار به صورت دورکاری به کارفرماهای مختلف رزومه ارسال کنند.

درآمد: 31 دلار (22 پوند) در ساعت.

مترجم دورکار

افرادی که قدرت ترجمه دارند می‌توانند براساس زبانی که در آن توانایی دارند به کسب درآمد بپردازند.

معلم فریلنسر

افرادی که معلم باسابقه در زمینه‌های مختلف هستند، بهتر است که مدرسه شخصی خود را به صورت دورکاری بسازند.

درآمد: 41 دلار (29 پوند) در ساعت

کارمند نیرو انسانی دورکار

این حرفه هرچند در ایران کاملا به شکل کارمندی انجام می‌شود اما در خارج از ایران شانس این وجود دارد که بتوان به عنوان یک کارمند نیروانسانی دورکار مشغول به فعالیت شد. وظیفه کارمند نیرو انسانی دورکار برگذاری مصاحبه و ارزیابی نیروها برای کار در مجموعه اصلی است.

درآمد: 46 دلار (32 پوند) در ساعت

صداپیشه فریلنسر

افرادی که از سوی خدا استعداد ذاتی برای صداپیشگی دارند، بهتر است آن را هدر ندهند. صداپیشه آزادکار می‌تواند برای تبلیغات، واینرهای اینستاگرامی و همچنین دوبله رزومه ارسال کنند. حتی این افراد می‌توانند پادکست مخصوص به خود را دست و پا کنند.

درآمد: 46 تا 52 دلار (32 تا 36 پوند) در ساعت

کپی رایتر فریلنسر

کپی رایتر متفاوت‌تر از یک تولید کننده محتوا است. کپی رایتر معمولا به عنوان توضیح دهنده کالا، محصول یا خدماتی که در سایت‌های مختلف برای فروش و ارائه عرضه می‌شود کاربرد دارد. بر اساس سطح کاری و قلم می‌توان درامد داشت.

درآمد: 47 دلار (33 پوند) در ساعت

کارشناس سئو دورکار

هر سایت و هر کسب و کار اینترنتی نیاز دارد که خود را از میان دیگر رقبا بالاتر بکشد و در صدر جدول سایت‌ها در حوزه کاری خود قرار گیرد. این کار توسط کارشناس سئو امکان‌پذیر است. برای این فرصت کاری باید یک رزومه خوب داشت.

درآمد 50 دلار (35 پوند) در ساعت

امنیت شبکه دورکار

با قوی‌تر شدن هکرها که نیاز به هیچ سازمان و نهادی برای کار ندارند، وجود نیروهای متخصص در زمینه افزایش امنیت شبکه نیز روز به روز بیشتر احساس می‌شود. به همین دلیل این شغل در رده سومین درآمد بالای فریلنسرینگ قرار گرفته است.

درآمد 50 دلار (35 پوند) در ساعت

توسعه‌دهندگان وب دورکار

این روزها همه کم کم متوجه می‌شوند که در طول سال‌های اینده تنها کسب‌وکارهای اینترنتی می‌توانند باقی بمانند و به حیات خود ادامه دهند. مشکل اینجاست که همه آن‌ها برای شروع کسب و کار اینترنتی نیاز به یک توسعه دهنده وب دارند. پس می‌توان در این زمینه فعال بود و رزومه خود را برای کارفرمایان فرستاد.

درآمد: 60 دلار (42 پوند) در ساعت

مشاور حقوقی دورکار

افرادی که تاکنون تجربه مشاور حقوقی بودن و همچنین کمک به شرکت‌های مختلف در زمینه حل مشکلات قانونی را داشته‌اند، بهتر است برای خود دفتر وکالت اینترنتی تاسیس کنند. این افراد می‌توانند رویس و کارمند خود باشند. درآمد این گروه بیشترین است. 

درآمد 70 تا 120 دلار (49 تا 85 پوند)

فریلنسینگ برخلاف همه دنیا، در ایران انچنان شناخته نشده است و این فرصتی مناسب برای کسانی است که دوست دارند اولین باشند. سایت پارس فریلنسر نیز در این راستا کوشیده است که با فراهم کردن بستر امن و مناسب شرایط کاری برای دورکاران ایرانی را فراهم کند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چالش های پیش روی یک فریلنسر می‌توانند به سایت parsfreelancer.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس فریلنسر

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان (مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران بتوانند پروژه‌ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند. کار و انجام پروژه به صورت آنلاین مزایای فوق العاده زیادی را برای طرفین دارد و می‌تواند هزینه های جانبی برای عقد قرارداد،اتلاف وقت در ترافیک و … را کاهش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]