اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980716411327009

اجرای کمپین کلینیک زیبایی یاس توسط آژانس تبلیغاتی باروک

کد: 13980716411327009

http://bit.ly/2IymO72

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): آژانس تبلیغاتی باروک به عنوان مشاور تمام خدمت کلینیک زیبای یاس یک کمپین تبلیغاتی برای این مجموعه اجرا کرد.

جرای کمپین کلینیک زیبایی یاس توسط آژانس تبلیغاتی باروک
اجرای کمپین کلینیک زیبایی یاس توسط آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس تبلیغاتی باروک به عنوان مشاور تمام خدمت کلینیک زیبای یاس یک کمپین تبلیغاتی برای این مجموعه اجرا کرد.

میلاد تیرانداز، مدیر آژانس تبلیغاتی باروک با بیان این خبر گفت: «کلینیک زیبایی یاس زیر نظر دکتر حمیدرضا سپهر با بورد تخصصی پوست و زیبایی فعالیت دارد.»

وی اظهار داشت: «تیم مارکتینگ باروک با هدف آگاهی رسانی به مخاطبان از برند یاس که در فعالیت‌های کاشت مو، لیزر، زیبایی، پوست و ... در ۳ فاز  با ۳ بازه زمانی مختلف به اجرای کمپینی در این خصوص خواهد پرداخت.»

وی ادامه داد: «فاز اول این کمپین در قالب تبلیغات آفلاین و محیطی اجرا شد که با در اختیار گرفتن ۱۵ بیلبورد در سطح شهر به تبلیغات محیطی پرداخت.»

مدیر آژانس تبلیغاتی باروک عنوان کرد: «پس از اجرای فاز اول این کمپین، خوشبختانه با بازخورد بسیار خوبی مواجه شد که منجر به رزروی‌های فراوانی در سه ماهه اول فصل پاییز در جهت استفاده از خدمات مجموعه یاس شد.»

وی افزود: «فاز دوم این کمپین در فصای آنلاین با مباحث سوشال مارکتینگ و اینفلوئنسر مارکتینگ همراه خواهد بود، همچنین فاز سوم آن در خصوص توسعه بازار در استان‌های غربی کشور انجام خواهد گرفت.»

لازم به ذکر است که کمپین کلینیک زیبایی یاس زیر نظر آژانس تبلیغاتی باروک و با همکاری آژانس روابط عمومی و ارتباطات سرآوا هنر انجام می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]