اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806053994110972

فیستول چیست؟

کد: 139806053994110972

http://bit.ly/2ZzVz1T

، تهران , (اخبار رسمی): فیستول مقعد شامل دهانه‌ای در اطراف مقعد است که گه‌گاه از ان چرک خارج می‌شود.

فیستول
فیستول چیست؟

فیستول مقعد اصطلاح پزشکی است که به  آلوده شدن بین پوست و باز شدن عضلانی در پایان  دستگاه گوارش گفته می‌شود. فیستول مقعد در نتیجه یک عفونت در محل پوست مقعد است  که معمولا نیاز به درمان فیستول مقعدی دارد.

در سراسر روده بزرگ و به ویژه در نزدیکی محل خروج مدفوع (مقعد)، غده‌هایی وجود دارند که مانند غده‌های عرق، مسئول ترشح موادی هستند که بسته به نوع مواد مترشحه، نقش خود را در تامین سلامت کلی بدن ایفا می‌کنند. دهانه این غده‌ها به داخل روده باز می شود و ترشحات آن‌ها از این طریق به داخل روده بزرگ تخلیه می‌شود.

فیستول باید دست کم دو منفذ داشته باشد که توسط مجرایی تو خالی به هم متصل شده باشند برخلاف سینوس که مجرائى با تنھا یک منفد است. بیشتر فیستول‌های انورکتال از گودال (کریپت)‌های محل اتصال مقعد و رکتوم منشاء می‌گیرند. زمانی که آبسه باز یا پاره شود، فیستول تشکیل می‌شود.

کلینیک لیزر شفا، یکی از مراکز تخصصی برای درمان بیماری‌های نشیمنگاهی است. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این کلینیک به آدرس www.clinic-laser.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک لیزر شفا

این کلینیک تحت نظر و با مدیریت مستقیم دکتر داود تاج بخش می باشد، ایشان حدود 10 سال در نقاط مختلف ایران مشغول کار عملی وبودند و سال 1380 به تهران بازگشته و بیشتر تمرکز کاری خودشان را در ارتباط با درمان بیماریهای ناحیه مقعد با لیزر گذاشته و طی این مدت دوره های متعددی توسط مرکز لیرز دانشگاه تهران و مرکز لیزر انجمن لیزر ایران که با همکاری انجمن لیزر سوئد بوده شرکت نموده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان