اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102286082618661

علیرضا مسیبی، مدیر پاپیاطب:

حضور اولین تولیدکننده کفی‌های طبی در ایران

کد: 140102286082618661

https://bit.ly/3lo3212

، (اخبار رسمی): پاپیا اولین تولیدکننده کفی در ایران و حاضر در جمع شرکت کنندگان نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۱ است و هر ساله از لحاظ فناوری و تنوع محصولات خود را بروز کرده است. این شرکت با بهره گیری از متخصصان می‌کوشد از علم بهره ببرد و محصولاتی مطابق با استانداردهای روز برای انواع بیماری‌های مرتبط با پا تولید کند.

حضور اولین تولیدکننده کفی‌های طبی در ایران
حضور اولین تولیدکننده کفی‌های طبی در ایران

علیرضا مسیبی درباره سابقه فعالیت این شرکت به واردات واکس‌های کیوی و پنگوئن از سال ۱۳۷۵ و سپس با واردات کفی اشاره کرد و گفت: پاپیاطب با بهره گیری از فناوری،دستگاه‌ها و مواد اولیه مختلف توانست اولین تولیدکننده کفی کفش در ایران شود.

تنوع محصولات پاپیا اینسول و پاپیا طب

مسیبی درباره تولیدات شرکت‌های خود گفت: تولیدی بزرگ پاپیا با مدیر عاملی قادر ایمانی از دو بخش پاپیا اینسول(تولیدکننده انواع کفی‌های عمومی از جنس‌های اسفنج، EVA، پلی اورتان، واکس و دستگاه واکس زن، انواع پاشنه کش، زیره کفش) و پاپیاطب (تولیدکننده انواع دستگاه‌های اسکن کف پا، کفی‌های طبی شامل کفی متناسب با قوس پا، کفی دیابتی،کفی پای پرانتزی، کفی پای ایکس، کفی ارتوپدی، کفی‌های بچگانه و اکسسوری‌های پاپزشکی، محصولات ارتوپدی) تشکیل شده است.

مسیبی با بیان اینکه اکنون پاپیاطب دارای ۳۵ نمایندگی در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران است، افزود: تولیدی پاپیا هرساله به فکر پیشرفت از لحاظ فناوری و تنوع محصول است. پاپیا اینسول و پاپیا طب هرسال در انواع نمایشگاه‌ها حضور دارند و هرسال محصولات جدیدی را رونمایی کرده است.

آینده نگران کننده تولیدات و صادرات کفی‌های طبی

این تولیدکننده با تاکید بر حال نه چندان خوب صنعت در ایران، گفت: امیدواریم بستری فراهم شود تا به صورت مستقیم صادراتی به کشورهای دیگر به خصوص کشورهای همسایه داشته باشیم. البته اکنون به صورت غیر مستقیم صادرات به کشورهای عراق و افغانستان داریم.

وی افزود: با اینکه صنعتگران و تولیدکنندگان ما تمام تلاشمان برای پیشرفت صنعت می‌کنند اما همیشه موانعی وجود دارد که برخلاف شعارها اکثر این موانع نشات گرفته از دولت است. در واقع مسائلی از قبیل دادن مجوز به واردکنندگان بدون توجه به بودن نمونه داخلی آن در ایران، نبودن مواد اولیه مناسب به علت تحریم‌ها، گرانی و تورم، گرانی مواد اولیه به علت اختلاف قیمت ارز، ندادن تسهیلات قابل توجه به تولید کنندگان، معاف نبودن تولید کننده از مالیات و ... وجود دارد. تمام این موارد باعث می‌شود تولیدکننده به جای اینکه به پیشرفت و نوآوری توجه و تمرکز داشته باشد دچار موانعی و مشکلات عدیده‌ای شود.

مزیت‌های رقابتی این دو شرکت تولیدکننده

پاپیاطب و پاپیا اینسول دارای مجوزهای ce و iso در مورد بهداشت، مدیریت، کیفیت هستند و همچنین مجوزهای مرتبط از سازمان نانوفناوری دارد که همین عوامل باعث میشود پاپیا محصولاتی با کیفیت، با قیمت مناسب و دارای هندسه و ظاهری استاندارد تولید کند که سایر رقبا تا به امروز به همچین استانداردهایی نرسیده‌اند.

فواید نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۱ برای تولیدکنندگان این حوزه

نمایشگاه‌هایی از این دست باعث می‌شود تولیدکنندگان که اکثرا مستقیم با مردم در ارتباط نیستند و همگی عوامل فروش دارند، در این رویدادها با مردم در ارتباط باشند و فیدبک‌هایی از نظرات آنها در مورد محصولاتشان به صورت مستقیم بگیرند.

همچنین در نمایشگاه‌ها فرصت بسیار خوبی برای جذب مشتری‌های جدید فراهم می‌آید.

علیرضا مسیبی در پایان با توجه به صحبت‌های فوق تاکید کرد: امید به توجه بیشتر در خصوص تولید و خودکفایی در کشور عزیزمان، قرارگیری تسهیلات بیشتری در اختیار تولیدکنندگان، تداوم نمایشگاه‌ها و همایش‌ها و رویدادهای باکیفیت را دارم.

لینک ارتباطی این شرکت: Papiyateb.com

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش