کد: 140008205519414803

ویژگی‌های موتور برق مناسب برای مرغ داری چیست ؟

کد: 140008205519414803

https://bit.ly/3CjzoA1

، تهران , (اخبار رسمی): خرید موتور برق دیزلی و یا بنزینی برای مرغداری مناسب‌تر است. اما با توجه به فضای بسته مرغداری ها، استفاده از موتور برق دیزلی برای مرغداری پیشنهاد می شود تا آلایندگی بنزین، باعث ایجاد مسمومیت در این فضای بسته برای افراد یا مرغ و جوجه های نشود.

ویژگی‌های موتور برق مناسب برای مرغ داری چیست ؟
راهنمای خرید موتور برق برای مرغداری

همان‌طور که می‌دانید هر ساله در فصول گرم سال، به‌ ویژه در فصل تابستان به دلیل افزایش یافتن دمای هوا، نوساناتی در برق مشاهده می‌شود و گاه دچار قطعی‌هایی در برق می‌شویم. این عامل، تلفات و مشکلات بسیار زیادی را برای واحدهای مرغ داری به‌ همراه دارد.
در چنین شرایطی، به دلیل نبودن سیستم‌های برق اضطراری و هم‌چنین نشر بو و گازهای تولید شده از فعالیت طیور و همچنین گرما یا عدم رسیدگی غذایی مناسب به دلیل نبود برق، بسیاری از مرغ‌ها در این واحدها از بین می‌روند. بنابراین لازم است واحدهای ویژه مرغداری در چنین مواقعی، از برخی از تجهیزات استفاده کنند تا از این طریق جلوی اتلاف مرغ‌ها و هزینه‌های خود را بگیرند. از جمله این تجهیزات می‌توان به موتور برق مخصوص مرغداری اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم به بیان نکاتی پیرامون انتخاب موتور برق برای مرغ‌داری بپردازیم.

ویژگی‌های موتور برق مناسب برای مرغ داری:

برخورداری از سیستم کنترل ولتاژ خروجی

موتورهای برق که پیش ‌از این طراحی و تولید می‌شدند با استفاده از یک الگوی ثابت، انرژی برق مورد نیاز را به وجود می‌آوردند. بنابراین این امکان وجود داشت که میزان برق تولید شده، بیش‌از نیاز و مصرف شما باشد.

این در حالی است که مدل‌های جدیدتر این سیستم‌ها، دارای تکنولوژی و یا سیستم کنترل ولتاژ خروجی هستند. بنابراین ولتاژ ثابتی را به شما ارائه خواهند داد. لذا در شرایطی که قصد خرید یک موتور برق مناسب برای مرغداری خود را دارید لازم است به این ویژگی حتما توجه داشته باشید و دستگاهی را برای واحد خود انتخاب و خریداری کنید که این ویژگی را داشته باشد.

جنس محافظ مرغوب

یکی دیگر از ویژگی‌های موتور برق مناسب برای مرغداری، برخوردار بودن این سیستم از جنس محافظ مرغوب است. این دستگاه باید دارای یک قاب محافظ باشد که بتواند از ژنراتور برق شما در برابر حوادث جوی و رویدادهای آب ‌و هوایی مختلف حفاظت کند. به ‌طور معمول جنس گالوانیزه برای چنین شرایطی مناسب است.

سیستم خنک‌کننده مناسب

در حالت کلی، موتورهای برق، حرارت بالایی را ایجاد می‌کنند. بنابراین باید از سیستم خنک‌کننده مناسب برخوردار باشند تا از این طریق، حرارت موتور کاهش پیدا کند و دستگاه آسیب نبیند.

تمام این ویژگی ها در موتور برق ها و ژنراتور مخصوص مرغداری ارائه شده توسط ابزاریکا وجود داشته و با این محصولات گام بلندی سهولت مشاغل برداشته است.

منبع :  abzarika.ir

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی