اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908114725913813

مشاور سرمایه گذاری ارائه خدمات مالی و مشاوره بورس

کد: 139908114725913813

https://bit.ly/34Uo4wP

، اصفهان , (اخبار رسمی): مشاور سرمایه گذاری هر شخص یا گروهی است که توصیه می کند سرمایه گذاری را در چه جایگاه یا چه زمانی انجام دهید. یا در ازای پرداخت هزینه، تجزیه و تحلیل اوراق بهادار را انجام دهد، این موضوع چه از طریق سیستم های مدیریتی مستقیم و چه از طریق روش های غیر مستقیم با نتیجه ای مشابه همراه خواهد بود.

مشاور سرمایه گذاری ارائه خدمات مالی و مشاوره بورس
مشاور سرمایه گذاری ارائه خدمات مالی و مشاوره بورس

مشاور سرمایه گذاری هر شخص یا گروهی است که توصیه می کند سرمایه گذاری را در چه جایگاه یا چه زمانی انجام دهید یا در ازای پرداخت هزینه، تجزیه و تحلیل اوراق بهادار را انجام دهد، این موضوع چه از طریق سیستم های مدیریتی مستقیم و چه از طریق روش های غیر مستقیم با نتیجه ای مشابه همراه خواهد بود.

 

نکات کلیدی درباره مشاوره سرمایه گذاری
 

  • یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده دارایی های سرمایه گذاران فردی و نهادی را مدیریت می کند.
  • مشاور سرمایه گذاری که مستقیماً توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار انتخاب می شوند، باید اصل امانت داری را به عنوان یک اصل مهم و ضروری مورد توجه قرار دهند. اصل امانت داری بیان کننده توجه به منافع مشتریان است.
  • مشاوران مالی یا سرمایه گذاری همچنین موظفند هرگونه تعارض منافع احتمالی را با مشتری خود افشا کرده و در کلیه معاملات تجاری خود اخلاقی عمل کنند. برخی از این کارشناسان درصدی از دارایی های تحت مدیریت خود را از مشتریان دریافت می کنند در حالی که برخی دیگر برای پخش مشاوره یا به صورت ساعتی و یا هزینه ثابت می گیرند.
     

مشاوران سرمایه گذاری چه کسانی هستند؟
 

مشاوران سرمایه گذاری متخصصان مالی هستند که در ازای دریافت هزینه، توصیه های سرمایه گذاری یا تجزیه و تحلیل امنیت را انجام می دهند. مشاوران سرمایه گذاری اغلب اختیارات مشخصی بر دارایی مشتریان خود دارند و ملزم به رعایت استانداردهای مسئولیت امانت هستند.
 

مشاوران سرمایه گذاری چگونه کار می کنند؟

مشاوران سرمایه گذاری با ارائه راهنمایی به مشتریان در ازای دریافت هزینه های خاص، به عنوان متخصص در صنعت مالی فعالیت می کنند. مشاوران سرمایه گذاری امانتداری خود را به مشتریان خود مدیون هستند و ملزم هستند همیشه منافع مشتریان خود را در اولویت قرار دهند.

 

به عنوان مثال، مشاور سرمایه گذاری باید اطمینان حاصل کند که معاملات مشتریان نسبت به معاملات خودشان اولویت دارند و هر گونه توصیه به مشتریان مطابق با نیازها، ترجیحات و شرایط مالی مشتریان است. مشاوران سرمایه گذاری همچنین باید مراقب باشند تا از بروز هرگونه تعارض منافع واقعی یا قابل درک جلوگیری کنند.
 

مشاور سرمایه گذاری در تلاش برای به “حداقل رساندن” تعارض منافع واقعی یا قابل درک مشتریان از طریق ساختار جبران خسارت است. پرداخت حقوق و مزایا مشاور سرمایه گذاری از طریق پورسانت و نه به صورت ثابت، باعث ایجاد یک ارتباط مستقیم بین منافع مشتریان و میزان درآمد این مشاوران مالی خواهد شد.

به عنوان مثال، یک مشاور سرمایه گذاری ممکن است هزینه مدیریت را بر اساس اندازه یا عملکرد دارایی مشتری دریافت کند. به این ترتیب، مشاور سرمایه گذاری انگیزه مالی مشخصی برای تلاش در جهت موفقیت مشتری دارد.

مشاوران سرمایه گذاری معمولاً دارای اختیاراتی هستند که به آنها اجازه می دهد بدون نیاز به کسب اجازه رسمی قبل از اجرای معامله، از طرف مشتریان خود اقدام کنند. با این حال، این اختیار باید به طور رسمی توسط مشتری، به طور کلی به عنوان بخشی از روند پردازش مشتری ارائه شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محمدرضا شیخ بهائی

محمدرضا شیخ بهائی مشاور و مجری پروژه های هوش تجاری، بازاریابی دیجیتال، ایمیل مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه