اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980412382275041

شب‌گردی، رستوران‌گردی و کافه‌گردی در شب‌های تابستان در تهران

کد: 13980412382275041

http://bit.ly/2Ly6G7R

، تهران , (اخبار رسمی): اکنون که در روزهای بلند سال به سر می‌بریم و این روزهای بلند سال نیز در گرم‌ترین فصل سال واقع شده‌اند، ساعت‌‌‌های منتهی به غروب و شب بهترین زمان برای گشت و گذار و تفریح هستند.

شب‌گردی، رستوران‌گردی و کافه‌گردی در شب‌های تابستان در تهران
شب‌گردی، رستوران‌گردی و کافه‌گردی در شب‌های تابستان در تهران
شب‌گردی، رستوران‌گردی و کافه‌گردی در شب‌های تابستان در تهران
شب‌گردی، رستوران‌گردی و کافه‌گردی در شب‌های تابستان در تهران
شب‌گردی، رستوران‌گردی و کافه‌گردی در شب‌های تابستان در تهران
شب‌گردی، رستوران‌گردی و کافه‌گردی در شب‌های تابستان در تهران

بسیاری از خیابان‌های شهر و رستوران‌ها و کافه‌ها در ساعت‌های انتهایی عصر و نزدیک به تاریکی هوا مملو از جمعیتی است که برای گذران ساعت‌ و دورهم بودن به آنها مراجعه می‌کنند. بسیاری از کافه‌ها و رستوران‌ها نیز بهترین امکانات و پذیرایی خود را برای ارائه به مشتریان در این فصل آماده می‌کنند. در بیشتر مواقع کافه‌ها و رستوران‌ها به دنبال ارائه نوع منحصر به فرد از غذا و خوراکی‌های تابستانی هستند و علاقه دارند تا از دیگران خاص‌تر باشند.

افرادی که اهل کافه و رستوران گردی هستند شب‌های تابستان بهترین زمان برای رفتن به این مکان‌ها و شکم‌گردی است. در تابستان بهترین رستوران های تهران نیز میزبان تعداد بی‌شماری از مردم هستند که این مکان‌ها را برای دورهم بودن و گذران وقت تا به صبح انتخاب می‌کنند.

البته با توجه به گرم شدن هوا بازار شب‌گردی در خیابان‌های تهران نیز داغ می‌شود. بیشتر مردم هنگام تاریک شدن هوا پا به خیابان‌های شهر می‌گذارند و در این ساعات مکان‌های پر رفت‌و‌آمد شهر بسیار دیدنی است و هیاهو و صدای خنده مردم را از نزدیک می‌توان دید. در ادامه درباره چند مکان پر تردد برای شب‌گردی در فصل تابستان در تهران صحبت شده است.

خیابان سی تیر

خیابانی قدیمی که امروزه تبدیل به مکانی برای غذاهای خیابانی شده است. شلوغی این خیابان از آن دسته شلوغی‌هایی است که اصلا اذیت کننده نیست و حتی هیاهو و صدای همهمه مردم در این خیابان به اندازه‌ای دلپذیر است که بهترین اتفاق را برای هر شب‌گردی رقم می‌زند.

قدم به قدم این خیابان دکه‌های پخت و فروش غذاهای خیابانی وجود دارد و در کنار آن دکه‌هایی برای فروش صنایع دستی نیز است. خیابان سی تیر از خیابان‌های قدیمی تهران است که بسیار توریست پذیر است. به همین دلیل در صورتی که این خیابان برای شب‌گردی در تابستان انتخاب شده است با سیلی از توریست خارجی نیز  می‌توان مواجه شد که دیدن آنها و معاشرت با آنها حس و حال خوبی خواهد داشت.

دریاچه چیتگر

دریاچه چیتگر از سازه‌ها و مکان‌های گردشگری تهران است که به تازگی در تهران بنا شده است. جای چنین دریاچه‌ای در تهران بسیار خالی بود و در حال حاضر با وجود چنین دریاچه‌ و فضاهای تفریحی اطرافش می‌توان آن را برای شب‌گردی پیشنهاد داد.

نمای دریاچه چیتگر در شب واقعا دیدنی است. نورهایی که در شب روی دریاچه می‌افتد به شدت تماشای این دریاچه را در شب زیبا می‌کند. تفریحات دریاچه چیتگر محدود به تماشای دریاچه نمی‌شود. قایق سواری، وسایل بازی و شهربازی، پیست پیاده‌روی و دو و در نهایت وجود مرکز خرید بام ‌لند و کافه‌ها و رستوران‌های زیبا از دیگر تفریحات این مرکز به شمار می‌آیند. در تابستان می‌توان بهترین اوقات را در شب در رستوران‌ها و کافه‌های بام‌لند داشت.

بام تهران

بلندترین مکان تهران برای دیدن نمایی زیبا از تهران بدون شک بام تهران است. بام تهران امروزه به پاتوقی برای شب‌گردی‌های جوانان تهرانی تبدیل شده است. بسیاری از مردم تهران با پیاده روی در مسیر توچال خود را به بام تهران می‌رسانند تا از هوایی خوب در شب و دیدن تهران زیبا لذت ببرند.

بام تهران در ولنجک نیز دارای تعداد زیادی رستوران و کافه است که برای تابستان می‌تواند بهترین گزینه باشد. در آن آب و هوای خنک می‌توان در بالاترین نقطه تهران آش یا چای زغالی سفارش داد و از بودن در کنار هم و دوستان لذت برد.

پل طبیعت

شب‌گردی بر روی پلی روی چند اتوبان تهران یکی از بهترین گزینه‌ها گذارن وقت در شب‌های گرم پایتخت است. آب و هوای خنک، وجود رستوران‌ها و کافه‌های متنوع با خوراکی‌های جذاب و همچنین فضایی زیبا و رنگارنگ با چراغ‌های روشن در شب برای شب‌گری در تابستان از بهترین گزینه‌ها می‌تواند باشد.

پل طبیعت نیز مانند دیگر گردشگاه‌ها هم برای گردش، هم برای پیاده روی و هم برای شکموها گزینه مناسبی است.

درکه و دربند

درکه و دربند دیگر نیازی به معرفی ندارند. این دو گردشگاه از بهترین و قدیمی‌ترین گزینه‌ها برای شب‌گردی در تابستان هستند. فضایی زیبا و بسیار خنک با وجود رستوران‌ها و کافه‌های بسیار برای سپری کردن شب‌های تابستان می‌توانند گزینه هیجان انگیزی باشند.

در رستوران سنتی و کافه‌های درکه و دربند می‌توان سنتی‌ترین حالت تابستان را امتحان کرد . درکه و دربند برای پیاده روی، شب‌گردی و شکم گردی بسیار عالی هستند و افرادی که با شلوغی آخر هفته آن مشکل دارند می‌توانند وسط هفته را برای رفتن به آنجا انتخاب کنند.

فرصت شب‌گردی و شکم‌گردی در تابستان و شب‌های گرم سال را نباید از دست داد. باید فاصله غروب خورشید تا پاسی از شب را در خیابان‌های زیبای شهر و کافه‌های و رستوران‌های شهر گذراند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تخفیفان

تخفیفان نخستین و پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در مردادماه سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. تخفیفان بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره. خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی،‌ مراکز بهداشتی و آموزشی،‌ سفر تا انواع کالاها و محصولات متنوع.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح