اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911064882715528

پیکرتراشی

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

کد: 139911064882715528

https://bit.ly/3kiNzOv

، تهران , (اخبار رسمی): در لیپوماتیک، سلول‌های چربی ابتدا تجزیه می‌شوند (یا توسط حرکات لرزاننده کانول امولسیون می شوند و سپس برای پیکرتراشی دقیق بدن، امولسیون چربی به آرامی کشیده می‌شود.

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟
لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک که توسط جراح آلمانی ساخته شده است، از یک کانول با فشار هوای فشرده استفاده می کند، که مانند یک چکش چربی را نرمتر و سریع تر بیرون می کشد. لیپوماتیک آخرین روش لیپوساکشن در کره است که ایمن، موثر و آسان است.

در اصل، این لیپوساکشن است که توسط یک کانول مکش ارتعاشی شتاب می گیرد. لیپوماتیک با یک موتور پنوماتیک که توسط هوای فشرده تحریک می شود کار می کند و کانول را با حرکات سه گانه تحقق می بخشد: نوسان، چرخش و لرزش. در نتیجه این سه حرکت، یک مسیر مارپیچ ایجاد می شود (600 لرزش در دقیقه) که به امولسیون بافت واقعی کمک می کند. اصل امولسیون امکان از بین بردن بافت چربی را بدون آسیب رساندن به سایر بافت ها مانند عضلات، رگ های خونی و اعصاب فراهم می کند. این منجر به یک دوره بهبودی کوتاه بعد از عمل می شود.

لیپوماتیک همچنین در مناطق دسترسی دشوار یا مناطقی که فیبروز بزرگ دارند باعث بالا بردن دقت می شود. لیپوماتیک در مقایسه با لیپوساکشن دستی یا لیپوساکشن لیزری خطرات ناشی از سوختگی پوست را کاهش می دهد و مزایای بیشتری دارد. لیپوماتیک باعث جمع شدن بیشتر پوست و نتایج مطلوب در مناطق فیبروتیک می شود و در مورد توانایی برتر آن می توان به ازبین بردن بی خطر چربی بدون آسیب رساندن به سایر بافت های بدن، اشاره کرد.

مزایای استفاده از لیپوماتیک

  • سیستم امنیتی فعال، متوقف شدن در هنگام مواجهه با بافت های غیرچرب کمتر آسیب زا (کاهش عمده کبودی و ادم) به معنای یک روش دقیق تر و ملایم تر برای یک بیمار است مدت زمان عمل کوتاه تر می باشد درد کمتر بهبودی سریع تر.

مناطق مورد هدف لیپوماتیک

لیپوماتیک با از بین بردن چربی اضافی پیکرتراشی می کند. این ماده بیشتر برای از بین بردن چربی در مناطقی که با رژیم و ورزش قابل درمان نیستند استفاده می شود.

متداول ترین نواحی بدن که در لیپوماتیک استفاده می شود عبارتند از:

  • شکم باسن پهلو ران بازوها زیرچانه

در هر منطقه ای که تحت درمان قرار دارد  پوست باید کشش خوبی داشته باشد. به این ترتیب پوست شما برمی گردد و افتادگی اضافی نخواهید داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]