اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806264053611576

رونمایی داهوا از NVR 4.0 با رابط کاربری جدید

کد: 139806264053611576

http://bit.ly/32RjifE

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت داهوا به تازگی از نسخه NVR 4.0 با رابط کاربری جدید و تجربه بهتر رونمایی کرده است.

رونمایی داهوا از NVR 4.0 با رابط کاربری جدید
رونمایی داهوا از NVR 4.0 با رابط کاربری جدید

داهوا به تازگی از نسخه NVR 4.0 با رابط کاربری جدید و تجربه بهتر رونمایی کرده است. نسخه جدید NVR 4.0 از مدل‌های اصلی NVR20004KS2، NVR40004KS2 ،NVR50004KS2 ،NVR4000-I و همچنین NVR5000-I پشتیبانی می‌کند.

با واحد GUI جدید کارایی سیستم آسان می‌شود. طراحی ماژولار رابط کاربری حرفه‌ای تری ارائه می‌دهد، که دارای طرح‌های رنگی، روشن و نمادهای بصری است که به تجربه کاربر پسند کمک می‌کند. NVR 4.0 با داشتن قابلیت سازگاری پیشرفته، نسخه‌های مختلفی از مرورگرها را پشتیبانی می‌کند تا کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی از قبیل به روزرسانی مرورگر، افزونه‌های ناسازگار یا فلش ناسازگار، وارد سیستم و روان کار کنند.

یکی از کارکردهای جدید که برای کاربران مفید است جستجوی روزانه است. این اجازه را می‌دهد تا کاربران به راحتی فیلم های ضبط شده امروز و روز قبل یا روز بعد را جستجو کنند، که این کارآیی را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. NVR 4.0 از دسترسی به دوربین‌های مختلف با کارکردهای مختلف مانند TPC  AI fisheye، شمارش افراد AI ،PTZ و غیره پشتیبانی می‌کند، که راه حل‌های مختلف هوشمندی را ارائه می‌دهد. کاربران قادر خواهند بود با توجه به خواست‌های شخصی خود، دوربین را به راحتی مطابقت داده و تغییر دهند.

علاوه بر این، NVR 4.0 از مشخصات ONVIF پشتیبانی می‌کند، این یعنی سازگاری بالا با دستگاه‌های شخص ثالث. قابل درک است که روند کلی توسعه AIoT نگرانی بیشتری را برای امنیت شبکه و خطر به اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی ایجاد می‌کند. اما کاربران لازم نیست نگران باشند زیرا با طراحی NVR 4.0 محافظت آسان است. برای ایجاد امنیت جامع در سیستم، پروتکل امنیتی جدید اضافه شده از Firewall برای الزامات امنیت شبکه، محدود کردن دسترسی (اتصال به آدرس MAC) و همچنین تأیید دسترسی ۸۰۲٫۱ پشتیبانی می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پفاو

شرکت پفاو با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تامین تجهیزات فنی و اجرا سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه و آنالوگ، سیستم های کنترل الکترونیک تردد و حضور و غیاب، پروژه های شبکه و فیبرنوری، سیستم های هوشمند سازی ساختمان و اطفا و اعلام حریق با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص، فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی