اطلاعات تماس
  • 093070*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012175755218083

تاثیر لابیاپلاستی بر اعتماد به نفس

آیا لابیاپلاستی باعث افزایش اعتماد به نفس می شود؟

کد: 140012175755218083

https://bit.ly/37cQ7LM

، (اخبار رسمی): لابیاپلاستی جزو محبوب ترین جراحی های زیبایی زنان است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و توسط متخصص و جراح زنان انجام می شود. این جراحی به شدت بر افزایش اعتماد به نفس خانم ها تاثیر گذار است.

آیا لابیاپلاستی باعث افزایش اعتماد به نفس می شود؟
آیا لابیاپلاستی باعث افزایش اعتماد به نفس می شود؟
آیا لابیاپلاستی باعث افزایش اعتماد به نفس می شود؟
آیا لابیاپلاستی باعث افزایش اعتماد به نفس می شود؟
آیا لابیاپلاستی باعث افزایش اعتماد به نفس می شود؟
آیا لابیاپلاستی باعث افزایش اعتماد به نفس می شود؟

یکی از دغدغه های اصلی خانم ها، توجه به زیبایی و زیباتر شدن است. اکثر بانوان با انواع جراحی های زیبایی از صورت گرفته تا اندام های دیگری مثل سینه و واژن و...سعی میکنند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و بیشتر به چشم آیند.همه ی افراد زیبایی را دوست دارند و سعی میکنند تا بهترین خود باشند. به دلیل اهمیت زیبایی در جوامع امروزی، انواع جراحی ها زیبایی بیش از پیش رونق پیدا کرده است. یکی از این جراحی ها، تکنیک لابیاپلاستی است که به طرز قابل توجهی مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است.

 

شاید یکی از دلایل استقبال گسترده برای جراحی لابیاپلاستی، این باشد که علاوه برجنبه ی زیبایی، جنبه ی درمانی هم دارد. بسیاری از داوطلبان این جراحی دارای مشکلاتی مانند درد در هنگام فعالیت های سنگین ورزشی و یا عفونت های مکرر به دلیل بزرگ بودن لابیا ها هستند که برای رفع مشکلات خود ناچار به انجام جراحی لابیاپلاستی می شوند. از سوی دیگر زیبایی اندام تناسلی میتواند در افزایش اعتماد به نفس خانم ها در حین روابط جنسی بسیار موثر باشد. به طور کلی باید به این موضوع اشاره داشت که بانوان دارای روحیه ای بسیار لطیف و در عین حال ضعیفی هستند که هر گونه اختلال در زیبایی میتواند باعث سرکوب اعتماد به نفس در آن ها شود که به صورت رفتاری نمود پیدا میکند. بنابراین بانوانی که دستگاه تناسلی زیبایی ندارند از رابطه ی جنسی پرهیز میکنند و از آنجایی که رابطه ی جنسی تاثیری بسیاری در روابط زن وشوهر دارد اجتناب از این عمل میتواند به سردی روابط و حتی طلاق بیانجامد. به همین دلیل برای جلوگیری از این اتفاق بانوان عزیز می توانند از جراحی لابیاپلاستی استفاده کنند. در این مقاله به بررسی اثرات این جراحی به لحاظ روانی و اثری که بر افزایش اعتماد به نفس خانم ها دارد می پردازیم.

 

جراحی لابیاپلاستی و تاثیر آن بر اعتماد به نفس در روابط جنسی جراحی لابیاپلاستی برای کوچک کردن لابیای مینور در آلت تناسلی خانم ها است و روش های مختلفی برای انجام این جراحی وجود دارد که از جمله ی آن میتوان به جراحی با لیزر، تکنیک تریم و جراحی وج اشاره کرد. همانطور که گفته شد، ظاهر آلت تناسلی در روابط جنسی تاثیر بسیاری دارد و زیبایی آن میتواند باعث افزایش اعتماد به نفس خانم ها در روابط جنسی شود همچنین در برخی خانم ها این تصور وجود دارد که با انجام این جراحی رابطه ی جنسی را به بالاترین لذت خود خواهد رسید و به همین دلیل اقدام به این جراحی میکنند.

 

گاهی به همراه این جراحی، تزریق ژل و یا رفع تیرگی واژن نیز انجام میشود که میتواند باعث شادابی و افزایش هر چه بیشتر اعتماد به نفس در افراد شود. علاوه بر تمام موارد گفته شده از عوامل دیگر که باعث عدم اعتماد به نفس در خانم ها میشود و یکی از دغدغه های فکری اصلی آنهاست عدم تقارن لابیاها در ناحیه ی واژن است. این امر سبب می شود تا بسیاری از خانم ها در هنگام رابطه ی جنسی دچار شرم شده و حتی در مواردی رابطه ی جنسی با درد و ناراحتی را تجربه کنند. اما باید توجه داشت که برخی افراد ممکن است دارای مشکلات پیش زمینه ای باشند که نتوانند این جراحی را انجام دهند. برای مثال افرادی که دارای زگیل تناسلی هستند، خانم های زیر 18 سال، زنانی که تا دوماه آینده قصد بارداری دارند و افرادی که دارای عفونت های شدید هستند شرایط لازم برای جراحی لابیاپلاستی را ندارند.

 

چه مشکلاتی باعث میشود تا افراد تصمیم به جراحی لابیاپلاستی بگیرند؟ شکل لابیا خانم ها و دختران تفاوت قابل توجهی با یکدیگر دارند و حتی در یک بدن شکل لابیا بر اثر عواملی مانند زایمان در اثر کشیدگی میتواند به طور کامل تغییر کند. وجود لابیاهای بزرگ و شل می تواند تاثیر قابل توجهی بر عدم اعتماد به نفس خانم ها در هنگام رابطه ی جنسی داشته باشد. دلیل این امر این است که خانم ها به خاطر عدم رضایت کافی از بدنشان ممکن است در مقابل شریک جنسی خود احساس شرم کرده که این امر می تواند باعث عدم رضایت در طول رابطه ی جنسی شود. همچنین لابیای بزرگ در طول رابطه ی جنسی باعث درد و عدم لذت بردن از رابطه می شود. در بسیاری از خانم هایی که دارای لابیای بزرگ هستند استفاده از شلوارها و لباس های تنگ ممکن نیست، چرا که لابیای آنها با پوشیدن لباس های تنگ نمود پیدا میکند. به همین خاطر این دسته از خانم ها مجبور به استفاده از لباس های گشاد میشوند. این موضوع انتخاب آن ها در لباس را محدود میکند که بار روانی زیادی را به همراه دارد. خوشبختانه امروزه تمامی این مشکلات می تواند با انجام عمل سرپایی لابیاپلاستی، توسط یک متخصص زنان خوب در تهران حل گردد.

 

در مجموع دلایل اصلی که خانم ها برای جراحی لابیاپلاستی اقدام میکنند به دسته های زیر تقسیم بندی میشوند:

1.درد در حین رابطه ی جنسی

2.داشتن ظاهری تمیز و زیبا

3.عدم تقارن ظاهری واژن

4.کم تر تحریک شدن کلیتوریس به دلیل پوست اضافه ی  کلاهک آن

5. درد و ناراحتی در هنگام فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری

6. احساس سایش و ناراحتی هنگام ورزش های سنگین

7. ناراحتی در پوشیدن لباس تنگ

مزایای جراحی لابیاپلاستی و تاثیر آن بر اعتماد به نفس به طور کلی عمل لابیاپلاستی مزایای زیادی دارد که شاید بتوان گفت مهم ترین آن های افزایش اعتماد به نفس در بانوان، زیبایی ظاهری و افزایش کیفیت رابطه ی جنسی می باشد.از مزایای لابیاپلاستی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1.از بین رفتن پوست های اضافی و سفت شدن ظاهر واژن خانم ها در آن ها احساس بهتری ایجاد کرده و باعث افزایش اعتماد به نفس در آن ها میشود.

2. کاهش لبه های دستگاه تناسلی خارجی، لذت جنسی را چند برابر کرده و افزایش رضایتمندی جنسی را به دنبال خواهد داشت.

3. وجود لوب های بزرگ میتواند شرایط واژن را برای انواع عفونت ها محیا کند. با کوچک شدن این لوب ها میزان عفونت و بوی بد واژن تا حد خوبی از بین میرود که باعث افزایش اعتماد به نفس در بانوان خواهد شد.

4.کاهش ناراحتی و عدم رضایت در طول رابطه ی جنسی از دیگر مزایای این جراحی می باشد.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات لازم را کسب کرده باشید. شما میتوانید سوالات و تجربیات خود را در مورد انواع جراحی های زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، هودکتومی، عمل تنگی واژن در وب سایت رسمی دکتر حببیه احمدی به آدرس  www.drahmady.com  مطرح کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 093070*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی