اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905264497313813

با مهم ترین اصول بازاریابی تلفنی آشنا شوید

کد: 139905264497313813

https://bit.ly/2EbgX8t

، اصفهان , (اخبار رسمی): یکی از انواع بازاریابی که در گذشته و امروز کاربرد فراوانی داشته بازاریابی تلفنی است. به علت اهمیت و حساسیت بازاریابی تلفنی، این بخش را به آموزش بازاریابی تلفنی اختصاص داده ایم. البته فراموش نکنید که کمک گرفتن از یک مشاور بازاریابی می تواند بسیار راهگشا باشد.

با مهم ترین اصول بازاریابی تلفنی آشنا شوید
با مهم ترین اصول بازاریابی تلفنی آشنا شوید
  • تماس های غیرکاری در زمان کار ممنوع : این که شما در زمان های کاری به تماس های غیر کاری بپردازید باعث گرفته شدن انرژی شما برای کارتان می شود. بنابراین در تایم کاری فقط به تماس با مشتریان و کار اصلی خود بپردازید.
  • استراحت کنید: صدای شما نیاز به رفرش شدن دارد بنابراین اگر در طول روز یک ساعت به بازاریابی تلفنی می پردازید بهتر است یک ربع تا بیست دقیقه به خودتان استراحت داده و آب بنوشید.
  • گاهی پیغام بگذارید: اگر صحبت هایی که می خواهید در تماس تلفنی بگویید، نیاز به تعامل ندارد بهتر است برای شخص پیغام بگذارید. این کار انرژی زیادی را برای شما ذخیره می کند.
  • برنامه ریزی کنید: یکی از اصول مهم در آموزش بازاریابی تلفنی برنامه ریزی است. این که بدون هدف و برنامه ریزی بخواهید به وسیله تلفن با مخاطبان هدفتان ارتباط گرفته و بازاریابی انجام دهید کار بسیار اشتباهی است زیرا امکان دارد دوبار با یک شخص تماس بگیرید که این برای شما یک امتیاز منفی خواهد بود.
  • به سرعت تان بیافزاید: سعی کنید با حفظ کیفیت، هر روز حداقل یک تماس به تماس های تلفنی تان اضافه کنید.
  • برنامه ریزی مالی داشته باشید: نکته مهم دیگری که در آموزش بازاریابی تلفنی باید به آن اشاره کرد، محاسبه هزینه هاست. درست است که بازاریابی تلفنی به نسبت بازاریابی های دیگر، راه ارزان تری به حساب می آید اما این دلیل نمی شود که شما هزینه هایتان از تماس تلفنی را محاسبه نکنید. گاهی اوقات، بازاریابی به صرفه برای شما، تلفنی نیست بنابراین برای آنالیز کارآ بودن این بازاریابی بهتر است در آمد و هزینه های بازاریابی تلفنی را محاسبه کرده و میزان به صرفه بودن آن را بسنجید.

علاقمندان برای مطالعه بیشتر پیرامون مشاور بازاریابی و دریافت خدمات مشاوره به سایت محمدرضا شیخ بهائی مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محمدرضا شیخ بهائی

محمدرضا شیخ بهائی مشاور و مجری پروژه های هوش تجاری، بازاریابی دیجیتال، ایمیل مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]