اطلاعات تماس
  • 021778*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912235059215884

معرفی کارتن بدون چاپ و کاربرد آن

کد: 139912235059215884

https://bit.ly/2OxYA2W

، (اخبار رسمی): کارتن بدون چاپ یا کارتن آماده از جمله انواع مختلف کارتن ها و جعبه های مقوایی است که با اندازه ها و معیارهای تولیدی خاصی توسط کارخانجات کارتن سازی طراحی و تولید می گردد. این کارتن ها در انواع مختلفی با اندازه های گوناگون طراحی می شوند.

معرفی کارتن بدون چاپ و کاربرد آن
معرفی کارتن بدون چاپ و کاربرد آن

معرفی کارتن بدون چاپ

 این کارتن ها در انواع مختلفی با اندازه های گوناگون طراحی می شوند تا نیازهای کاربران را در هر شرایط زمانی و مکانی پاسخ دهند و در کاربردهای مختلف قابل استفاده می باشند. کارتن آماده همچون سایر مدل های کارتن و جعبه های مقوایی از کاغذهای سه لایه الی پنج لایه تولید می گردد و می تواند بر اساس نیاز و سفارش مشتری از جنس های مختلف لمینت، کاغذ یا مقواهای خاص کارت سازی در طراحی و تولید آن استفاده شود؛ اما به طور کلی کارتن های آماده را تحت عنوان کارتن های عمومی معرفی می کنند و این یعنی اغلب این دسته از جعبه های مقوایی طبق استانداردها، قوانین و معیارهای تولیدی از پیش تعیین شده ای طراحی و تولید می شوند.

بدین ترتیب نمی توان گفت که این کارتن ها را می توانید همواره در اندازه سفارشی خودتان تهیه کنید، پس اگر به دنبال کارتن های آماده سفارشی هستید حتما باید با شرکت های کارتن سازی مشورت نموده و با ارائه درخواست های خود کارتن های بدون چاپ سفارشی مورد نظر خود را از آن ها تهیه و خریداری نمایید.

مشاهده ی انواع کارتن های بدون چاپ

بنابراین در خصوص معرفی کارتن های بدون چاپ باید بگوییم که این کارتن ها همچون سایر جعبه های مقوایی که برای انواع بسته بندی ها به کار برده می شوند، در انواع مختلف و بر اساس معیارها، اندازه ها و استانداردهای خاص تولیدی طراحی می شوند و آن ها را می توان به صورت آماده از شرکت ها و کارخانجات کارتن سازی یا فروشگاه های ارائه کننده انواع جعبه های مقوایی و کارتن های آماده تهیه و خریداری نمود؛ اما این نکته را فراموش نکنید که کارتن های آماده در تعداد محدود و طبق استانداردهای از پیش تعیین شده ای طراحی می شوند، پس اگر به دنبال کارتن های آماده خاصی می گردید، همواره باید از تولید کنندگان و شرکت های کارتن سازی درخواست کارتن های آماده سفارشی داشته باشید.

گروه تولیدی برند معتبر و با سابقه کارتن چاپ با بیست سال سابقه تولید انواع کارتن های آماده از جمله شرکت های تولیدی معتبر در کشور می باشد که می توانید برای طراحی و تولید انواع کارتن های آماده در مدل ها، طرح ها، رنگ ها، اندازه ها و تعداد انبوه از خدمات گروه تولیدی کارتن چاپ در این زمینه استفاده کنید. شما می توانید با مشاهده خدمات ما یا مشورت با مشاورین متخصص شرکت می توانید ضمن آشنایی با کاربرد و چگونگی تولید کارتن های آماده، درخواست های خود را در این زمینه با ما در میان گذاشته و از خدمات ما در طراحی، چاپ و تولید انواع کارتن ها و جعبه های مقوایی آماده بهره مند شوید.

چرا از کارتن های آماده در بسته بندی استفاده می کنند؟

کارتن آماده از جمله محصولات پرطرفدار و پرکاربردی است که توسط صنایع تولیدی واحدهای کارتن سازی طراحی و تولید می گردد. با توجه به شکل طراحی این کارتن، از این محصول همواره در بسته بندی انواع محصولات و مصارف گوناگون استفاده می گردد. کارتن های بدون چاپ معمولا در اندازه ها و استانداردهای خاصی طراحی می شوند، از این رو در صنعت کارتن سازی به آن ها کارتن های عمومی نیز می گویند، چرا که با توجه به اندازه، طرح و رنگ این کارتن ها می توان از آن ها در بسته بندی انواع محصولات، صیفی جات و میوه ها یا حتی اسباب کشی و جا به جایی ابزار و اشیاء به راحتی استفاده کرد.

بنابراین با توجه به کاربری آسان این محصولات از آن می توان در انواع مصارف بسته بندی به راحتی استفاده کرد که البته بیشترین دلیل افراد در کاربرد این کارتن ها برای بسته بندی محصولات گوناگون طراحی ساده و بدون چاپ کارتن های آماده می باشد. با توجه به آنکه این کارتن ها به صورت عمومی استفاده می شوند، بدین منظور در هنگام تولید آن ها هیچ گونه لوگو، برند، جمله تبلیغاتی و سایر طراحی های گرافیکی که عموما روی جعبه های مقوایی چاپ می شوند، روی این کارتن ها چاپ نمی شود و لذا افراد به راحتی می توانند بدون تبلیغ سایر برندها و محصولات از این کارتن ها برای بسته بندی ابزار و وسایل مورد نیاز خود استفاده کنند.

مشاهده ی انواع کارتن بدون چاپ

کارتن چاپ در طراحی و تولید کارتن های بدون چاپ همواره از بهترین مواد اولیه استفاده نموده و این محصول را در بالاترین کیفیت به بازار ارائه می دهد. از ویژگی های مهم کارتن های بدون چاپ برند کارتن چاپ، طراحی کارتن ها در رنگ های سفید و ساده است، به گونه ای که روی این کارتن ها هیچ نوع طراحی گرافیکی انجام نمی شود و با توجه به استانداردهای انتخاب شده در طراحی این کارتن ها به راحتی می توانید از آن در انواع مصارف خود استفاده کنید.

کاربردهای کارتن آماده در مصارف و حوزه های گوناگون

با توجه به کاربری آسان کارتن های بدون چاپ در بسته بندی محصولات از این کارتن ها و جعبه های مقوایی آماده معمولا در انواع حوزه ها و مصارف بسته بندی کالاها استفاده می شود که در این بخش به معرفی آن ها می پردازیم:

کارتن آماده در بسته بندی مواد غذایی

کارتن های آماده در اندازه های معینی تولید می شوند و از استانداردهای کیفیتی خاصی تبعیت می کنند، به طوری که با استفاده از این جعبه ها دیگر نیازی نیست نگران جا به جایی محصولات غذایی باشید، چرا که با طراحی آسان و کاربردی این محصولا می توانید از آن در بسته بندی مواد غذایی، خوراکی و انواع سبزیجات، صیفی جات و میوه ها استفاده نمایید.

کارتن آماده در بسته بندی محصولات کارگاه های تولیدی

یکی دیگر از مهم ترین کاربردهای کارتن های بدون چاپ استفاده از آن ها در بسته بندی محصولات کارگاه های تولیدی است که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند. با استفاده از کارتن های آماده که در ابعاد معین تولید می شوند، می توانید محصولات خود را با کمترین هزینه بسته بندی نموده و به بازار ارائه کنید.

مشاهده ی انواع کارتن های آماده

کارتن آماده در اسباب کشی

تهیه کارتن و جعبه های محکم و مقاوم برای جا به جایی های منزل و اسباب کشی قطعا موضوع مهمی است، چرا که انتخاب اشتباه و استفاده از جعبه های بی کیفیت می تواند جا به جایی لوازم منزل شما را به چالش کشیده و خسارت های مالی فراوانی برای شما به دنبال داشته باشد؛ اما با خرید و استفاده از کارتن های آماده که در جنس های مرغوب و با استحکام بالا به منظور جا به جایی اشیاء طراحی می شوند، می تواند در این زمینه انتخاب ایده آلی برای شما باشد.

کارتن چاپ در زمینه تولید و فروش انواع کارتن های آماده خدمات متنوعی را ارائه می کند که از جمله آن ها می توان به تولید کارتن آماده سفارشی مطابق با سفارشات و تعداد مورد نظر شما اشاره کرد. برای درخواست سفارش خود در زمینه طراحی، تولید یا خرید کارتن آماده به تعداد و حجم مورد نیاز می توانید ازطریق وب سایت ما اقدام نموده یا با مشاورین ما در این زمینه مشورت نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021778*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید