اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906154530110283

بهترین اینترنت برای بازی‌های آنلاین و گیمرها چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

کد: 139906154530110283

https://bit.ly/3jRMM5O

، (اخبار رسمی): صنعت بازی با فناوری‌های جدیدی مانند بازی آنلاین، کنسول‌های بازی، هدست‌های واقعیت مجازی و تلفن‌های هوشمند به سرعت در حال رشد است. اینترنت به عنوان ستون اساسی برای بازی‌های آنلاین عمل می‌کند و پیش از انتخاب سرویس اینترنت، لازم است معیارهایی در نظر گرفته شود تا بازی‌های آنلاین به بهترین نحو اجرا شوند.

بهترین اینترنت برای بازی‌های آنلاین و گیمرها چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟
بهترین اینترنت برای بازی‌های آنلاین و گیمرها چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

صنعت بازی با فناوری‌های جدیدی مانند بازی آنلاین، کنسول‌های بازی، هدست‌های واقعیت مجازی (VR) و تلفن‌های هوشمند به سرعت در حال رشد است. اینترنت به عنوان ستون اساسی برای بازی‌های آنلاین عمل می‌کند و پیش از انتخاب ارائه‌دهنده سرویس اینترنت، لازم است معیارهایی در نظر گرفته شود تا بازی‌های آنلاین به بهترین نحو اجرا شوند، در غیر این صورت باعث نارضایی مشترک خواهد شد.

معیارهای متعددی در انتخاب یک سرویس اینترنت برای گیمرها وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تاخیر و پینگ کمتر تأخیر زمانی است که بسته‌های داده از سرور بازی به دستگاه می‌رسند. از طرف دیگر، پینگ مدت زمانی است که طول می‌کشد (بر حسب میلی ثانیه) تا یک بسته داده از دستگاه خارج شود، به سرور بازی برسد و به دستگاه برگردد. Latency و Ping هر دو معیار "تاخیر" در یک بازی هستند. هر چه تاخیر و پینگ پایین‌تر باشد، تجربه بازی در لحظه بهتر خواهد بود.

رسپینا با ارائه سرویس اینترنت اختصاصی، تمام پهنای باند را به یک مشترک اختصاص می‌دهد و در نتیجه اینترنتی پایدار با سرعت بالا و کمترین میزان تاخیر و پینگ را به گیمرها ارائه می‌نماید.

بستر اتصال در ایران اغلب ISP ها اینترنت خود را بر بستر خطوط سیمی یا کابل مسی ارائه می‌دهند که نویز بالایی دارند و به‌ندرت قادر به ارائه اینترنت با سرعت بیش از ۸ مگابیت بر ثانیه به کاربران هستند. اما اینترنت اختصاصی رسپینا بر بستر ارتباطات رادیویی بوده و برخلاف سرویس‌های ADSL به خطوط مخابرات وابسته نیست. در نتیجه اینترنتی با سرعت نامحدود و پایدار را برای مشترکین و به‌ویژه گیمرها فراهم می‌آورد.

سرعت متقارن معیاری دیگری که باید بر آن تمرکز کرد، سرعت متقارن است. منظور از سرعت متقارن، اینترنتی با سرعت آپلود و دانلود برابر است. از آنجایی که در بازی آنلاین، داده‌ها به‌صورت همزمان ارسال و دریافت می‌شوند، در نتیجه برای تجربه یک بازی روان و بدون تاخیر، به اینترنتی با سرعت متقارن نیاز است.

اینترنت اختصاصی رسپینا با امکان دریافت سرعت آپلود و دانلود برابر برای مشترکین امکان‌پذیر است. در این سرویس محدودیت در سرعت آپلود از بین رفته و برای مشترکین و به‌ویژه گیمرها این امکان را فراهم آورده است تا متناسب با نیاز خود، پهنای باند متقارن یا نامتقارن را انتخاب کنند.

ضریب اشتراک یکی از معیارهای مهم که توسط بسیاری از شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت نادیده گرفته می‌شود، ضریب اشتراک یا Contention ratio است. ضریب اشتراک تعداد کاربرانی است که به‌طور همزمان از یک پهنای باند استفاده می‌کنند. در صورتی‌که تعداد کاربران همزمان بر روی یک شبکه زیاد باشد، سرعت اینترنت کاهش می‌یابد و تاخیر نیز به همان نسبت اتفاق می‌افتد. این امر در مورد پهنای باند اختصاصی صدق نمی‌کند،‌ چرا که تمامی پهنای باند خریداری شده به همان مشترک تخصیص داده می‌شود و به‌صورت اشتراکی بین چندین کاربر مصرف نمی‌شود.

حجم و سرعت نامحدود از آنجایی که بازی‌های آنلاین میزان حجم مصرفی را افزایش می‌دهند، سرویسی با حجم و سرعت نامحدود مناسب‌ترین انتخاب برای گیمرها است. حجم نامحدود در سرویس‌های اشتراکی از سرعت بسیار پایینی برخوردار است و در ساعات اوج مصرف، سرعت اینترنت به شدت کاهش می‌یابد. در نتیجه بهترین انتخاب، سرویس اینترنت اختصاصی با حجم و سرعت نامحدود در تمام ساعات شبانه‌روز است.

رسپینا با در نظر گرفتن معیارهای اساسی در انتخاب سرویس اینترنت، سرویس اینترنت اختصاصی خود را با سرعت پایدار و حجم نامحدود به گیمرها ارائه می‌نماید. پهنای باند اختصاصی رسپینا بدون محدودیت در حجم و سرعت، دسترسی کاربران به اینترنتی پایدار در تمام ساعات شبانه‌روز را فراهم می‌کند.

این سرویس با پینگ پایین و سرعت بالا، مناسب‌ترین انتخاب برای افرادی است که به بازی‌های آنلاین علاقه‌مند هستند و ساعات زیادی از شبانه‌روز را به بازی کردن مشغول هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرویس اینترنت اختصاصی رسپینا، لطفا فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینترنت و پهنای باند رسپینا

شرکت داده پردازی رسپینا با هدف اعتلای صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات درکشور درسال ۱۳۸۱ تاسیس گردید. موسسین شرکت که از نخبگان رشته های سخت افزاری و نرم افزاری از دانشگاه های معتبر بوده و دارای سابقه فعالیت های پژوهشی و کاربردی در رشته های مختلف IT می باشند، با هدف گسترش این صنعت در زمینه ارائه خدمات اینترنت و شبکه های کامپیوتری اقدام به تاسیس شرکت رسپینا نموده اند. با توجه به رشد روزافزون صنعت IT در جهان، و فاصله نسبتاً زیاد کشور ما با کشورهای پیشرو در این زمینه علی رغم وجود متخصصین تراز اول و مطرح در سطح جهانی، این فاصله غیرقابل قبول بوده و وظیفه ملی افراد توانا که می توانند قدمی در این راه بردارند سنگین تر می گردد. لذا شرکت رسپینا با هدف ایجاد اشتغال، توسعه و ارتقای صنعت IT در زمینه های مختلف قدم در این راه گذاشته و تلاش مستمر درجهت نائل شدن به اهداف فوق می نماید. اعضای تیم فنی شرکت داده پردازی رسپینا همواره اطلاعات خود را با اتکا به بروزترین تکنولوژی کشورهای پیشرفته در صنعت IT پیش برده و دارای مدارک معتبر متعددی در زمینه های مختلفی نظیر شبکه ، نرم افزار، امنیت سیستمها و سایر زمینه ها می باشند. هسته اصلی مدیریت این شرکت شامل اعضای اصلی تیم روبوکاپ دانشگاه تهران هستند. این تیم در تمام مسابقات داخلی همواره بهترین نتایج را کسب نموده و از جمله موفقیتهای آنها در عرصه مسابقات جهانی عبارتند از: کسب دیپلم افتخار در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۱ در کشور آمریکا و مقام نهم در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۲ در کشور ژاپن و مقام چهارم در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۲ در کشور آلمان

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]