اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140006235435017012

به همت بنیاد سرمد

دومین سرآمدشو وبیناری با موضوع نقد و بررسی محتواهای الکترونیکی بین‌المللی

کد: 140006235435017012

https://bit.ly/394ADam

، تهران , (اخبار رسمی): دومین وبینار آموزشی سرآمدشو با موضوع «نقد و بررسی محتواهای الکترونیکی بین المللی» در تاریخ ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۱۸:۳۰ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

دومین سرآمدشو وبیناری با موضوع نقد و بررسی محتواهای الکترونیکی بین‌المللی
دومین سرآمدشو وبیناری با موضوع نقد و بررسی محتواهای الکترونیکی بین‌المللی

به گزارش روابط عمومی بنیاد سرمد یکی از پروژه‌های این مجموعه رویدادهای آموزشی می‌باشد که به نام سرآمدشو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ شروع به کار نموده است. سرآمدشو، مجموعه وبینارهای (دو ساعته) برای توانمندسازی معلمان در حوزه آموزش است که ماهی یکبار با حضور اساتید برجسته برگزار می‌شود.

این رویداد در نظر دارد بستری برای شبکه‌سازی و هم‌افزایی معلمان دغدغه‌مند در عرصه آموزش باشد و بتواند با اشتراک‌گذاری تجربیات، محلی برای بالابردن مهارتهای معلمان مستعد و نخبه و ارزش‌آفرین کشورمان ایران، باشد.
روابط عمومی بنیاد سرمد درباره هدف رویدادهای سرآمدشو توضیح داد: در این وبینارها بناست به موضوعاتی پرداخته شود که منجر به توانمندسازی معلمان مطابق با اصول علمی شود تا زمینه‌ای برای تالیف برنامه درسی ویژه‌ای مبتنی بر نظریه‌های کاربردی و نوین در امر آموزش دانش‌آموزان باشد. 
موضوعات فعلی این دوره‌ها که به آن پرداخته می‌شود عبارتند از: تحلیل بسته‌های آموزشی داخلی، نقد و بررسی محتواهای الکترونیکی بین‌المللی، نظریه انسان عامل و کاربردهای مدرسه‌ای، بررسی بسترهای آموزشی آنلاین برای معلمین، شایستگی کلیدی و مهارت‌های زندگی و اینکه برنامه درسی چیست؟ و…

برگزار کننده دوره در ادامه افزود: اولین وبینار آموزشی سرآمدشو با عنوان «تحلیل چندرسانه‌ای آموزشی داخلی» در نهم شهریور ماه برگزار شد. اما در حال حاضر قرار است دومین وبینار از این مجموع رویدادها با عنوان «نقد و بررسی محتواهای الکترونیکی بین‌المللی» در تاریخ مذکور برگزار شود.

روابط عمومی بنیاد سرمد به نقل از ارائه‌دهنده این دوره‌ها سرکار خانم رزبان درباره زمینه‌ها و نتایج این دوره آموزشی افزود: هدف از این رویدادها در وبینار دوم این است که یافته‌‌های حاصل از بررسی محتواهای الکترونیکی بین‌المللی را به اشتراک بگذاریم. در این بررسی قصد داریم چند پلتفرم آموزشی که محتواهای الکترونیکی نسبتاً با کیفیتی را برای مقطع ابتدایی، مورد بررسی قرار دهیم.

 گفتنی است این وبینار، در روز سه‌شنبه ۲۰ مهر ماه به صورت مجازی از طریق سایت https://academy.sarmadfdn.ir/ از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۱۸:۳۰ برگزار خواهد شد. 

توجه: علاقمندان  و شرکت کنندگان برای شرکت در وبینار دوم سرآمدشو باید در سایت معرفی شده در اینجا ثبت‌نام کرده و از طریق پنل آکادمی وبینار دوم را انتخاب کنند. و در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن‌های ۰۲۱۲۲۲۰۷۷۲۷ و ۰۹۹۸۱۲۴۰۶۳۷  تماس حاصل نمایید.
لازم به ذکر است برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد برگزاری این وبینار می‌توانید ما را در شبکه های اجتماعی به آدرس saramadshow@ دنبال کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد سرمد

سرمد به عنوان یک بنیاد فرهنگی آموزشی خصوصی عام‌المنفعه تاسیس شده تا کودکان و نوجوانان را با تلاش در حوزه تربیت و توانمندسازی و با انجام فعالیت‌هایی نظیر فضای مناسب برای رشد، ایجاد زیرساخت‌ها برای پیشبرد اهداف آموزشی شناسایی و پرورش استعدادها یاری دهد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]