اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805133915812736

صدای آب دریا رقیبی تازه نفس در طراحی و اجرای استخر ارائه کرد

آغاز عرضه و فروش تجهیزات شرکت صدای آب دریا از سال 97

کد: 139805133915812736

http://bit.ly/2YBfexO

، تهران , (اخبار رسمی): تولید کننده فعال عرصه طراحی و اجرای استخر کشور، لوله و اتصالات پیمتاش ترکیه را با این ویژگی که زنگ نمی‌زند و باعث می‌شود به پمپ استخر و فیلتر تصفیه استخر آسیبی نرسد از سال 97 به بازار مصرف عرضه کرد.

آغاز عرضه و فروش تجهیزات از سال 97
خرید تجهیزات استخر

به گزارش روابط عمومی صدای آب دریا، از سال 97  عرضه لوله و اتصالات UPVC در سایت www.seawater.ir آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان به استفاده از  سیستم‌های ضد عفونی استخر هم اکنون امکان استفاده از مزیت‌هایی همچون شفاف سازی استخر و ضد عفونی آب استخر را دارند.

حامد صادقی مدیرعامل صدای آب دریا با اشاره به مزیت‌های این محصول تازه گفت: «تولید این محصول نتیجه چندین سال تلاش بوده و برای تولید این محصول از 1900 کار آغاز شده و هم اکنون تجهیزات وارد بازار شده است.»

وی ادامه داد: «لوله و اتصالات UPVC در سیستم‌های نوین ضدعفونی مانند ازن، یووی ازن و کلرزن نمکی استخر کاربرد دارد و توصیه می‌شود در صورت استفاده از این سیستم‌ها به منظور ضدعفونی استخر سیستم لوله کشی استخر از جنس UPVC باشد. لوله و اتصالات پیمتاش ترکیه دارای گواهی نامه FQC بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است.»

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت صدای آب دریا به نشانی www.seawater.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صدای آب دریا

شرکت صدای آب دریا در سال ۱۳۸۹ جهت ارائه خدمات در حوزه تاسیسات مکانیکی تاسیس گردید. این شرکت با توجه به نیروهای متخصص و جوان خود در زمینه های تهویه مطبوع ، پمپاژ و بوستر پمپ ها ، لوله و اتصالات آب رسانی ، موتور خانه و تاسیسات استخر فعالیت داشته که در زیر به صورت مختصر توضیحاتی خدمتتان ارائه می گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار