کد: 139804103812810057
در دسترس نیست

بهترین روش‌های درمان خانگی زگیل تناسلی

کد: 139804103812810057

، تهران , (اخبار رسمی): برای درمان خانگی زگیل تناسلی برخی روش های درمان خانگی وجود دارد که اثربخشی و قدرت درمانی آنها به اثبات رسیده است.

بهترین روش‌های درمان خانگی زگیل تناسلی
درمان خانگی زگیل تناسلی

روشهای درمان خانگی زگیل تناسلی هیچ گونه عارضه و خطری برای فرد به دنبال ندارد و بسیاری از افراد تمایل دارند که در زمان آغاز درمان زگیل های تناسلی خود از روش های بی خطر خانگی استفاده نمایند.

روش های درمان خانگی زگیل تناسلی مبتنی بر اصول طب سنتی و برآمده از دل طبیعت هستند و بسیاری از اطباء طی سالیان متمادی از این روش ها برای درمان بسیاری از امراض استفاده کرده اند و در بسیاری از موارد هم به پاسخ مورد نظر خود رسیده اند.

از آنجایی که انجام این روش ها به راحتی در منزل امکان پذیر است و هیچ گونه عارضه و خطری برای فرد به دنبال ندارد بسیاری از افراد تمایل دارند که در زمان آغاز درمان زگیل های تناسلی خود به عنوان اولین خطر درمانی از روش های خانگی استفاده نمایند.

در ادامه با موثرترین روش های درمان خانگی زگیل تناسلی آشنا خواهیم شد:

عصاره ی درخت چای

عصاره ی درخت چای یکی از قدرتمندترین ضدعفونی کننده های طبیعی است. برای درمان زگیل های تناسلی یک پنبه ی کوچک را به کمی عصاره ی درخت چای آغشته کنید و آن را به آرامی بر روی زگیل های خود مالش دهید.پس از بیست دقیقه محل زگیل ها را بشویید و خشک کنید. این کار را تا دو هفته روزی ۱ بار انجام دهید تا زگیل های شما کوچک تر و کم رنگ تر شود.

سرکهی سیب

یکی از موثرترین روش ها برای درمان خانگی زگیل تناسلی، شستشوی روزانه ی محل زگیل ها با کمی سرکه ی سیب است. همچنین می توانید محل زگیل ها را با یک پنبه ی آغشته به سرکه مالش دهید.

سیر

از موثرترین ماده ها برای درمان و از بین بردن زگیل های تناسلی می توان به سیر اشاره کرد.چند حبه سیر را له کنید و آن را بر روی زگیل های خود قرار دهید و با یک نوار تمیز ببندید.پس از نیم ساعت خودتان را بشویید و خشک کنید.این کار را هروز می توانید انجام دهید.

پیاز

برای از بین بردن و درمان زگیل های تناسلی می توانید حلقه های پیاز را بر روی آن قرار دهید. همچنین می توانید آب یا عصاره ی پیاز را تهیه کنید و شبها بر روی محل زگیل ۸های خود بمالید و صبح بشویید.

روغن کرچک

روغن کرچک می تواند شما را از شر انواع عفونت ها مانند زگیل های تناسلی رها کند. کمی روغن کرچک را بر روی زگیل های تناسلی خود بمالید و پس از چند دقیقه محل آن را بشویید.

جو دوسر

کمی جو را در آب داغ خیس کنید و پس از نرم شدن آن را کاملا له نمایید.میتوانید این ماده را با کمی آب گرم ترکیب کنید و برای ۲۰ دقیقه داخل آن بنشینید به طوری که تمامی زگیل ها در آب قرار بگیرند.

نوار درمانی

بر روی زگیل‌های تناسلی خود برش های نوار چسبی قرار دهید و تا ۶ روز این کار را ادامه دهید . زگیل ها درمان می شوند و از بین می روند.

جوش شیرین

می توانید جوش شیرین را در آب گرم ترکیب کرده و داخل آن بنشینید . همچنین می توانید کمی جوش شیرین را با روغن کرچک ترکیب کنید تا خمیر نرم و یکدستی حاصل شود .این خمیر را بر روی زگیل های تناسلی خود قرار دهید و آن را با باند تمیزی بپوشانید.

عسل

عسل را به صورت مستقیم بر روی زگیل های تناسلی خود بمالید.

آلوئه ورا

ژل برگ های آلوئه ورا می توانند بسیاری از عفونت ها را از بین ببرند و در ترمیم بافت های آسیب دیده ی پوست بسیار موثرند.هروز بر روی زگیل تناسلی خود ژل آلوئه ورا بمالید و اجازه دهید که جذب شود.

روش‌های درمان خانگی زگیل تناسلی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک پایتخت

مرکز درمان بیماریهای نشیمنگاه (بواسیر، هموروئید، شقاق، فیستول، کیست مویی و زگیل تناسلی) با استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا و با کادری مجرب و حرفه ای

منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان