اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007225477517255

ویژگی‌های یک صرافی خوب چیست؟

بررسی امکانات صرافی ارز دیجیتال تبدیل

کد: 140007225477517255

https://bit.ly/3p5Z4x9

، (اخبار رسمی): در میان صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی، صرافی ارز دیجیتال تبدیل، آمده‌است تا با نوآوری‌های خود، تجربه‌ای خوب از ترید را برای کاربران به ارمغان آورد.

بررسی امکانات صرافی ارز دیجیتال تبدیل
بررسی امکانات صرافی ارز دیجیتال تبدیل
بررسی امکانات صرافی ارز دیجیتال تبدیل
بررسی امکانات صرافی ارز دیجیتال تبدیل

بررسی امکانات صرافی ارز دیجیتال تبدیل در میان صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی، صرافی ارز دیجیتال تبدیل، آمده‌است تا با نوآوری‌های خود، تجربه‌ای خوب از ترید را برای کاربران به ارمغان آورد. دشواری‌های صرافی‌های خارجی، بر کسی پوشیده نیست و در این شرایط، بهترین راهکار برای آرامش خاطر، این است که یک صرافی داخلی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال انتخاب کنید. حالا اگر یک صرافی ایرانی باشد که امکانات آن با صرافی‌های خارجی رقابت کند، نور علی النور می‌شود!

ویژگی‌های یک صرافی خوب چیست؟ یک صرافی که بخواهد محیطی آرامش‌بخش را برای کاربران خود ایجاد کند، لازم است همواره رفع دغدغه‌های مردم را در اولویت اهداف خود قرار دهد. صرافی ارز دیجیتال تبدیل به آدرس tabdeal.org، با همین هدف، کار خود را آغاز کرده و پیش می‌برد.

امکانات صرافی ارز دیجیتال تبدیل تلاش تبدیل همواره این بوده‌است که کاربران ایرانی، هیچ‌گاه حسرت امکانات صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی را نخورند؛ از همین‌روست که تبدیل در آوردن امکانات مختلف، همواره پیش‌دستی می‌کند. اینک به دسته‌ای از امکانات صرافی ارز دیجیتال تبدیل می‌پردازیم (هرچند نمی‌دانم وقتی این مطلب را می‌خوانید، امکانات جدیدی اضافه شده‌باشند یا خیر!).

تنوع ارزی بالا با بیش از ۶۰ ارز دیجیتال تبدیل با پشتیبانیِ بیش از ۶۰ ارز دیجیتال، بیشترین تنوع ارزی را در میان پتلفرم‌های معاملاتی ایرانی دارد. ارزهای زیاد، دست کاربران را باز می‌گذارد تا بتوانند حرفه‌ای‌تر معامله کنند و از بازار بین‌المللی جا نمانند. برای موفقیت در بازارهای مالی، لازم است سبد دارایی متنوعی داشته‌باشید و این امر را می‌توان در تبدیل تجربه کرد. هم‌چنین قرار نیست تبدیل به ۶۰ ارز نیز بسنده کند.

اپلیکیشن موبایل تعداد زیادی از افراد، از موبایل برای ترید استفاده می‌کنند و بی‌شک یک اپلیکیشن با رابط کاربری مناسب، می‌تواند بسیار برای‌شان مهم باشد. اپلیکیشن موبایل تبدیل، به‌خوبی این نیاز را برآورده می‌کند و دارایی شما را بیش از پیش، در کنترل‌تان قرار می‌دهد.

حد ضرر و OCO یکی از ضروری‌ترین مواردی که تریدرها لازم دارند، ابزار مدیریت ریسک است. ابزاری که به آن بگویی اگر قیمت از یک حدی پایین‌تر رفت، بفروش تا ضرر کمینه شود. حد ضرر یا Stop loss همین مفهوم را مرتفع می‌کند. یا ابزاری که به آن، دو سفارش هم‌زمان دهی؛ که اگر قیمت به یک حد بالایی رسید، بفروش و اگر قیمت به حد پایینی هم رسید، بفروش. این ابزار را OCO گویند.

می‌بینیم که چه امکان خوبی است اگر فرد بتواند به‌خوبی از آن استفاده کند. ابزاری که اولین‌بار در ایران، توسط صرافی تبدیل ارائه شده‌است. حد ضرر و OCO از اساسی‌ترین امکانات یک صرافی با تیم فنی حرفه‌ای است.

تبدیل خُرده‌رمزارزها به تتر (DUST) برای‌تان پیش آمده مثلاً مقداری اتریوم داشته‌باشید و تمام آن‌را بفروشید اما وقتی به کیف پول خود نگاه می‌کنید، مقدار بسیار کمی از اتریوم را کماکان ببینید؟ این خُرده‌رمزارزها همگی را می‌توان با یک کلیک، به تتر تبدیل کرد! استفاده از این ابزار بسیار کاربردی و جذاب، حقیقتاً لذت‌بخش است. چون باعث می‌شود هیچ حس ضررکردنی سراغ آدم نیاید.

پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین اگر کوچک‌ترین مشکلی برای شما پیش بیاید، تبدیل همیشه پیش شماست تا مشکل شما را برطرف کند. روزهای کاری، از ساعت ۹ الیٰ ۱۹ می‌توانید با پشتیبانی تبدیل تماس بگیرید و مشکل خود را رفع کنید. هم‌چنین از ساعت ۹ صبح تا ۳ بامداد روز بعد، چت آنلاین نیز همواره پاسخ‌گوی مشکلات و سؤالات شماست.

شبکه‌های مختلف انتقال ارز مانند TRC20، ERC20، BEP2 و BSC در بلاک‌چین، هر مقدار ارز برای انتقال، به یک شبکهٔ انتقال نیاز دارد. شبکه‌های مختلف، در میزان کارمزد و سرعت و ارزهای مورد پشتیبانی و... متفاوت‌اند. هرچه شبکه‌های انتقال بیشتری در اختیار داشته‌‌باشید، دست‌تان در تصمیم‌گیری بازتر است. ضمن این‌که برای انتقال ارز، باید شبکهٔ انتخاب‌شده توسط مبدأ و مقصد یکسان باشد. پس هرچه شبکه‌های انتقال ارز بیشتری در اختیار داشته‌باشید، احتمال این‌که بتواند با شبکه‌های انتقال ارز طرف دیگر انتقال مطابق شود، بیشتر خواهدشد.

ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان رابط کاربری سادهٔ تبدیل باعث می‌شود در مدت‌زمان کمی و به‌راحتی، بتوانید در صرافی ثبت‌نام کنید و سپس به‌سادگی، به‌صورت مجازی احراز هویت کنید. در تبدیل شما چند کلیک با معامله فاصله دارید.

راهنمای گام‌به‌گام و آکادمی تبدیل صرافی تبدیل برای راحتی کاربران تازه‌وارد، راهنمای گام به گام تهیه کرده‌است. هم‌چنین برای ارتقای سطح علمی کاربران، آکادمی تبدیل آماده شده‌است.

سخن آخر به‌زودی امکانات بسیار جذابی قرار است در صرافی ارز دیجیتال تبدیل به آدرس tabdeal.org ارائه گردد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه