اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003305188315510

اشتباهات آرایشی که سن خانم ها را بالا نشان می دهد

کد: 140003305188315510

https://bit.ly/3iTXM5v

، (اخبار رسمی): آرایش فقط زمانی به نفع زیبایی شما کار می‌کند که کاملا تمیز باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که در طول روز به آرایش‌شان سر نمی‌زنند باید بدانید که بالا رفتن سن با آرایش نامرتب یکی از اتفاقات رایج برای خانم‌هاست.

اشتباهات آرایشی که سن خانم ها را بالا نشان می دهد
اشتباهات آرایشی

علاوه بر انتخاب نادرست رنگ، گاهی استفاده نادرست از لوازم آرایشی هم می‌تواند منجر به بالا رفتن سن با آرایش شود.

آرایش فقط زمانی به نفع زیبایی شما کار می‌کند که کاملا تمیز باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که در طول روز به آرایش‌شان سر نمی‌زنند باید بدانید که بالا رفتن سن با آرایش نامرتب یکی از اتفاقات رایج برای خانم‌هاست. اما منظور از آرایش نامرتب چیست؟

هر بار که ریمل شما زیر چشم‌ها پخش شود، رژ لب‌تان در بخشی از لب‌ها پر رنگ باشد و در بخشی دیگر کم‌رنگ و پوست‌تان از چربی زیاد برق بزند، شما در حال تجربه کردن یک آرایش نامناسب و نامرتب هستید که به راحتی چند سالی به سن‌تان اضافه می‌کند. برای رفع این مشکلات لازم است اولا از ریمل ضد آب استفاده کنید تا زیر چشم‌ها نریزد و داخل خطوط زیر چشم فرو نرود. در مرحله بعدی با استفاده از پرایمر رژلب و لاک لب، رژ تان را فیکس کنید و برای مات کردن پوست قبل از آرایش از پرایمر صورت و بعد از آن از پودر فیکساتور استفاده کنید تا در تمام طول روز آرایشی یکدست، تمیز و مات داشته باشید.

استفاده زیاد از مداد ابرو سن را بالا نشان می دهد

یکی دیگر از اشتباهات رایج که منجر به بالا رفتن سن با آرایش می‌شود، استفاده نادرست و بیش از حد از سایه یا مداد ابرو است. درست است که ابروها نقش مهمی در زیبایی ایفا می‌کنند؛ اما باید مراقب باشید که برای فرم دادن به آن‌ها سراغ آرایش سنگین با سایه یا مداد ابرو نروید. چون هر چه این آرایش سنگین‌تر و رنگ آن غلیظ‌تر باشد، سن‌تان را بیشتر نشان خواهد داد.

در عین حال دقت داشته باشید که تمرکزتان را در آرایش ابرو روی قسمت تاج و قسمت‌های میانی قرار دهید و از کشیدن دنباله طولانی برای ابروها خودداری کنید. دنباله بلند ابرو باعث می‌شود حالت پلک‌ها افتاده به نظر برسد و سن‌تان بالا برود.

رنگ نامناسب پوشاننده‌ها

یکی از نکاتی که باید دقت بسیار زیادی به آن داشته باشید پیدا کردن تناژ رنگ درست در لوازم آرایشی مثل کرم پودر و کانسیلر برای پوست‌تان است. اگر این رنگ اشتباه انتخاب شود و تفاوت خیلی زیادی با رنگ طبیعی پوست‌تان داشته باشد، آرایش شما خراب می‌شود و خطوط صورت بیشتر به چشم می‌آیند. این مسئله را به ویژه موقع انتخاب رنگ کانسیلر مورد توجه قرار دهید و از انتخاب رنگ‌های خیلی روشن یا خیلی تیره خودداری کنید. اگر امکان تست کردن تناژهای مختلف را ندارید، می‌توانید ببینید تناژ پوست شما به کدام یک از سلبریتی‌ها نزدیک‌تر است و از رنگ‌های به کار رفته در آرایش آن‌ها الهام بگیرید.

استفاده نادرست از کانسیلر

علاوه بر انتخاب نادرست رنگ، گاهی استفاده نادرست از لوازم آرایشی هم می‌تواند منجر به بالا رفتن سن با آرایش شود. یکی از شایع‌ترین اشتباهاتی که در رابطه با کانسیلر پیش می‌آید این است که به جای پوشاندن یک منطقه مثلث شکل در زیر چشم‌ها، کانسیلر را به صورت نقطه‌ای و ضربه‌ای زیر چشم بزنید. با این کار باعث می‌شوید خطوط به خوبی پوشانده نشده و بعد از مدتی تیرگی چشم‌ها مجددا بیرون بزند. همین مسئله هم چهره شما را خسته نشان داده و سن‌تان را بالا خواهد برد.

یکی از بهترین کانسیلر موجود در بازار کانسیلر ویپرا است که برای خرید می توانید از فروشگاه هلسانا آن را سفارش دهید.

ریمل به هم چسبیده

اگر از طرفداران ریمل‌های به هم چسبیده هستید و دوست دارید مژه‌هایتان به صورت بخش بندی شده از هم جدا شوند، بهتر است رویکرد تان را عوض کنید چون این مدل ریمل زدن سن شما را بالا خواهد برد. برای اینکه آرایشی زیبا و جوان داشته باشید، از یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده استفاده کنید که مژه‌ها را بدون چسبیدن به هم حالت دهد و چشمانی جذاب به شما هدیه کند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی