اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103096110118661

نماینده کمپانی برند JTR در نمایشگاه ایران هلث:

جذابیت بازار ایران موجب ارتباط دو کشور ایران و ایتالیا شده است

کد: 140103096110118661

https://bit.ly/3M6Tpz2

، (اخبار رسمی): از شرکتهای بین‌المللی حاضر در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث می‌توان به شرکت تولیدی ایتالیایی ویلچرهای برقی و مکانیکی با برند معروف JTR  اشاره کرد. ویلچر های جی تی اس JTS در مدل‌های گوناگونی تولید و عرضه می‌شوند.

جذابیت بازار ایران موجب ارتباط دو کشور ایران و ایتالیا شده است
جذابیت بازار ایران موجب ارتباط دو کشور ایران و ایتالیا شده است

از شرکتهای بین‌المللی حاضر در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث می‌توان به شرکت تولیدی ایتالیایی ویلچرهای برقی و مکانیکی با برند معروف JTR  اشاره کرد. ویلچر های جی تی اس JTS در مدل‌های گوناگونی تولید و عرضه می‌شوند و جی تی اس را می‌توان از جمله با کیفیت ترین برند‌هایی دانست که در بازار تجهیزات پزشکی دنیا به فروش می‌رسند.

آقای جوزپه، نماینده کمپانی این برند معروف و شناخته شده در این باره با اشاره به این که ۱۴ سال است که ویلچرهای به روز و حرفه ای را در شهر بولونیای ایتالیا تولید می‌کنند، گفت:‌ «تاکنون ۳ بار به ایران آمده ام و اخرین حضورم نیز به ۶ ماه پیش مربوط می‌شود. ما برای تامین مایحتاج ایران و عراق تلاش می‌کنیم و دنبال تخصص فنی برای پخش در ایران هستیم.»

وی تاکید کرد: «ما با حضور در نمایشگاه ایران هلث توانستیم که با شرکت‌ها ارتباط بهتر و بیشتری برقرار کنیم. برای فروش این نوع محصولات در ایران آماده هستیم؛ بازار خوبی برای فروش ما مهیاست و در دو تجربیات قبلی کارخانه‌های زیادی این موضوع را تایید می‌کنند.»

جوزپه در پایان گفت: «ما می‌خواهیم ۱۰ درصد در بخش R&D سرمایه‌گذاری کنیم چون همه مردم بعد از پاندمی نگرانی‌هایی دارند.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]