اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008265528610871

راهکارهای سفر هوشمندانه

بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما چه ساعتی است؟

کد: 140008265528610871

https://bit.ly/3qSVJCH

، تهران , (اخبار رسمی): بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما چه ساعتی از شبانه روز است؟ برای پاسخ به این سوال، اول باید فاکتورهای موثر برای یک پرواز خوب را بررسی کنیم. از جمله تاخیر در پرواز؛ ازدحام فرودگاهی و قیمت مناسب پرواز

باید به شما بگوییم که رزرو کردن بلیط هواپیما برای صبح اول وقت می‌تواند مزایای چشمگیری برای‌تان به ارمغان بیاورد

چرا باید بلیط هواپیما را برای صبح زود رزرو کرد؟

متأسفیم، شب‌زنده‌دارها: بیدار شدن صبح زود و خوردن یک فنجان چای برای همه کار راحتی نیست. اما، باید به شما بگوییم که رزرو کردن بلیط هواپیما بری صبح اول وقت می‌تواند مزایای چشمگیری برای‌تان به ارمغان بیاورد.

اگرچه این انتخاب ممکن است به از دست دادن یک خواب راحت اول صبح منجر شود، اما رسیدن اول وقت به فرودگاه باعث می‌شود تجربه بهتری را از سفری دیگر داشته باشید.
بررسی‌ها نشان داده‌اند که پروازهای اول صبح نسبت به پروازهای عصر و شب احتمال تأخیر کمتری در ساعت پروازی دارند. بر اساس گزارش‌هایی که توسط یک مؤسسه انجام گرفته است، بهترین زمان برای ساعت پرواز و مواجه نشدن با تأخیر پروازهای قبل از ساعت ۸ صبح است. طبق همین بررسی مشخص شده است که بیشترین تأخیر پرواز در طول روز مربوط به ساعت شلوغی پروازها یعنی حدود ۶ بعد از ظهر می‌باشد.

مزیت پروازهای سر موقع در اول صبح را می‌توان با ترافیک هوایی در آن موقع توجیه نمود. همان طور که مجله «فوربس» توضیح داده است، به دلیل این که پروازهای قبلی که هنگام شب به زمین می‌نشینند باعث کاهش ترافیک هوایی در اول صبح خواهند شد. اما در هر صورت، هر هواپیمایی که بخواهد از باند فرودگاه بلند شود، کنترل‌کننده‌های ترافیک هوایی مجبورند پروازهای ورودی و خروجی از باند را با تأخیر کوتاهی انجام دهند.

پروازهای اول صبح حتی از نظر تغییرات جوی نیز کمتر تحت تأثیر قرار خواهند گرفت؛ بر اساس تحقیقات «مؤسسه پایش تندرها» اغلب طوفان‌ها (و در نتیجه هوای ناپایدار) به طور معمول در اوایل شب اتفاق می‌افتند.

و همچنین برای آن دسته از افرادی که حوصله شلوغی و ازدحام فرودگاه را ندارند، فرودگاه‌ها ابتدای صبح نسبتاً از شلوغی کمتری برخوردارند. نقشه ترافیکی گوگل نشان می‌دهد که فرودگاه جی.اف.کندی در نیویورک بیشترین ازدحام را در طول شبانه‌روز از نظر تعداد مسافر حدود غروب تا ۱۱ شب تجربه می‌کند. ساعت شلوغی فرودگاه لس‌آنجلس نیز از ۱۱ صبح تا ۹ شب ادامه دارد.

مزایای پرواز اول صبح به همین‌ها ختم نخواهد شد: ایرلاین‌ها اغلب اوقات بلیط پروازهای اول وقت خود را نسبت به پروازهای دیر وقت خود ارزان‌تر می‌فروشند، به این دلیل ساده که اغلب مردم خواب شب خود را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند!!

پس کاری که باید انجام دهید این است: صبح زود بیدار شوید. می‌توانید خواب راحت خود را در هواپیما و حین پرواز ادامه داده و از معضلات پروازهای دیرهنگام در شبانه‌روز خلاص شوید.

مشاورین نیلاگشت با سالها تجریه در برنامه‌ریزی سفرهای لوکس و با بهره گیری از دفاتر محلی در شهرهای استانبول، دبی و تورنتو، آماده طراحی و اجرای اختصاصی سفرهای تفریحی و تجاری شما به تمام نقاط دنیا می‌باشند.

تماس تهران ۱۷۶۵

دفتر تهران ۲۲۰۱۲۵۸۶

[email protected]

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیلاگشت

آژانس مسافرتی نیلاگشت |مجری خدمات تخصصی و لوکس سفر مرکز تخصصی خدمات ویزای کانادا و سایر کشورها خدمات رزرواسیون بیزینس لانج در تمام فرودگاهای دنیا

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی