اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140002015097413662

یک فرصت شغلی در تولید صندلی آمفی تئاتر و سینمایی

سینما چوب فیدار استخدام می‌کند

کد: 140002015097413662

https://bit.ly/3dAdTBW

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت سینما چوب فیدار برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت طراح سایت و کارشناس سئو خانم استخدام می‌کند.

سینما چوب فیدار استخدام می‌کند
صندلی و سالن اجرا شده توسط شرکت سینما چوب فیدار بصورت کامل و با تمامی جزئیات

سینما چوب فیدارتولید و صادرکننده وفروش صندلی آمفی تئاتر ، صندلی همایش،صندلی کنفرانس ،صندلی سینما ومبلمان سینمایی مشاوره ، طراحی و اجرای ساخت سالن سینما ،همایش،کنفرانس و سمینار صوت و تصویر،نور اختصاصی

شرکت سینما چوب فیدار با هدف ایجاد اشتغال و راحتی دسترسی به بخش فروش آنلاین، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای طراح سایت و کارشناس سئو خانم :

1-سابقه مرتبط

2-انگیزه کار تیمی

3- تحصیلات و یا دوره های مرتبط

4-وقت شناسی و منظم بودن

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت سینما چوب فیدار  مبلمان سینمایی و آمفی تئاتر - مشاوره طراحی و اجرای کامل سالن های سینما سالن آمفی تئاتر سالن همایش و ... در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1394 بصورت رسمی آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت مبلمان سینمایی و صندلی آمفی تئاتر ، مشاوره طراحی و اجرا و ساخت سالن سینما ، سالن همایش ، سالن آمفی تئاتر ، سالن سمینار و... است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صندلی آمفی تئاتر سینما چوب

شرکت سینما چوب فیدار تولید و صادر کننده انواع صندلی های سینما ، صندلی همایش ، صندلی آمفی تئاتر و صندلی کنفرانس تجهیز کننده کامل انواع سالن های سینما ، آمفی تئاتر ، چند منظوره، همایش، سمینار ، کلاس های آموزشی و دکوراسیون های اداری اعم از تجهیز دکور سالن ، نصب صندلی سالن ، طراحی و مشاوره سالن ، صوت و تصویر سالن ها و نور عمومی و اختصاصی سالن ها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | سینما و تئاتر