اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906194543012833

ویژگی های لنز چشمی طبی و رنگی ایر اپتیکس آمریکایی

لنز چشمی رنگی و طبی برند ایراپتیکس

کد: 139906194543012833

https://bit.ly/2DVqS2a

، تهران , (اخبار رسمی): لنزچشمی طبی برند ایر اپتیکس محصول کشورآمریکا می باشد و دارای 3 نوع رنگی زیبایی، طبی رنگی و طبی بی رنگ می باشد. از جنس سیلیکون هایدروژل است و از خشکی چشم جلوگیری می کند و چشم ها را مرطوب نگه می دارد. این لنزها تاریخ مصرف فصلی دارند که پس از باز کردن پلمب آن تا 3 ماه می توانید از آن استفاده کنید.

لنز چشمی رنگی و طبی  برند ایراپتیکس
لنز چشمی رنگی و طبی برند ایراپتیکس

مهم ترین ویژگی برند ایراپتیکس مقاومت در برابر رسوبات چشمی و محیطی است و از خشکی چشم جلوگیری می کند و چشم را مرطوب نگه می دارد و نوع طبی آن می تواند دوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم را درمان کند

لنز ایراپتیکس یکی از بهترین برندهای لنز چشم است که استفاده از آن بسیار راحت بوده و چشم های کاربران را به هیچ عنوان دچار خستگی نمی کند و فرد از لنز گذاشتن خسته نمی شود

لنز چشمی برند ایر اپتیکس  یک انتخاب عالی برای افرادی است که چشمان ضعیفی دارند و می خواهند لنز را جایگزین عینک طبی کنند.

این لنزها ضمن آنکه راحتی بسیار زیادی برای کاربر دارد می تواند برای اصلاح دوربینی و نزدیک بینی و آستیگماتیسم موثر باشد.

لنز نرم برند ایر اپتیکس از مواد سیلیکون هایدروژل ساخته شده است و درصد محتوای آب بالایی دارد و باعث می شود چشم ها همواره مرطوب بماند.

 همچنین در برابر رسوبات محیطی و چشمی هم مقاومت بالایی دارد.

برای خرید لنزهای چشمی برند ایراپتیکس چه قدر باید هزینه کنیم؟

لنز ایراپتیکس در شرکت آمریکایی لنز آلکان (لنز سیباویژن ) که یکی از معتبرترین کمپانی ها در زمینه محصولات مراقبت از سلامت چشم است تولید می شود. لنز چشم است می باشد که کیفیت محصولات این شرکت بسیار بالا بوده و از سلامت چشم ها به طور قابل توجهی محافظت می مند.

این برند لنز نرم فصلی طبی بی رنگ و طبی رنگی و همچنین رنگی زیبایی بدون نمره تولید می کند که کاربر مجاز است از آن ها به مدت 3ماه استفاده کند که استفاده از آن ها در طول روز بسیار راحت و لذت بخش است

با اینکه این لنزها از فناوری سیلیکون هایدروژل ساخته شده است اما توصیه می کنیم به هیچ عنوان با آن ها نخوابید و قبل از خواب حتما آن ها را از چشم هایتان خارج کنید.

قیمت خرید لنز ایراپتیکس با آنکه یک محصول امریکایی و بسیار خوبی است اما در عین حال بسیار مناسب است و کاربران می توانند آن ها را به صورت تک جفت و سه جفت خریدار نمایند

. این لنز چشمی از فناوری Surface Smooth بهره مند است و به همین خاطر می تواند در طول مدت استفاده یک لایه رطوبت در سطح لنز ایجاد کند.

 رسوبات وپروتئین های چشمی که در طول روز به سطح لنز می چسبند باعث تحریک آن می شوند که برای حل این مشکل این لایه ی منحصر به فرد از افت رطوبت خودداری می کند و میزان این رسوبات را له طور قابل توجهی کاهش می دهد.

مشخصات و ویژگی های لنز نرم برند ایر اپتیکس

  • مقاوم در برابر رسوبات و پرونئین های چشمی و آلودگی های محیطی
  •  استفاده راحت و لذت بخش و بسیار سبک
  • ساخته شده از مواد سیلیکون هایدروژل که تا پنج برابر اکسیژن رساینی بیشتری نسبت به هایدروژل به چشم دارد
  • حفظ رطوبت لنز جهت کاهش احتمال ابتلا به خشکی چشم.

چرا همه ی پزشکان و اپتومتریست ها لنز های چشمی برند ایراپتیکس را پیشهاد می کنند؟

این لنزهای چشمی یک محصول بسیار مقرون به صرفه و با کیفیت است و هم برای کسانی که چشم های ضعیفی دارند کاربرد دارد و هم برای کسانی که می خواهند از لنز به عنوان یک ابزار آرایشی استفاده کنند.

مهم ترین چیزی که در خرید لنزهای چشمی باید به آن توجه کرد راحتی و اکسیژن رسانی آن است که در تمامی انواع لنزهای چشمی ایراپتیکس این ویژگی ها رعایت شده و کاربر می تواند از آن برای ساعت های طولانی استفاده نماید علاوه بر این از خشکی چشم جلوگیری می کند و سطح چشم را همیشه مرطوب نگه می دارد.

این لنزها را میتوانی با بهترین قیمت از فروشگاه ایران لنز تهیه نمایید و از گارانتی 48 ساعته لنزهای چشمیما بهره مند شوید

لنزهای ایر اپتیکس در انواع لنز طبی بی رنگ، لنز رنگی زیبایی و لنز طبی رنگی در نوع فصلی تولید می شود.

برای خرید بهترین مارک لنز طبی بی رنگ و بهترین برند لنز طبی رنگی و همچنین بهترین برند لنز رنگی بدون نمره می توانید روی ایران لنز حساب کنید ;)

اپتومتریست: سحر قاسمی

منبع:وبلگ بیان

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران لنز

ایران لنز از سال 1390 تاکنون به مدیریت سحر قاسمی اپتومتریست شماره نظام پزشکی 2104 ب و سالار حمیدی شماره نظام پزشکی 2129 ب در اینستاگرام و تلگرام مشغول به فعالیت بوده و هست. این شرکت مفتخر است تمامی لنز های رنگی، طبی رنگی و طبی را در انواع بهترین برند لنز طبی رنگی و همچنین بهترین مارک لنز رنگی و طبی بدون رنگ با قیمتی مناسب توزیع کرده و به دست مشتریان عزیز و همکاران گرامی این حوزه برساند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی