اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011155681918152

چرا به شماره مجازی برای اپل آیدی نیاز داریم؟

کد: 140011155681918152

https://bit.ly/34dYENt

، تهران , (اخبار رسمی): جهت فعالسازی گوشی های هوشمند محصول کمپانی اپل نیاز به ساخت یک حساب کاربری اپل داریم. متاسفانه بدلیل تحریم کشور ایران از جانب شرکت اپل امکان ساخت حساب کاربری اپل برای ایرانیان داخل کشور با استفاده از شماره همراه اپراتورهای ایران میسر نمی باشد. راه چاره چیست؟

چرا به شماره مجازی برای اپل آیدی نیاز داریم؟
شماره مجازی برای ساخت اپل آیدی

جهت فعالسازی گوشی های هوشمند محصول کمپانی اپل نیاز به ساخت یک حساب کاربری اپل داریم. متاسفانه بدلیل تحریم کشور ایران از جانب شرکت اپل امکان ساخت حساب کاربری اپل برای ایرانیان داخل کشور با استفاده از شماره همراه اپراتورهای ایران میسر نمی باشد. به همین جهت یا بایستی قید استفاده از محصولات این شرکت را بزنیم یا یک سیم کارت شماره همراه از یک کشور دیگر را تهیه کنیم.

البته راهکار سومی هم وجود دارد و آن خرید شماره مجازی برای اپل آیدی از یک کشور دیگر مثل انگلستان است که بتوانیم با هزینه بسیار اندک و براحتی حساب کاربری اپل بسازیم و با خیال راحت از محصولات هیجان انگیز این شرکت همچون گوشی های آیفون و تبلت آیپد آن استفاده کنیم.

چگونه شماره مجازی برای اپل آیدی تهیه کنیم؟

حال که به اهمیت استفاده از شماره مجازی برای ساخت حساب کاربری اپل یا ساخت اپل آیدی پی بردیم، چگونه باید یک شماره مجازی تهیه کنیم!؟ راه های متفاوتی برای دریافت شماره مجازی وجود دارد که از جمله این راه ها استفاده از اپلیکیشن ها و سایت هایی است که خدمات ارائه شماره مجازی به صورت رایگان ارائه می دهند. ما به دو دلیل استفاده از این روش را به هیچ وجه توصیه نمی کنیم. در ادامه مطلب می توانید بخش خطرات استفاده از شماره مجازی رایگان برای ساخت حساب کاربری اپل یا ساخت اپل آیدی را جهت مطلع شدن از مشکلات این روش مطالعه کنید.

روش دوم که روش پیشنهادی مطمئن و البته کم هزینه و ساده تر است استفاده از یکی از سایت های متخصص در زمینه ارائه خدمات شماره مجازی برای اپل است. برای این منظور می توانید به سایت های خارجی مراجعه کنید که مشکلات پرداخت پول جهت خرید شماره مجازی را در پیش رو خواهید داشت یا این که به سایت نامبر که یک سایت با سابقه خوب، قابل اعتماد و همچنین دارای قیمت های منصفانه و خدمات با کیفیت در این زمینه است مراجعه نمایید.

 

خطرات استفاده از شماره مجازی رایگان برای اپل آیدی چیست؟

بایستی مد نظر قرار داد بزرگترین  خطری که وجود دارد در درجه اول عدم امنیت این شماره های رایگان است. این به معنای آن است که شما ریسک هک شدن حساب کابری اپل خود را با استفاده از این شماره های رایگان پذیرفته اید! شما می توانید با پرداخت هزینه ناچیز از تمامی اسناد و تصاویر و فایل های خود در مقابل تهدیدات هکری از سوی این ارائه دهندگان شماره های مجازی رایگان حفاظت نمایید.

شاید هم به این فکر باشید که از اپلیکیشن های معتبر ارائه شماره مجازی رایگان استفاده نمایید که متاسفانه هیچ کدام از این برنامه ها به ساکنین کشورمان خدمات ارائه نمی کنند و تمامی روش ها و ترفندهای ذکر شده در سایت های مختلف در جهت استفاده از این برنامه ها تنها برای جذب مخاطب برای سایت است و حاصلی جز اتلاف وقت ارزشمند شما ندارد.

منبع : وبسایت نامبر (https://nummber.ir/)

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نامبر

نامبر (https://nummber.ir/) یک سایت فعال در زمینه ارائه خدمات الکترونیک از جمله ارائه شماره مجازی از بیش از 150 کشور مختلف برای بیش از 300 سرویس از جمله گوگل، واتساپ، تلگرام و ...می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]