اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008085500017492

آموزش درس آمار و احتمال

کد: 140008085500017492

https://bit.ly/3mzJ19e

، تهران , (اخبار رسمی): علم احتمال یکی از شاخه های علم ریاضی است که به بررسی و مطالعه میزان شانس رخ دادن وقایع می پردازد.

کاربرد های وسیع این علم در دنیای امروز آنرا در زمره مهمترین شاخه های پیشرو در ریاضی مطرح کرده و روش‌های احتمالی برای سنجش و ارزیابی‌های گوناگون، عمیقاً جامعه مدرن را تحت تأثیر قرار داده ‌است.

دوره آموزشی درس آمار و احتمال
در این دوره آموزشی که در قالب بیش از ۲۰ جلسه آموزشی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد تمام سرفصل هایی که در آزمون های مختلف نظیر آزمون استخدامی، کارشناسی ارشد، دکتری و آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مورد سوال قرار می گیرد پوشش داده شده است . در طول دوره مفاهیم به طور کامل و مفهومی بررسی شده و تستهای متعددی در کنار تدریس تحلیل شده است

مخاطبان دوره آموزشی درس آمار و احتمال
این دوره مناسب افرادیست که قصد شرکت در آزمونهای کارشناسی ارشد، استخدامی آموزش و پرورش، استخدامی دستگاه های اجرایی، آزمون دکتری و آزمون پایان ترم را دارند و به طور کلی برای آن دسته از علاقه مندان آمار و احتمال که درپی فهم عمقی مفاهیم آمار و احتمال و بدست آوردن تسلط کافی برای مقاطع بالاتر هستند، کاملاً مفید و کاربردی خواهد بود.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه آموزشی پژوهشی راهبرد

موسسه آموزشی پژوهشی راهبرد حاصل ایده های دانشجویان دانشگاه امیرکبیر هست. همه چیز از یک صحبت داغ درباره دغدغه‌ های آموزش ریاضی در سلف دانشگاه امیرکبیر شروع شد. دغدغه هایی که محور اونها کیفیت آموزش دروس ریاضی در دانشگاه و حتی دبیرستان بود. بعد از اون تصمیم گرفتیم که خودمون آستینها رو بالا بزنیم و حاصل اون شد موسسه راهبرد که از اوایل سال ۱۴۰۰ بصورت جدی زیرساختی رو به وجود آورده که دوره های ریاضی و بعدش با اضافه شدن فیزیک و دوره های دیگه درحال ارائه آموزشهای باکیفیت هست. چشم انداز موسسه راهبرد ارتقای زیرساختهای لازم برای برگزاری دوره های آموزشی و همچنین ایجاد بستر مناسب برای پژوهش هست. استراتژی ما بسترسازی هستش؛ یعنی ما نمیخواهیم خودمون بهترین مدرس باشیم بلکه میخواهیم بهتر پلتفرم برای مدرسین و محققین (بالاخص در رشته های ریاضی و فیزیک) در کشور باشیم که در جای جای این مرز و بوم دغدغه آموزش و پژوهش دارند اما به خاطر نبود زیرساخت لازم شاید نتونن خدمتی که میخوان رو به مخاطبین ارائه بدن. ما از روز اول ترویج اخلاق و مسئولیت پذیری رو سرلوحه کار خودمون قرار دادیم و سعی کردیم این فرهنگ رو فراتر از راهبرد بین مخاطبین خودمون هم رواج بدیم. چون معتقدیم علم و اخلاق باید درکنار هم آموخته بشن. ما در راهبرد امیدواریم بتونیم با تلاش و کوشش٬ ذره ای از دین خودمون به مردم این آب و خاک رو ادا کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش