اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009275583910569

راه های افزایش فالوور ایرانی واقعی صفر تا صد

کد: 140009275583910569

https://bit.ly/3mk8d3b

، آسارا , (اخبار رسمی): اگر شما هم به دنبال افزایش فالوور ایرانی هستید، این مقاله را بخوانید. سعی کردیم در این مقاله، صفر تا صد راه های افزایش فالوور ایرانی را آموزش دادیم. انواع راه های رایگان و هزینه دار را بر شما عرضه کردیم.

راه های افزایش فالوور ایرانی واقعی صفر تا صد
راه های افزایش فالوور ایرانی واقعی صفر تا صد
راه های افزایش فالوور ایرانی واقعی صفر تا صد
راه های افزایش فالوور ایرانی واقعی صفر تا صد

راه های افزایش فالوور ایرانی واقعی صفر تا صد 

جلب توجه در اینستاگرام می تواند یکی از بزرگترین تغییر دهنده های بازی باشد تا به کسب و کار شما کمک کند. به دست آوردن فا لوور و لایک به گسترش آگاهی از برند شما و دستیابی به مشتریان بالقوه کمک می کند. اینستاگرام برنامه محبوب اشتراک‌گذاری تصویری است. این پلتفرم دارای بیش از 1 میلیارد کاربر و بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه است. همه و همه در اینستاگرام هستند، و با توجه به اشتراک گذاری و کامنت گذاشتن روی پست ها و عکس ها، شما فکر می کنید که به افزایش فالوور ایرانی واقعی مثل یک تکه کیک است. اما، مانند بسیاری از چیزهای زندگی، ایجاد یک حضور تثبیت شده در رسانه های اجتماعی نیاز به صبر و اراده دارد. حتی کارشناسان می گویند کار سختی است. به گفته تالیا کورن، متخصص رشد رسانه های اجتماعی، ایجاد یک دنبال کننده سالم در هر پلتفرم رسانه های اجتماعی یک تعهد بزرگ است و به دست آوردن آن لایک ها و فالوورهای ارزشمند نیاز به استراتژی، مهارت دارد.به دست آوردن فالوور ایرانی واقعی در این روزها کار سختی شده ولی ما در این مقاله به شما راه هایی نشان می دهیم.

راه های افزایش فالوور ایرانی واقعی به دو صورت طبیعی و خرید فالوور است. در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم.

افزایش فالوور با خرید فالوور :

همه ماهایی که اینستاگرام فعالیت داریم رویای پیج پر از فالوور فعال داریم. با خرید فالوور ایرانی واقعی می توانید بدون نیاز به صرف زمان فقط با مقدار کم هزینه مقدار فالووربالایی به دست بیارید. بسیاری از سلبریتی ها برای شروع به کار در اینستاگرام ابتدا از سایت معتبر دیجی فالوور مقدار زیادی فالوور میگیرند. با این کار می خواهند در نگاه اول هر بیننده ای اعتبار خود را حفظ کنند.

برای به دست آوردن فالوور از طریق خرید فالوور ایرانی واقعی با هر سایتی خطرناک و اتلاف وقت است. باید دقت کنید که سایت های زیادی وجود دارند که با قیمت های متنوعی فالوور و لایک می فروشند. نباید به هر سایتی اعتماد کرد. طبق تحقیقاتی که ما کردیم با اعتماد ترین سایت در زمینه خرید فالوور اینستاگرام سایت " دیجی فالوور" است.

افزایش فالوور به حالت طبیعی:

برای افزایش فالوور به حالت طبیعی شما باید انرژی، زمان و مهارت به میدان بگذارید و با حوصله ، جدیت کارتان را انجام دهید. برای این کار به شما چند راه نشان می دهیم :

1- ایجاد پروفایل کامل و خاص: برای شروع هر کاری شما باید خودتان به خوبی معرفی کنید. در قسمت بیو از برند خود تعریف کنید . با 150 کاراکتر به مخاطب هدف خود را بیان کنید. سعی کنید جذاب و کامل از خدماتان بنویسید.حتما لینک از وب سایت خود بنویسید تا در صورت نیاز به صفحه شما وارد بشن.

2- هشتگ اختصاصی خود را تبلیغ کنید: برای کار با اینستاگرام باید یک هشتگ اختصاصی ایجاد کنید. باید کاری کنید که این هشتگ مورد استقبال فالوورها باشد. شما می توانید هشتگ اختصاصی خود را در پروفایل خود قرار می دهید ، به صورت آفلاین نیز به تبلیغ هشتگ اختصاصی خود روی هر چیز با ارزش قابل تبلیغی قرار دهید. از جمله بنرهای تبلیغاتی ، بروشورهای چاپی ، کارت ویزیت شرکت و سایر نمادهای فروشگاه یا شرکت خود بپردازید . این روش یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام شماست .برای وایرال کردن هشتگ خود سعی کنید برای هر پست ، ترکیبی از هشتگ های خود استفاده کنید . مثلا برای پست چرم دوزی از هشتگ #چرم دوزی دست ساز استفاده کنید. حتما برای محبوب شدن هشتگ سعی کنید کلمات کلیدی و وایرال بیشتر استفاده کنید تا بتوانید نتیجه مطلوب تری بدست آورید .

3- برند خود را با نوشتن شرح حال توصیف کنید: شما می توانید با استفاده از داستان سرایی در کنار تصاویر اینستاگرام ، برای ایجاد تعامل و اشتراک گذاری تعامل بالایی به دست بیاورید. یک تصویر ارزش صدها کلمه را دارد اما شما می توانید با نوشتن توضیحات جذاب در کنار تصاویری که در اینستاگرام خود به اشتراک می گذارید بر تاثیر گذاری بیافزایید و کاربران را به تعامل و اشتراک گذاری پست هایتان ترغیب کنید. این راه یکی از نکات اصلی جذب مخاطب است.

4- همه فالوورها در بازاریابی تاثیر دارند: از پروفایل افرادی که در اینستاگرام دارای پیج های موفقی هستند بازدید نمایید . شما با دیدن این صفحات می توانید از تکنیک های بازاریابی محتوای آن ها اطلاع جمع کنید . همچنین سعی کنید به صورت منظم با آن ها ارتباط برقرار کنید و یکی از محبوب ترین افراد یا برندهای تجاری آن ها شوید تا در صورت جلب توجه کردن آنها با شما پست مشترک بگذارند و یا از محتوا شما تعریف کنند.

5- ایجاد تعامل: اینستاگرام نیز مثل سایر شبکه های اجتماعی یک محیط تعاملی می باشد و فقط محیطی برای انتشار پست نیست.شما با ایجاد تعامل از طریق راه های زیر می توانید مخاطب را درگیر خودتان کنید و افراد بیشتری را از برند خود خبردار کنید. راه های ایجاد تعامل و بیشتر دیده شدن به صورت زیر است:

 • نمونه بسیار موفق از ایجاد یک محیط تعاملی و ارتباط برقرار کردن با فالوور ها از طریق سوال ها و Call to Action ها در توضیحات پست ها است.
 • مسابقه بگذارید
 • در کپشن و استوری ها از مخاطب بخواهید شما را به بقیه معرفی کنند و برای این کار جایزه بگذارید
 • می توانید در استوری ها باکس سوال بگذارید و به سوالات جواب دهید.
 • کمپین با دیگر برندها راه بیاندازید. این راه کمی هزینه بر ولی موثر است. شما به عنوان اسپانسر به همراه دیگر برندها می توانید مسابقه راه بیاندازید و جوایز را بین افرادی که شما و دیگر برند ها را فالوو کردند قرعه کشی کنید.
 • پست مشترک با پیج های دارای فالوور بالا بگذارید. این راه خوب یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ موثر است.
 • تبلیغ پولی با استفاده از اینفلوئنسر ها با وجود هزینه بر بودن می تواند برای شما فالوور جذب کند.
 • شما می توانید در سایر برنامه ها و سایت ها از آیدی پیج اینستاگرامی خود را بگذارید.

6- تحلیل کاربران و فالوورها: شما باید ابتدا کاربران و فالوورهای پیج خودتان را تحلیل کنید تا ببینید افراد با چه سنی، جنسیت، علاقه و سلیقه ای پیج شما را انتخاب کرده اند برای این کار میتوانید از ابزاری به نام Insight در اینستاگرام خود استفاده کنید. با سوال از فالوورها می توانید از اهداف و درخواست های آن ها با خبر بشید. با گزینه سوال و سوال چند گزینه ای می توانید نظر فالوورها را بپرسید.با این کارها می توانید محتوای تولیدی خود را بهبود ببخشید و همین باعث می شود در جذب فالوور برای پیج خود هم پیشرفت داشته باشید. البته این مورد شاید به صورت مستقیم روی افزایش فالوور اینستاگرام شما تاثیر نمی گذارد ولی اگر افرادی که شما را دنبال می کنند از پیج شما خوششان بیاید به بقیه توصیه می کنند.

7- از تگ لوکیشن حتما استفاده کنید: با استفاده از تگ لوکیشن پست های شما توسط افراد بیشتری دیده می شود پیشنهاد می کنم. چون اینستاگرام این قابلیت را دارد که پست های مرتبط را به افرادی که در آن منطقه حضور دارند نشان دهد. این کار به طرز عجیبی باعث افزایش دنبال کنندگان شما در اینستاگرام می شود.

8- تولید محتوای مستمر: برای نگه داشتن فالوورهای پیجتان و اضافه کردن به دنبال کنندگان ، شما باید محتوا جذاب و مداوم ارسال کنید. در صورتی که محتوا زیاد بفرستید، از نظر فالوورها خسته کننده هستید و در صورت فعال نبودن از دنبال کردن شما ناامید می شوند. یکی از مهمترین عوامل رشد پیج های اینستاگرامی تداوم در تولید محتواست.

الگوریتم جدید اینستاگرام در صورتی که فعالیت شما در اینستاگرام مستمر باشد تعداد ریچ روزانه شما روز به روز بیشتر می کند و همین باعث ورود شما به صفحه اکسپلور می شود. در صورتی که میخواهید پست هایتان بیشتر دیده شود و بیشتر لایک بخورد باید در بهترین زمان محتوایتان را ارسال کنید. با ورود به قسمت insights اینستاگرام می توانید بیشترین ساعات فعال فالوور هایتان را بدانید.

9- محتوای سرگرم کننده تولید کنید: همه افراد در اینستاگرام دنبال محتوا سرگرم کننده و جذاب اند. حتی اگر محتوا شما رسمی باشد باید بر جذاب بودن آن بیشتر تلاش کنید. البته سعی کنید در انتشار پست های سرگرم کننده زیاده روی نکنید و از موضوع اصلی دور نشوید. با پست های جذاب، فالوورها بیشتر برای دنبال کردن شما انگیزه می گیرند. با این حال آن ها پست شما را برای دوستان شان دایرکت می کنند. همین موضوع باعث می شود فالوورهای شما به مرور زمان بیشتر شود.

افزایش فالوور به طریق طبیعی بهتر است یا خرید فالوور ایرانی واقعی؟

جواب این سوال به شما بستگی دارد. اگر شما موقعیت اجتماعی خوبی دارید، زمان، مهارت و انرژی شما زیاد است بهترین راه برای شما افزایش فالوور به طریق طبیعی است، در غیر این صورت پیشنهاد ما به شما خرید فالوور از سایت دیجی فالوور است. خرید فالوور نسبت به افزایش فالوور به طریق طبیعی چه مزایایی دارد؟

 • خرید فالوور ایرانی فعال باعث شهرت و محبوبیت سریع تر شما می شود
 • با خرید فالوور واقعی، الگوریتم اینستاگرام پیج شما را محبوب دانسته و سریع تر وارد صفحه اکسپلور می شوید.
 • خرید فالوور باعث افزایش اعتبار شما در فضای مجازی می شود. هر چه اعتبار شما زیاد شود اعتماد دیگر فالوورها به شما بیشتر می شود.
 • یکی از مزایای خریدن فالوور صرفه جویی در وقت است
 • زمانی که پیجی تازه کار فالوور زیادی داشته باشد، مردم کنجکاو می شوند که چه چیزی در این پیج وجود دارد که انقدر سریع فالوور جذب کرده است.
 • خرید فالوور مشتری را سریع به شما جذب می کند و هزینه خرید فالوور در کمترین زمان به شما برمی گردد.

برای خرید فالوور ایرانی واقعی از چه سایتی خرید کنیم؟

امروزه کلاهبرداری از طریق خرید اینترنتی خیلی زیاد شده است. بخصوص هک حساب اینستاگرامی و هک کارت خرید از طریق این سایت ها بسیار راحت شده است. سایت دیجی فالوور بسیار مورد اعتماد است به طوری که بیشتر سلبریتی ها از این سایت خرید می کنند. این برند مجوز رسمی از سمت دولت ایران دارد.از دیگر مزیت های این سایت موارد زیر است:

 • برای برند دیجی فالوور اولویت رضایت مشتری است. در این جهت بدون در نظر گرفتن تعداد و نوع سفارش تمام تلاش خود را در جهت با کیفیت بودن محصول انجام می دهد. حتی در صورت استفاده و راضی نبودن مشتری از سفارش خود، گزینه بازگشت وجه را گذاشته است.
 • هنگام خرید فالوور واقعی شما با قیمت ارزان و رقابتی مواجه می شوید.
 • ریزش فالوور در این سیستم کم است
 • برای همه مشتری ها تخفیف های ویژه و هدیه در نظر دارد.
 • حین تحویل محصول به شما نیازی به دادن رمز ورود نیست و بدون وارد شدن به پیج شما سیستم بسته را می زند.
 • برای مشاوره رایگان و یا رفع مشکلات سفارش ، شما می توانید از پشتیبانی 24 ساعته استفاده کنید.
 • بسته های خرید فالوور واقعی اینستاگرام به شما فالوور فعال و ایرانی عرضه می کند.

خلاصه کلام:

اینستاگرام امروزه تبدیل به شبکه بازاریابی جدی برای همه و برندها شده است. با توجه به اهمیت بالا این برنامه افزایش فالوور در اینستاگرام برای بیشتر ما دغدغه شده است. در این مقاله سعی کردیم به شما راه های طبیعی و خرید فالوور ایرانی واقعی را توضیح دادیم. طبق نظرسنجی ها سایت دیجی فالوور بهترین و مورد اعتماد ترین سایت خرید محصولات اینستاگرامی است. با خرید فالوور ایرانی واقعی از این سایت در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید.

راه های افزایش فالوور ایرانی واقعی صفر تا صد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیجی فالوور

دیجی فالوور با ارائه ارزانترین و باکیفیت ترین فالوور در بین سایت های ایرانی و همچنین امکان خرید فالوور ارزان جزع یکی از بهترین سایت های خرید فالوور می باشد. برای ورد به سایت کلیک کنید www.digi-follower.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی