اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904074393014566

سبک و سلیقه مصرف‌کنندگان ایرانی

کد: 139904074393014566

https://bit.ly/2BHuBPp

، یزد , (اخبار رسمی): سلیقه ، سبک ، مصرف کنندگان ، آموزش ، آرامش ، آنلاین ، کاشی ، سرامیک ، دکور زنده

 سبک و سلیقه  مصرف‌کنندگان ایرانی
بیش از 4000 دکور زنده از محصولات کاشی و سرامیک برندهای معتبر ایرانی در سرام پخش

سرام پخش، اولین بازار آنلاین کاشی و سرامیک مبتنی بر سبک و سلیقه رایج مصرف‌کنندگان ایرانی که صرفاً با ایجاد بستری ساده بدون نیاز به آموزش به شما اجازه می‌دهد، در منزل یا محل کار خود، با آرامش و صرف وقت مناسب، محصولات همه کارخانه‌های کاشی و سرامیک ایران را با دکوری زنده که تجسم فضا را برای شما آسان‌تر کند، مشاهده و بررسی و مقایسه کنید و پس از انتخاب محصول مورد نظر، از نزدیک‌ترین فروشنده به محل زندگی یا کار خود آگاه شوید و بصورت آنلاین خریداری نمایید. حمل و نقل این محصول سنگین و حتی تخریب مصالح قبلی، نصب و نظافت کاشی و سرامیک جدید و حتی مشاوره‌های حین خرید و نصب نیز جز خدماتی است که سرام‌پخش بصورت رایگان برای همراهی شما انجام می‌دهد.

به شما پیشنهاد می‌کنم، بجای اتلاف زمان ارزشمند خود در ترافیک کلان شهرها و صرف هزینه بسیار و جستجو در هوای نامطبوع در سطح بازار و خیابان، در منزل یا محل کار خود به همراه خانواده، با یک دهم آن زمان، از بازار آنلاین سرام‌پخش کالای مورد نیاز خود را انتخاب کنید و در کمترین زمان ممکن بصورت آنلاین خرید کنید.

شما در این بستر می‌توانید تمامی محصولات کاشی و سرامیک کارخانجات ایرانی را در تنوع سبک، طرح، رنگ و سایز به صورت دکور زنده مشاهده کرده تا همانند سلیقه شخصی خود محیط‌تان را چیدمان کنید و در این راستا شما می‌توانید انتخابی سریع و مطمئن داشته باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک سرام پخش

اولین بازار آنلاین تخصصی کاشی، سرامیک و مصالح ساختمانی در ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان