اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010295646718026

آشنایی با فیلترهای شنی فایبرگلاس

کد: 140010295646718026

https://bit.ly/3KyOJSL

، تهران , (اخبار رسمی): فیلتر های شنی فایبرگلاس یا مخازن کامپوزیتی FRP جزو جدید ترین متریال در تولید مخازن تحت فشار همچون سیستم های تصفیه می باشد که با توجه به کارایی و قیمت مناسب آن جایگاه ویژه ای در بازار بدست آورده است.

سختی گیر
آشنایی با فیلترهای شنی فایبرگلاس

سختی گیر به تجهیزاتی از ادوات سیستم های تصفیه آب اطلاق می گردد که برای کاهش سختی آب و حذف املاح و رسوبات ناشی از کلسیم و منیزیم به کار گرفته می شود.

فیلتر شنی: یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین روش ها برای تصفیه آب استفاده از فیلتر شنی می باشد. صافی شنی یا همان فیلتر، دستگاهی است که بوسیله آن املاح اضافی، ذرات جامد و گل و لای از آب گرفته می شود. Sand filter روش بسیار ساده ای برای زلال سازی آب می باشد. همانطور که می دانید آب بسیار عالی است که همین امر موجب می گردد در مسیر حرکت خود انواع املاح معدنی را در خود حل کند که همین مسئله موجب افزایش کدورت در آب می گردد. در سیستم های تصفیه پیشرفته مانند RO نیز از فیلترِ شنی یا صافی شنی به عنوان اولین مرحله در تصفیه آب استفاده می شود. از جمله مزایای این فیلتر به عنوان یک سیستم ساده تصفیه آب می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سختی گیر : 

سختی گیر به تجهیزاتی از ادوات سیستم های تصفیه آب اطلاق می گردد که برای کاهش سختی آب و حذف املاح و رسوبات ناشی از کلسیم و منیزیم به کار گرفته می شود.اگر شما در تاسیسات خود همچون موتورخانه های آبگرم، سیستم های سرد کننده همچون چیلر و برج خنک کننده، استخر های خصوصی و عمومی، سیستم های تبادل حرارتی همچون مبدلهای استخری و … مشکل رسوب و گرفتگی یا پوسیدگی تجهیزات دارید، سختی گیر ها ( سختی گیر رزینی) مشکل شما را  به سادگی رفع خواهد کرد.

ماینر باکس :

در واقع برای استخراج هر ارز دیجیتالی ماینر مخصوص وجود دارد ولی در این میان در کشور ما بیشترین استخراج مربوط به بیت کوین می باشد. اکثر دستگاه های ماینر استخراج بیت کوین انجام می دهند. مانند هر کار دیگری استخراج بیت کوین و کار کردن با دستگاه ماینر بیت کوین نیز چالش های بسیار زیادی دارد. در ادامه مطلب به چالش های ماین بیت کوین خواهیم پرداخت. در ابتدا این نکته را بدانید که برای استخراج بیت کوین در کشور ما می توان اقدام به اخذ مجوز نمود و شغلی کاملا قانونی داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی