اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012265774815459

جشنواره نوروزی دبستان ترجمیک؛ فرصتی برای توسعه فردی

کد: 140012265774815459

https://bit.ly/3iiqLyr

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از راه‌های اصلی یادگیری، شرکت در دوره‌های آنلاین است. افراد برای صرفه‌جویی در وقت و صرف زمان کمتر، هزینه به‌صرفه‌تر و سایر دلایل در کلاس‌های آنلاین شرکت می‌کنند. تعطیلات نوروز زمانی مناسب و فوق‌العاده برای شرکت در دوره‌های آنلاین و یادگیری مهارت‌های جدید است.

جشنواره نوروزی دبستان ترجمیک؛ فرصتی برای توسعه فردی
جشنواره نوروزی دبستان ترجمیک؛ فرصتی برای توسعه فردی

ایام نوروز شاید تعطیلات کوتاهی باشد اما با برنامه‌ریزی درست، تبدیل به فرصتی طلایی می‌شود. دبستان ترجمیک در این ایامِ تعطیل، دوره‌های حرفه‌ای و وبینارهای رایگانی را در راستای پیشرفت شما طراحی کرده است.

شروع سال نو، آغازی برای ماست. بسیاری از ما پیش از شروع سال، اهداف جدید خود را می‌نویسیم. اهدافی که به زندگی ما جهت می‌دهند و اغلب، در راستای توسعه فردی‌مان نوشته می‌شوند.

بزرگ‌ترین اشتباه در راه رسیدن به اهداف، «کارِ امروز را به فردا انداختن» است. برای اهداف خود از همین امروز تلاش کنید. دبستان ترجمیک به فکر امروزِ شما است. امروزی که ممکن است به خاطر تعطیلات عید آن را فراموش کنید.

دبستان ترجمیک، پلتفرم آموزشی آنلاین موسسه ترجمیک است و به برگزاری دوره‌های آنلاین در زمینه‌های متنوع می‌پردازد. این دوره‌ها که توسط استادان مجرب تدریس می‌شود.

دبستان نوروزی ترجمیک در ایام نوروز جشنواره‌ای را برگزار می‌کند.

 مهارت‌های خود را در تعطیلات عید افزایش دهید! دانشجویان در تلاش برای آغاز کار پاره‌وقتی در کنار درس هستند. شاغلان در راستای ارتقای موقعیت شغلی خود تلاش می‌کنند. هر دو این گروه‌ها برای دستیابی به هدفشان باید مهارت‌های خود را افزایش دهند.

فشردگی درس‌ها و کارها اصلی‌ترین دلیل فرصت نکردن برای افزایش مهارت‌ها است. اما راه چاره چیست؟

تا کنون به تعطیلات عید و تبدیل آن به فرصتی طلایی فکر کرده‌اید؟ به این که در این تعطیلات در دوره‌های متنوع شرکت کنید و مهارت خود را افزایش دهید؟ شاید تصور کنید که در عید به علت تعطیلی، دوره‌ای برگزار نمی‌شود. اما باید بگوییم که در اشتباهید!

دبستان نوروزی ترجمیک در بازه زمانی 27 اسفند تا 20 فروردین جشنواره ویژه‌ای را برگزار می‌کند. جشنواره‌ای که با هدف پیشرفت و توسعه فردی شما طراحی شده است.

برگزاری دوره‌های متنوع و وبینارهای رایگان! دبستان ترجمیک در تعطیلات عید، دوره‌ها و وبینارهای گوناگونی را برای شما در نظر گرفته است. دوره‌هایی حرفه‌ای که توسط مدرسین باسابقه در راستای پیشرفت شما برگزار می‌شوند. شما در انتهای هر دوره گواهینامه‌ای را دریافت خواهید کرد و رزومه خود را حرفه‌ای‌تر می‌کنید.

خبر خوش این که دبستان ترجمیک در جشنواره‌اش پیشنهاد ویژه‌ای برای شما دارد: با ثبت‌نام در یک دوره از دبستان ترجمیک، از اعتبار 50 هزار تومانی برای شرکت در دوره‌ای دیگر بهره‌مند شوید.

وبینارهای رایگان از دیگر خدمات ارائه شده در این جشنواره است. این وبینارها در راستای افزایش مهارت‌های شما طراحی شده و توسط افراد باتجربه برگزار می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر راجع به دوره‌ها و وبینارها به صفحه دبستان ترجمیک سر بزنید.

تالار گفتمان دبستان ترجمیک می‌خواهید مهارتی را یاد بگیرید اما به علت فرصت کم‌تان توانایی شرکت در دوره‌ها را ندارید؟ نگران  نباشید! به مناسبت نوروز، دبستان ترجمیک از بخش جدید دوره‌های خود رونمایی می‌کند: تالار گفتمان دبستان ترجمیک.

در تالار گفتمان دبستان ترجمیک حتی اگر فقط در یک دوره این دبستان شرکت کرده باشید، امکان دسترسی به محتوای انجمن سوالات دبستان ترجمیک را خواهید داشت. در این انجمن افرادی که در دوره‌ها شرکت کرده‌اند، سوالات خود را درباره مطالب مربوط به کلاس می‌پرسند. شما و دیگر افراد عضو انجمن، امکان پاسخگویی به آن‌ها را دارید.

با مشاهده سوالات دیگران با محتوای کلی کلاس آشنا می‌شوید. همچنین اگر سوالی داشته باشید، می‌پرسید و دیگر اعضای انجمن پاسخ شما را خواهند داد.

5 میلیون تومان جایزه تنها با شرکت در نظرسنجی! دبستان ترجمیک برای بهبود عملکرد خود، نظرسنجی‌ای را برای ثبت پیشنهادات و انتقادات شما برگزار می‌کند. با شرکت در نظرسنجی در قرعه‌کشی جوایز نوروزی جشنواره ترجمیک شرکت داده می‌شوید. در این قرعه‌کشی به 14 نفر جوایز ویژه‌ای تعلق می‌گیرد. جوایز قرعه‌کشی به شکل زیر هستند.

  • 5 میلیون تومان اعتبار برای شرکت در دوره‌های دبستان ترجمیک به 1 نفر 3 میلیون تومان اعتبار برای شرکت در دوره‌های دبستان ترجمیک به 3 نفر 1 میلیون تومان اعتبار برای شرکت در دوره‌های دبستان ترجمیک به 10 نفر

دسترسی به محتوای دوره‌های آنلاین در هر زمان اگر دوره موردنظر شما تشکیل شده و در آن شرکت نکرده‌اید یا دوره‌ای که می‌خواهید در حال برگزاری است اما اکنون فرصتی برای شرکت در آن‌ها ندارید، ناراحت نباشید! در دبستان ترجمیک با خرید دوره‌ها به محتوای کلی کلاس‌ها دسترسی پیدا می‌کنید و فیلم‌های دوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در نهایت هیچ دوره‌ای را از دست نخواهید داد.

سخن پایانی ایام نوروز شاید تعطیلات کوتاهی باشد اما با برنامه‌ریزی درست، تبدیل به فرصتی طلایی می‌شود. دبستان نوروزی ترجمیک در این ایامِ تعطیل، دوره‌های حرفه‌ای و وبینارهای رایگانی را در راستای پیشرفت شما طراحی کرده است.

فرصت 23 روزه جشنواره دبستان نوروزی ترجمیک را از دست ندهید و با شرکت در دوره‌ها و وبینارهای آن، به توسعه فردی برسید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ترجمیک

ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف می‌باشد. مترجمان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی مدارک ارائه می‌کنیم. ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | رسانه‌ها