اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912255060715617

پنج مزیت استفاده از وبینار برای آموزش کارمندان جدید

کد: 139912255060715617

https://bit.ly/3locKzN

، تهران , (اخبار رسمی): وبینارها می توانند با بهره گیری از پیشرفت های فناوری، به عنوان ابزاری مفید برای آموزش کارمندان جدید استفاده شوند.

پنج مزیت استفاده از وبینار برای آموزش کارمندان جدید
پنج مزیت استفاده از وبینار برای آموزش کارمندان جدید

هر شرکت بسته به مواردی مانند اندازه، فرهنگ و جابجایی کارکنان نیازهای متفاوتی برای آموزش کارمندان جدید دارد. برخی از آنها آموزش های رو به رو را به صورت خودآزمون و فوری به افراد جدید ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است یکبار در ماه جلسات آموزشی را برای یک گروه برنامه ریزی کنند.

برخی از شرکت ها فقط از کارمندان از راه دور استفاده می کنند، بنابراین گردهم آوردن آنها غیرممکن است. به هر حال، استفاده از وبینار برای آموزش کارمندان جدید یک ایده ابتکاری است، چه به صورت تکی باشد و چه به صورت گروهی.

کارینوتک، ارائه دهنده وبینار های رایگان و

فروش پلتفرم آموزش و جلسات آنلاین

در حقیقت، علی رغم واقعیت بودن وبینارها، در صورت راه اندازی صحیح، تعاملی و جذابیت بیشتری نسبت به جلسات رو در رو دارند. در اینجا پنج مزیت استفاده از وبینار وجود دارد:

کاهش هزینه ها

در گذشته، آموزش کارمندان جدید ابتکاری پرهزینه اما ضروری بود. اول، شما برای تنظیم این رویداد و همه آنچه که همراه آن بود، به یک برگزارکننده نیاز دارید. در این صورت باید برای محل برگزاری، غذا و نوشیدنی ها، جزوات دستیابی و هزینه سفر را در نظر می گرفتید.

در عین حال، باز هم باید به شرکت کنندگان برای روزهایی که در تمرین هستند پرداختی مالی یا همان حق ماموریت داشته باشید. اما وقتی از وبینار برای آموزش کارمندان جدید استفاده می کنید، در هزینه های خود صرفه جویی می کنید:

 • محل برگزاری و دکوراسیون غذا و نوشیدنی جزوه ها هزینه سفر زمان غیرضروری استفاده شده در تدارکات حضور در کارگاه ها
 • هزینه های استفاده از وبینارها به هزینه نرم افزار و مدت زمان راه اندازی وبینار و ارائه آن کاهش می یابد.

بهره وری را افزایش می دهد

هزینه اتلاف وقت برای روش های سنتی آموزش را در نظر بگیرید، هر کارمند و مربی نیاز به رفتن به محل برگزاری دارد و شرکتها، هزینه زمانی را که به آنها برای انجام این کار اختصاص می یابد، پرداخت می نماید.

هزینه هر ساعت را برای هر نفر هزینه می کنید، خواهید دید که چگونه استفاده از وبینار برای آموزش کارمندان جدید کاملا منطقی و مقرون به صرفه است.

پیگیری کنید

بر خلاف آموزش سنتی که در یک مکان مجبور به اتکا به روش کلیپ بورد و قلم قدیمی هستید تا شرکت کنندگان بتوانند برای نشان دادن حضور خود امضا کنند.

در آموزش آنلاین پیگیری تکالیف و مشق شب نیز به راحتی قابل پیگیری است. فقط با یک کلیک، بفهمید چه کسی شرکت کرده است، چه تعداد از آنها آموزش را ترک کرده اند و سایر آمارها.

ایجاد یک احساس خوب

برای ادامه فرهنگ مورد نظر شرکت شما، مهم است که از همان ابتدا لحن را تنظیم کنید: درک یک شرکت توسط کارمند جدید، میزان تعهد و افتخار آنها را با کارشان تعیین می کند.

استفاده از وبینار برای آموزش کارمندان جدید راهی استثنایی برای تعیین استاندارد است. نرم افزار وبینار مانند به شرکت ها این امکان را می دهد تا کل رابط وبینار را با آرم و رنگ خود مارک کنند. علاوه بر این، روند وبینار ساده است و نمی تواند اشتباه زیادی ایجاد کند، اگرچه شما باید از سخت افزار و نرم افزار مناسب مطمئن شوید.

افزایش تعامل

تصور می کنید که عدم حضور در یک مکان فیزیکی باعث کاهش سطح تعامل در هنگام آموزش می شود، اما وقتی وبینارها به درستی راه اندازی شوند، در واقع می توانند باعث افزایش تعامل کارمندان جدید شوند، به ویژه افرادی که ممکن است به اندازه دیگران اعتماد به نفس نداشته باشند. ویژگی تخته سفید در یک وبینار.

وبینارها دارای ویژگی هایی هستند که می توانند تعامل زیاد شرکت کنندگان را تضمین کنند:

 • شرکت کنندگان را با یک اتاق انتظار و دستور کار مارک دار آماده کنید.
 • به راحتی مفاهیم دشوار را با ارائه، تخته سفید و اشتراک صفحه نمایش توضیح دهید.
 • از نظرسنجی ها استفاده کنید.
 • اجازه گفتگوهای پرسش و پاسخ تعدیل شده را بدهید.
 • اکثر مربیان وبینارها را به عنوان یک روش ارائه آموزش ارزش بالایی می دانند. نیازهای هر شغلی هرچه باشد، استفاده از وبینار انتخاب عاقلانه ای برای بورد و آموزش کارکنان است و برخی از مزایای اصلی آن عبارتند از:

  1. کاهش هزینه زیرا شرکت نیازی به پرداخت هزینه های محل برگزاری، غذا و نوشیدنی، جزایر مالیات، هزینه های سفر یا برای زمانی که کارکنان در حال آموزش هستند پرداخت نمی کند. بهره وری کلی افزایش می یابد زیرا وقت زیادی برای مسافرت، ناهار و استراحت چای تلف نمی شود. مربیان می توانند با سهولت بیشتری اطلاعات مربوط به افراد شرکت کننده و سایر اطلاعات مهم مربوط به شرکت کنندگان را ردیابی کنند. روند وبینار حرفه ای است و احساس خوبی از شرکت ایجاد می کند. وبینارها وقتی به درستی انجام شوند، مشارکت کارمندان را افزایش می دهند.
   

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کارینوتک

کارینوتک، ارائه دهنده نرم افزارهای آموزش آنلاین فارسی و همچنین برگزار کننده وبینار (سمینار آنلاین) و برگزاری دوره های آموزشی آنلاین ویژه مدرسین و مراکز آموزشی، طراحی سایت و سئو سایت

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]