اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140001285091310772

در آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت استخدام شوید

کد: 140001285091310772

https://bit.ly/32oSUMb

، تهران , (اخبار رسمی): آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت با هدف رشد و توسعه در کسب و کارهای اینترنتی، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند

استخدام و همکاری در آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت
استخدام در آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت  جز پیشگام در حوزه کسب و کارهای اینترنتی در ایران است. فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت دیجیتال مارکتینگ است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت با هدف رشد و توسعه در کسب و کارهای اینترنتی، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای بازاریاب اینترنتی و نیروی فروش :

1- آشنایی با تبلیغات cpl , cpo , cpa

2- آشنایی با بازاریابی عصبی

3- آشنایی با استانداردهای تبلیغات

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت  جز پیشگام در حوزه کسب و کارهای اینترنتی در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت دیجیتال مارکتینگ است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم سایت

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، مجموعه‌ای است که با تکیه بر علم و تجربه در زمینه‌ی بازاریابی اینترنتی، خدمات متنوع و مؤثری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. علم و تجربه که هرگز پایان نمی‌پذیرند و همواره نیاز به به‌روزرسانی و گسترش دارند. آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت به لطف پروردگار یکتا، از جمله‌ی پیشروان این عرصه در کشور عزیزمان ایران است. ما با بهره‌گیری از سال‌ها تجربه و دانش و با داشتن کادر متخصص و با تجربه، همواره سعی کرده‌ایم که خلاق، پویا، بروز و مؤثر در رشد و توسعه کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی از سال ۱۳۹۵ تاکنون برای هر سلیقه‌ای باشیم. تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیرید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]