اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102286083318661

کالاهای پزشکی تولیدی یک شرکت خوب در نمایشگاه

عدم حمایت روشن، یکی از مشکلات است

کد: 140102286083318661

https://bit.ly/3PoeqIl

، (اخبار رسمی): بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی، از تاریخ سوم تا ششم خردادماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و آزمایشگاه و شرکت بازرسی آزما پژوهان کامیاب صنعت (آپکا) نیز در آن شرکت دارد.

عدم حمایت روشن، یکی از مشکلات است
عدم حمایت روشن، یکی از مشکلات است

این شرکت، به همت گروهی از متخصصین دانشگاهی و تحقیقاتی کشور در حوزه های مهندسی پزشکی ،کالا و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی ، دارویی و مهندسی مواد،  بر پایه دانش و تجربه ارزنده خود در خصوص شناسایی، آنالیز، تحلیل و ساخت تجهیزات و مواد اولیه مورد استفاده در صنایع در سال 1394 تاسیس شد.

محمد پرورش‌نیا، مدیرعامل و مدیر گروه شیمی و پلیمر این شرکت، با اشاره به این موضوع که ایجاد آزمایشگاه مرجع تخصصی مهندسی پزشکی در منطقه خاورمیانه و همچنین ایجاد تمامی زیرساخت های آزمایشگاهی تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی کشو، از اهداف همیشگی این شرکت بوده می‌گوید:« ورود آزمایشگاه های غیر تخصصی به حوزه آزمایشگاه تجهیزات پزشکی، نگاه صرفا بازاریابی در برخی آزمایشگاه تجهیزات اکرودیته شده خطری است که ممکن است گریبان گیر  فرایند کنترل کیفی تجهیزات پزشکی  شود. عدم حمایت روشن معاونت فناوری و صندوق شکوفایی جهت خرید تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی نیز یکی دیگر از معضلات فراراه تولید است»

پرورش‌نیا می‌گوید:« ما تنها آزمایشگاه تخصصی  در حوزه محصولات ارتوپدی و ایمپلنت های دندانی و فک و صورت از جمله پروتز های زانو و لگن، انواع پیچ و پلاک ارتوپدی، استیپل،انکور سوچر، انواع ست اسپاین، پنجه کربنی، واکر و ... هستیم»

پرورش‌نیا در توضیح بیشتر فعالیت‌های این واحد تولیدات پزشکی می‌گوید:« نازال، فیلتر HME ، گاید وایر های قلبی و عروقی ، بالن های قلبی، لارنژیال ماسک، انواع مدار تنفسی ، ست های تزریق، سمان گلاس آینومر، سمان زینک اکساید ،پودر پرسلن، کامپوزیت ها و سرامیک های دندانی ، آمالگام ، سیلر و ... در زمره تولیدات ماست»

شایان ذکر است که  بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث) که از سوم تا ششم خردادماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، یک میهمان ویژه در حوزه تولید حمل و نقل پزشکی و درمانی دارد. این نمایشگاه امسال به همت شرکت آوای موفق ایرانیان و همکاری رسانه ای اخبار رسمی با رونق و شکوهی به مراتب بیشتر از سال های قبل برگزار می شود. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]