اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911154899410283

چرا با تلفن سازمانی نکسفون هیچ تماسی از دست نخواهد رفت؟

کد: 139911154899410283

https://bit.ly/3cDHLO2

، (اخبار رسمی): کسب‌وکارها همواره به دنبال راهکاری هستند تا بتوانند روند پاسخ گویی به تماس‌ها را بهبود بخشیده و با کاهش زمان انتظار و راهنمایی درست تماس‌گیرندگان، آن‌ها را به مشتریان بالقوه تبدیل کنند و مشتریان فعلی خود را نیز حفظ کنند.

چرا با تلفن سازمانی نکسفون هیچ تماسی از دست نخواهد رفت؟
چرا با تلفن سازمانی نکسفون هیچ تماسی از دست نخواهد رفت؟

  در دنیای رقابتی امروز پاسخگویی سریع به مشتریان، یکی از عوامل برتری یک کسب‌وکار در مقایسه با سایرین است. امروزه مشتریان از کسب‌وکارها انتظار دارند که در هرساعت از شبانه‌روز با استفاده از هر کانال ارتباطی پاسخگوی مشکلات و خواسته‌های آن‌ها باشند. به همین منظور کسب‌وکارها همواره به دنبال راهکاری هستند تا بتوانند روند پاسخگویی به تماس‌ها را بهبود بخشیده و با کاهش زمان انتظار و راهنمایی درست تماس‌گیرندگان، آن‌ها را به مشتریان بالقوه تبدیل کنند و مشتریان فعلی خود را نیز حفظ کنند.

شرایطی را تصور کنید که یکی از نیروهای شما به دلیلی در دفترکار حضور ندارد. مشتری تماس می‌گیرد و برای حل یک مشکل لازم است حتما با همان کارمند صحبت کند. اما تلفن همراه او پاسخگو نیست و مشتری ناراضی پشت خط منتظر است. قطع تماس و درخواست تماس مجدد ممکن است موجب نارضایتی بیشتر و از دست دادن مشتری شود. در چنین شرایطی به یک ابزار ارتباطی نیاز است که ارتباط کارمندان با سازمان را حتی در صورت عدم حضور در سازمان یا دورکاری حفظ کند. اما با چه سرویس تلفنی هیچ تماسی از دست نخواهد رفت؟

پیشنهاد ما سرویس تلفن ابری نکسفون است. تلفن ثابت نکسفون پرو راهکاری مبتنی بر فناوری Hosted PBX است که دسترسی افراد به تماس‌ها را با استفاده از هر دستگاه متصل به اینترنت فراهم می‌کند. زمانی که یک کسب‌وکار از سرویس تلفن ابری استفاده می‌کند، کارمندان می‌توانند در هر مکانی که هستند با اتصال دستگاه هوشمند (تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ و ...) به اینترنت، به تماس‌های سازمانی دسترسی داشته باشند و حتی با شماره ثابت سازمان تماس‌های خود را برقرار کنند. تلفن ابری نکسفون مبتنی بر ابر بوده و نیاز کسب‌وکارها به خرید تجهیزات و سرور و صرف هزینه برای نگهداری و به‌روزرسانی سیستم VoIP را از بین برده است.

یکی از مسائل حائز اهمیت حریم شخصی کارمندان است. در صورت لزوم ممکن است به عنوان یک راهکار موقت بتوان شماره داخلی را به شماره همراه کارمندان دایورت کرد، اما فرد برای تماس خروجی مجبور است تا با شماره شخصی خود تماس برقرار کند که علاوه بر غیر حرفه‌ای به نظر رسیدن کسب‌وکار، حریم خصوصی کارمند را از بین می‌برد. تلفن ابری نکسفون بدون نیاز به دایورت، به آسانی از طریق اپلیکیشن موبایل در دسترس است و می‌توانید شماره داخلی را بر روی دستگاه کارمند تنظیم کنید. در نتیجه کارمندان می‌‌توانند با شماره داخلی خود با همکاران و مشتریان در ارتباط باشند.

از دیگر مزیت‌های تلفن ابری نکسفون به منظور بهبود روند پاسخگویی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تماس مستقیم با شماره‌های داخلی کاهش هزینه‌های مکالمه تا ۶۰٪ فکس آنلاین سیستم تلفن گویا (IVR) صف و گروه تماس امکان ساخت دفترچه تلفن دسترسی از طریق پنل وب و اپلیکیشن کنفرانس صوتی انتقال تماس یا Call Forwarding

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرویس نکسفون پرو، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا واحد فروش نکسفون در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینترنت و پهنای باند رسپینا

شرکت داده پردازی رسپینا با هدف اعتلای صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات درکشور درسال ۱۳۸۱ تاسیس گردید. موسسین شرکت که از نخبگان رشته های سخت افزاری و نرم افزاری از دانشگاه های معتبر بوده و دارای سابقه فعالیت های پژوهشی و کاربردی در رشته های مختلف IT می باشند، با هدف گسترش این صنعت در زمینه ارائه خدمات اینترنت و شبکه های کامپیوتری اقدام به تاسیس شرکت رسپینا نموده اند. با توجه به رشد روزافزون صنعت IT در جهان، و فاصله نسبتاً زیاد کشور ما با کشورهای پیشرو در این زمینه علی رغم وجود متخصصین تراز اول و مطرح در سطح جهانی، این فاصله غیرقابل قبول بوده و وظیفه ملی افراد توانا که می توانند قدمی در این راه بردارند سنگین تر می گردد. لذا شرکت رسپینا با هدف ایجاد اشتغال، توسعه و ارتقای صنعت IT در زمینه های مختلف قدم در این راه گذاشته و تلاش مستمر درجهت نائل شدن به اهداف فوق می نماید. اعضای تیم فنی شرکت داده پردازی رسپینا همواره اطلاعات خود را با اتکا به بروزترین تکنولوژی کشورهای پیشرفته در صنعت IT پیش برده و دارای مدارک معتبر متعددی در زمینه های مختلفی نظیر شبکه ، نرم افزار، امنیت سیستمها و سایر زمینه ها می باشند. هسته اصلی مدیریت این شرکت شامل اعضای اصلی تیم روبوکاپ دانشگاه تهران هستند. این تیم در تمام مسابقات داخلی همواره بهترین نتایج را کسب نموده و از جمله موفقیتهای آنها در عرصه مسابقات جهانی عبارتند از: کسب دیپلم افتخار در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۱ در کشور آمریکا و مقام نهم در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۲ در کشور ژاپن و مقام چهارم در مسابقات جهانی روبوکاپ سال ۲۰۰۲ در کشور آلمان

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]