اطلاعات تماس
  • 090138*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805163932112702

درب‌ اتوماتیک شیشه‌‌ای و ویژگی‌های آن

کد: 139805163932112702

http://bit.ly/32NroWZ

، تهران , (اخبار رسمی): انواع مختلف درب اتوماتیک شامل درب‌هایی شیک و زیبا در طرح‌های مختلف و برای مصارف گوناگون است. درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد. درب اتوماتیک شیشه‌‌ای و غیر شیشه‌ای. در این مقاله هر یک این درب‌ها بررسی شده است.

درب‌ اتوماتیک شیشه‌ ای و ویژگی‌های آن
درب‌ اتوماتیک شیشه‌‌ای و ویژگی‌های آن

درب‌های اتوماتیک از جمله محصولات جدید و مدرن در ساخت درب وروردی ساختمان‌ها است که برای مصارف گوناگون طراحی شده است. درب اتوماتیک شیشه‌ای انواع مختلفی از قبیل درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک دایره‌ای، درب اتوماتیک نیم دایره و … دارند. این درب‌ها معمولا به صورت دو و سه درب ارائه می‌شوند و برای مصارف مختلف بیمارستانی، ادارات، پاساژها و مراکز خرید و … مورد استفاده قرار می‌گیرند.

درب‌های اتوماتیک به دلیل عملکرد سریع خود در برابر هدر رفت انرژی تاثیر به سزایی دارند. درب‌‌های اتوماتیک دایره‌ای معمولا تاثیر بیشتری در برابر هدر رفت انرژی دارند و در انواع دو و سه درب تولید می‌شوند.

ویژگی‌ درب‌های اتوماتیک

عایق حرارتی: درب اتوماتیک به دلیل عملکرد سریع خود هنگام باز و بسته شدن درب، مانع از هدر رفت انرژی در فصول سرد و گرم سال می‌شود. حالت خودکار و اتوماتیک بودن درب در حین باز و بسته شدن نکته مهم و تاثیرگذار در هدر رفت انرژی است.

عایق صوتی: هنگامی که درب به طور کامل بسته است، مانع از نفوذ سرو صدای خارج از مجموعه ساختمان به داخل و بر عکس خواهد شد. که این میزان صدا توسط دستگاه‌ها و ابزارهای اندازه گیری میزان صدای محیط قابل سنجش است. البته میزان جلوگیری از ورود سر و صدای مزاحم به درون، بستگی به نوع شیشه‌های استفاده شده در ساخت درب اتوماتیک دارد. عموما درب‌های اتوماتیک ساخته شده با شیشه لمینت نسبت به شیشه سکوریت و سایر شیشه‌ها عایق صوتی مناسب‌تری هستند.

موارد استفاده از درب‌های اتوماتیک

درب‌های اتوماتیک معمولا برای جدا سازی فضای بین دو محیط مورد استفاده قرار می‌گیرند. این فضا می‌تواند فضا و محیط بیرون و داخل یک ساختمان باشد و یا فضای دو بخش از درون یک ساختمان. به عنوان مثال درب اصلی ورودی هتل‌ها، فروشگاه‌ها و … می‌تواند از درب‌های اتوماتیک باشد. این جداسازی فضا، به عنوان جداسازی فضای درون و بیرون ساختمان‌ها به حساب می‌آید. نوع دیگر جداسازی فضا مربوط به درون ساختمان و محیط داخلی است به عنوان مثال در بیمارستان‌ها برای جدا سازی اتاق ایزوله از فضای بیرون می‌توان از درب‌های اتوماتیک استفاده کرد.

آنلاین دُر نماینده رسمی فروش انواع درب اتوماتیک شیشه‌ای

شرکت آنلاین دُر عرضه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه‌ای با قیمت‌های مقرون به صرفه و خدمات پس از فروش معتبر است. قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای عموما متاثر از قیمت شیشه مورد استفاده در ساخت آن است. شیشه‌های مورد استفاده در ساخت درب اتوماتیک شیشه‌ای از نوع شیشه سکوریت و یا شیشه لمینت است که قیمت این شیشه‌ها بر روی قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای تاثیر مستقیم دارد.

علاقه‌مندان جهت خرید و استعلام قیمت درب اتوماتیک می‌توانند با کارشناسان شرکت آنلاین دُر تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آنلاین دُر

گروه صنعتی آنلاین دُر با بهره مندی از تجهیزات و ابزارهای روز دنیا، خدمات گسترده‌ای به صنایع مختلف ارائه می‌دهد. نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده و همچنین مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش، از جمله نکات مثبت ماست. برای ثبت سفارش هم اکنون می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
  • 090138*****
[نمایش اطلاعات]