اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008085500217492

آموزش انتگرال

کد: 140008085500217492

https://bit.ly/3jOd636

، تهران , (اخبار رسمی): برخلاف تصوری که بین برخی از دانشجویان وجود دارد درخصوص اینکه انتگرال کجا به درد می خورد، می توان گفت که حساب دیفرانسیل و انتگرال در بیش از ۳ قرن اخیر زمینه ساز اکثر پیشرفت های علمی بشر بوده است.

آموزش انتگرال
آموزش انتگرال

آموزش درس انتگرال۱ یکی از آموزش های مهم و کاربردی برای تمامی دانشجوبان می باشد که در راستای آموزش درس ریاضی عمومی باید حتما به آن مسلط باشند. انتگرال یکی از کاربردی ترین مفاهیم ریاضی است که نقش پررنگ آن در همه علوم غیرقابل انکار است.

دوره آموزشی درس انتگرال۱

در دوره آموزشی پیش رو که شامل ۸ جلسه تدریس جامع میباشد، پس ازتعریف مفصل انتگرال نامعین روشهای حل انتگرالهای نامعین نظیر روش تغییر متغیر، روش جزء به جزء، روش انتگرال گیری از توابع مثلثاتی، روش انتگرال گیری از دوجمله ای دیفرانسیلی و سایر روشها ارائه شده است.

در ادامه انتگرالهای نامعین تعریف شده و سپس کاربردهای آنها همچون محاسبه مساحت، محاسبه حجم حاصل از دوران، محاسبه برخی از حدها، محاسبه طول قوس و برخی کاربردهای دیگر به صورت دقیق معرفی و به شکل مبسوطی مورد بررسی قرار گرفته اند.

مخاطبان دوره آموزشی درس انتگرال۱

این دوره آموزشی مناسب کسانیست که  قصد شرکت در آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های علوم پایه و فنی و مهندسی را دارند و همچنین برای داوطلبان آزمون های استخدامی و آزمون دستگاه های اجرایی کاملاً مناسب و کاربردی میباشد. به طور کلی آن دسته از علاقه مندان که درپی فهم عمیق مفاهیم بحث انتگرال و داشتن تسلط و پایه قوی برای سطوح بالاتر این مبحث و بطور کلی موضوع حسابان هستند، کاملاً مفید و قابل استفاده خواهد بود.

همچنین شما می توانید  آموزش درس انتگرال ۲ را نیز پس از دریافت دوره درس انتگرال ۱ تهیه نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه آموزشی پژوهشی راهبرد

موسسه آموزشی پژوهشی راهبرد حاصل ایده های دانشجویان دانشگاه امیرکبیر هست. همه چیز از یک صحبت داغ درباره دغدغه‌ های آموزش ریاضی در سلف دانشگاه امیرکبیر شروع شد. دغدغه هایی که محور اونها کیفیت آموزش دروس ریاضی در دانشگاه و حتی دبیرستان بود. بعد از اون تصمیم گرفتیم که خودمون آستینها رو بالا بزنیم و حاصل اون شد موسسه راهبرد که از اوایل سال ۱۴۰۰ بصورت جدی زیرساختی رو به وجود آورده که دوره های ریاضی و بعدش با اضافه شدن فیزیک و دوره های دیگه درحال ارائه آموزشهای باکیفیت هست. چشم انداز موسسه راهبرد ارتقای زیرساختهای لازم برای برگزاری دوره های آموزشی و همچنین ایجاد بستر مناسب برای پژوهش هست. استراتژی ما بسترسازی هستش؛ یعنی ما نمیخواهیم خودمون بهترین مدرس باشیم بلکه میخواهیم بهتر پلتفرم برای مدرسین و محققین (بالاخص در رشته های ریاضی و فیزیک) در کشور باشیم که در جای جای این مرز و بوم دغدغه آموزش و پژوهش دارند اما به خاطر نبود زیرساخت لازم شاید نتونن خدمتی که میخوان رو به مخاطبین ارائه بدن. ما از روز اول ترویج اخلاق و مسئولیت پذیری رو سرلوحه کار خودمون قرار دادیم و سعی کردیم این فرهنگ رو فراتر از راهبرد بین مخاطبین خودمون هم رواج بدیم. چون معتقدیم علم و اخلاق باید درکنار هم آموخته بشن. ما در راهبرد امیدواریم بتونیم با تلاش و کوشش٬ ذره ای از دین خودمون به مردم این آب و خاک رو ادا کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش