اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911054880015617

مشاغل و مجموعه مهارت‌هایی که در سال 2021 حکومت می‌کنند

کد: 139911054880015617

https://bit.ly/3py1aDw

، تهران , (اخبار رسمی): همان گونه که می دانیم کوید 19 تغییراتی را در صنعت با سرعت شگفت آوری به وجود آورده است و ما در این جا مشاغل اصلی و مهارت هایی که در سال 2021 حاکم خواهند بود را صحبت می نماییم.

مشاغل و مجموعه مهارت هایی که در سال 2021 حکومت می کنند
مشاغل و مجموعه مهارت‌هایی که در سال 2021 حکومت می‌کنند

مشاغل و مجموعه مهارت هایی که در سال 2021 حکومت می کنند و شما را به راحتی استخدام آنها شوید

همانگونه که می دانیم کوید-19 تغییراتی را در صنعت با سرعت شگفت آوری بوجود آورده است و ما در اینجا مشاغل اصلی و مهارتهایی که در سال 2021 حاکم خواهند بود را صحبت می نماییم.

نکات برجسته

  • صنعت کار در طی همه گیر شدن به سرعت تغییر کرده است. مهارتهای تخصصی تقاضا زیاد شده و نقشهای شغلی جدیدی ایجاد شده است. نقش ها و مهارت های اصلی شغلی را که می تواند در سال 2021 به راحتی استخدام شوید ، بررسی کنید.

تأثیر مستقیم و نمایی نوآوری های فناوری بر مشاغل و تغییرات سریع تکنولوژیکی از مدتی قبل دانش عمومی بوده است. با این حال ، بحث درباره آینده محل کار و نیاز به تحول دیجیتال و دیجیتالی شدن اغلب محدود به گفتگوهای اتاق بود.

اما واقعیت سال 2020 نیاز سازمان ها به تغییر یک شبه و کشف شیوه های جدید کار را تسریع کرد. صنایع مختلف شاهد افزایش اعتماد به فناوری های دیجیتال برای ساخت تجربه های رضایت بخش برای مشتریان و کارمندان بودند.

در حالی که فناوری اطلاعات همیشه به عنوان یک عامل اصلی برای تجارت مدرن شناخته می شد، امسال می تواند سالی متفاوت برای ارائه از فناوری های پیشرفته دیجیتال را ارائه عنوان نمود.

تجمیع کلی این پیشرفت ها نقش های شغلی جدیدی را به همراه نیاز به نیروی کار با مجموعه مهارت های پیشرفته ایجاد کرد که تأثیر عمیقی در سال 2021 خواهد داشت.

با مشارکت ، در حال حرکت به سمت مدل های فن آوری و آنلاین محور تر ، شاهد تکامل مدل های جدید کاری هستیم.

از آنجا که نیروی کار ترکیبی به واقعیت تبدیل شده است، تصور می کنیم که همراه با ایجاد مشاغل جدید که به مجموعه مهارتهای پیشرفته فن آوری نیاز دارند، یک نیاز کلی برای مهارتهای دیجیتالی و اجتماعی برای طراحی مکانهای کاری بسیار کارآمد و مولد وجود دارد.

برخی از مشاغل اصلی و مجموعه مهارت های حاکم بر سال 2021 عبارتند از:

تحول دیجیتال و دیجیتالی سازی

در این سال اکثر مشاغل مجبور به تغییر بنیادی در توانایی فناوری اطلاعات خود شدند.

در حالی که دیجیتال سازی تسریع شده و سهم بیشتری از زنجیره های ارزش را در بر می گیرد ، تعداد زیادی از سازمان ها به دلیل وجود سیستم های قدیمی هنوز با چالش روبرو هستند. دستیابی به مزایای کامل دیجیتال سازی مستلزم مدرن سازی سیستم عامل های قدیمی فناوری اطلاعات است.

این پیشرفت منجر به افزایش تقاضا برای استعداد با مجموعه مهارت های دیجیتال خواهد شد. یک نیاز اصلی نقش تحلیلگران ماهر کسب و کار را خواهد داشت که قادر خواهند بود سازمانها را بر اساس یک سری عوامل بر روی روش نوسازی مناسب آنها راهنمایی کنند.

در حالی که ابر، API ، کد کم ، DevOps اصلی ترین و بیشترین مهارت های دیجیتالی هستند ، این اوج این مجموعه مهارت ها به همراه درک کسب و کار است که ضروری است. یکی از نیازهای هر سازمان استفاده از سیستم های جلسات آنلاین و ویدئو کنفرانس می باشد، که جلسات را از حالت حضوری و فیزیکی به حالت دیجیتال و مجازی تبدیل شده است.

متخصصان امنیت سایبری

همانطور که کار از خانه و کار از هرجای دیگر به یک امر عادی تبدیل می شود. سازمانها در برابر هک و حملات سایبری آسیب پذیرتر شده اند.

از این رو ، نیاز به مشاغل برای استخدام کارکنان امنیت سایبری افزایش یافته است ، زیرا تعداد بسیاری از سازمان ها اندازه تیم های امنیت سایبری خود را دو برابر می کنند. براساس گزارش NASSCOM ، با وجود داشتن استعداد گسترده ای در زمینه فناوری اطلاعات در هند ، کمبود متخصصان امنیت سایبری وجود دارد.

مدل مجازی و ترکیبی محل کار در سال 2021 احتمالاً شاهد افزایش تقاضا برای نقش هایی مانند معمار امنیتی ، مهندسین امنیت شبکه ، حسابرسان خطر اطلاعات ، فایروال ها و متخصصان توسعه دستگاه های امنیتی ، رمزشناسان و ارزیابی گران آسیب پذیری خواهد بود.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

هوش مصنوعی در حال تغییر شکل دادن به جهان است و نقشی اساسی در حل مشکلات دنیای واقعی دارد. در این سناریو از متخصصان IT انتظار می رود که مهارت های فنی و تحلیلی را در این زمینه ها کسب کنند.

از آنجا که بخشهای اساسی مانند آموزش اخلال در شکل Edtech و پذیرش مدلهای کاری از راه دور را می بیند ، فرصتهای شغلی در این بخش افزایش خواهد یافت.

پیشرفت فناوری می تواند در سالهای آینده بخشهای اصلی مانند ساخت و ساز و تولید را با استفاده از اتوماسیون صنعتی و یادگیری ماشین رشد چشمگیری بخشد.

با این حال ، متخصصان هوش مصنوعی باید فراتر از تخصص منطق برنامه نویسی باشند. عواملی مانند خلاقیت ، تفکر خارج از چارچوب و حل عمیق مشکلات ، موفقیت چنین متخصصانی را تعیین می کند.

با این حال ، در سال 2021 فراتر از مجموعه مهارت های فن آوری ، این مهارت های نرم خواهد بود که نقشی اساسی در توانایی یافتن افراد جویای کار برای استراتژیک برای نقش های اصلی بازی می کند. این صنعت به دنبال متخصصانی خواهد بود که دارای ذهنیت رشد و چابکی برای سازگاری و پذیرش با ابهام باشند.

با انتقال محل کار به حالت مجازی / ترکیبی ، توانایی برقراری ارتباط موثر هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ، عامل مهمی خواهد بود که سازمان ها به طور فعال بدنبال آن می گردند.

برای مطالعه بیشتر مطالب می توانید به سایت کارینوتک مراجع نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کارینوتک

کارینوتک، ارائه دهنده نرم افزارهای آموزش آنلاین فارسی و همچنین برگزار کننده وبینار (سمینار آنلاین) و برگزاری دوره های آموزشی آنلاین ویژه مدرسین و مراکز آموزشی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]