اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13991015484646618

وبینار آشنایی با قابلیت‌های جدید Microsoft Dynamics 365 CE V9‬‬‬‬‬

کد: 13991015484646618

https://bit.ly/2L37ZOh

، تهران , (اخبار رسمی): نرم‌افزار Microsoft Dynamics CRM یکی از قدرتمندترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌های ارائه راهکارهای حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان در دنیا و ایران است.

توسعه‌دهندگانی که تجربه کار با پلتفرم‌های ارائه راهکار حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان دارند، زیرساخت توانمند و در عین حال منعطف Microsoft Dynamics را همواره تحسین کرده‌اند. قابلیت‌های ارائه راهکار، نگه‌داری و توسعه‌پذیری این پلتفرم، بزرگ‌ترین نقاط قوت آن محسوب می‌شوند که با تغییر رویکرد مایکروسافت در توسعه‌ی آن، سرعت رشد و ارتقای پلتفرم به‌صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

مایکروسافت در آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار Microsoft Dynamics 365، در بخش Customer Engagement نسخه V9 را ارائه و قابلیت‌های متنوعی برای کاربران نسخه On-Premise عرضه کرده است. در چنین زمان‌هایی، اولین دغدغه کارشناسان فنی، متخصصان ارائه‌دهنده راهکار و مشتریان استفاده‌کننده از این پلتفرم، مطلع شدن از رویکرد جدید، قابلیت‌های اضافه‌شده و قابلیت‌های منقضی‌شده است و هر گروه از مخاطبان با دغدغه‌های متفاوتی به نسخه جدید توجه می‌کنند.

در رویداد آنلاین پیش ‌رو که به همت شرکت سامانه‌های مدیریت ترتیب داده شده است، می‌خواهیم در کنار متخصصان این حوزه به بررسی تغییرات و قابلیت‌های اضافه‌شده به نسخه V9 بپردازیم و تجربیات خود را به اشتراک بگذاریم.

از جمله مهم‌ترین موارد مورد بحث در وبینار Dynamics 365 v9 می‌توان به اضافه شدن قابلیت رابط کاربری یکپارچه یا Unified User Interface و اضافه شدن مفهوم و قابلیت تعریف App های مختلف، قابلیت تعریف sitemap های خاص چندمنظوره، اصلاح رابط کاربری محیط کلاسیک موسوم به Legacy Web Client، قابلیت تعریف موجودیت‌های مجازی (Virtual Entity)، برخی تغییرات ساختاری و توسعه‌ سیستم مانند JavaScript ها و ... اشاره کرد.

در وبینار Dynamics 365 v9 تلاش خواهد شد به پرسش‌های زیر پاسخ داده شود:

آیا به V9 آپگرید کنیم یا خیر؟

مزیت‌های نسخه 9 نسبت به نسخه قبلی چیست؟

محیط کاربری یکپارچه یا Unified User Interface و دلیل ارائه آن چیست؟

چه زمانی می‌توانیم محیط Legacy Web Client را کنار بگذاریم؟

چه تغییراتی در کدها و سفارشی‌سازی‌های گذشته باید انجام دهیم؟

ارائه‌دهندگان وبینار

مهندس فرشید ایرانی مدیر توسعه محصول شرکت سامانه‌های مدیریت و مهندس احسان فاضلی مدیر توسعه راهکار شرکت سامانه‌های مدیریت، ارائه‌دهندگان رویداد Dynamics 365 v9 خواهند بود که در مورد مباحث عنوان‌شده به گفت‌وگو خواهند پرداخت.

مخاطبان وبینار Dynamics 365 v9

کارشناسان و متخصصان حوزه ارائه راهکار بر بستر Microsoft Dynamics 365 CE

راهبران و نمایندگان سازمان‌های استفاده‌کننده از Microsoft Dynamics CRM/365 CE

توسعه‌دهندگان بر بستر Microsoft Dynamics 365

مدیران و کارشناسان حوزه CRM و ERP

تمامی علاقه‌مندان به پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت یکپارچه

مدت ‎زمان وبینار

در رویداد وبینار Dynamics 365 v9 که مدت ۲ ساعت برای آن در نظر گرفته شده است، تلاش خواهیم کرد پس از اتمام ارائه سخنرانان، در بخش پایانی به پرسش‌های شرکت‌کنندگان پاسخ بدهیم و نظرات متخصصان این حوزه را ارائه کنیم.

شرایط و نحوه ثبت نام

با هدف هم‌افزایی، انتقال تجربه و آشنایی حداکثری با قابلیت‌های جدید پلتفرم، این رویداد رایگان و شرکت در آن بدون محدودیت است.

برای شرکت در وبینار Dynamics 365 v9 به وب‌سایت شرکت سامانه‌های مدیریت مراجعه یا اینجا کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]