اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804113816710669

طرح تخفیف تابستانه فرصتی ویژه برای یادگیری

کد: 139804113816710669

http://bit.ly/2LvEbrp

، بیرجند , (اخبار رسمی): طرح تخفیف تابستانه ری اکت اپ به مناسبت شروع سال جدید از تاریخ 11 تیرماه آغاز می‌شود و به مدت هفت روز ادامه دارد. به گزارش سایت reactapp.ir جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان طرح تخفیف تابستانه reactapp به مناسبت شروع سال جدید و در دوره زمانی هفت روزه برگزار می‌شود.

طرح تخفیف تابستانه ،  فرصت ویژه برای یادگیری
طرح تخفیف تابستانه فرصتی ویژه برای یادگیری

مهدی حسن‌زاده مدیر وب سایت reactapp.ir مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این طرح دانست و تصریح کرد: «سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه علاقه‌مندان به این حوزه از محصولات وب سایت فراهم شود.»

او به تشریح جزییات بیشتر این طرح تخفیف پرداخت و ادامه داد: «با توجه به اهمیت روز افزون فریمورک‌های react و react native و محبوبیت زبان جاوااسکریپت سعی شده در این طرح تخفیف تابستانه با فراهم کردن 6 کد تخفیف برای دوره‌های نقدی مختلف سایت، دسترسی کاربران به محتوای تخصصی این حوزه راحت‌تر شود. علاقه‌مندان به یادگیری در حوزه موبایل و وب می‌توانند با مراجعه به پست مربوط به طرح تخفیف تابستانه در بلاگ سایت از کد‌های تخفیف مطلع شوند.» 

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت آموزشی ری اکت اپ به آدرس reactapp.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وب سایت آموزشی ری اکت اپ

قطعا خیلی از برنامه نویس های موبایل دوست دارن این امکان رو داشته باشن که با یک بار کد زدن خروجی کاملا نیتیو اندروید و ios از اپلیکیشنشون داشته باشن ، وب سایت reactapp.ir به عنوان مرجع آموزش فارسی react و react native سعی کرده با تولید محتوای آموزشی متنی و ویدئویی در این زمینه و همچنین گفت گو با افراد موفق این حوزه مسیر مشخصی رو برای افراد علاقه مند به یادگیری react و react native فراهم کنه . البته در حال حاضر بعد از گذشت چند سال تصمیم گرفتیم به عنوان یک مرجع در زبان جاوااسکریپت فعالیت کنیم و امیدواریم بتونیم به علاقه مندان فارسی زبان این زبان محبوب کمک کرده باشیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]