اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104296305715617

سایت ساز و معیاب و مزایای آن

کد: 140104296305715617

https://bit.ly/3olNRHe

، تهران , (اخبار رسمی): اگر می‌خواهید در فضای دیجیتال موفق عمل کنید، حتماً باید از ابزار وب‌سایت بهره ببرید. اما مشکل اینجاست که ساختن یک وب‌سایت، کاری تخصصی است که نیازمند دانش و تجربه زیادی است.برای طراحی سایت اقساطی با کارینوتک همراه باشید.

سایت ساز و معیاب و مزایای آن
سایت ساز و معیاب و مزایای آن

سایت ساز پل ورود شما به دنیای دیجیتال است. همه ما می‌دانیم که راه اندازی یک کسب و کار دیجیتال بدون حضور وب‌سایت از اعتبار کافی برخوردار نیست. اگر می‌خواهید در فضای دیجیتال موفق عمل کنید، حتماً باید از ابزار وب‌سایت بهره ببرید. اما مشکل اینجاست که ساختن یک وب‌سایت، کاری تخصصی است که نیازمند دانش و تجربه زیادی است.برای طراحی سایت اقساطی با کارینوتک همراه باشید.

به همین علت بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک ترجیح می‌دهند تا از ابزار ساده تری مانند شبکه‌های اجتماعی برای حضور خود در فضای دیجیتال استفاده کنند. اما دیر یا زود متوجه خواهند شد که بدون وب‌سایت نمی‌توان به اهداف مد نظر خود رسید. ابزار وب‌سایت ساز برای کمک به چنین افرادی تولید شده است.

ابزار سایت ساز چیست؟

سایت ساز یک برنامه یا پلتفرم است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا به سهولت سایت ایجاد کنید.از طریق این ابزار بخشی از فضای وب با یک آدرس مشخص به کسب و کار شما اختصاص خواهد یافت. شما می‌توانید از این فضا در راستای تحقق اهداف کسب و کار خود استفاده کنید. در این ابزار قالب‌های آماده مختلفی برای طراحی وب‌سایت وجود دارد. به علاوه قابلیت ایجاد طراحی‌های منحصر به فرد نیز در اکثر این نرم‌افزارها در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید تنها با استفاده از کشیدن المان‌های مختلف به درون این قالب وب‌سایت خود را به شکل دلخواه طراحی کنید. برای تهیه اکانت بیگ بلو با ما تماس بگیرید

مزایای استفاده از سایت سازها

نیازی به کد نویسی ندارد

آنچه مشخص است بسیاری از افراد توانایی کدنویسی ندارند. همین موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از ما هرگز به فکر طراحی وب‌سایت نباشیم. اما جالب است بزنید ابزار وب‌سایت ساز این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بدون نیاز به دانش فنی خاصی تنها با استفاده از مهارت‌های ICDL وب‌سایت خود را ایجاد کنید.

داشتن وب سایت با سرعت بالا

برای طراحی یک وب‌سایت توسط ابزار وب‌سایت ساز نیازمند صرف زمان زیادی نیستید. وجود قالب‌های آماده در این ابزار به شما کمک می‌کند تا به سرعت قالب متناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید. در مرحله بعدی کافیست با استفاده از المان‌های محتوایی این قالب را پر کنید. هرچه المان‌های محتوایی شما جذاب‌تر باشد، وب‌سایت شما بیشتر دیده خواهد شد. با خرید اکانت ادوب کانکت طراحی سایت را آنلاین آموزش ببنید برای شروع کلیک کنید

به طراحی گرافیک نیاز ندارد

یکی دیگر از نگرانی‌های افراد برای طراحی وب‌سایت مهارت‌های گرافیکی است. برای ایجاد وب‌سایت در این ابزار نیاز نیست تا درک تخصصی هنری داشته باشید. یا مهارت‌های فتوشاپ یا تایپوگرافی را بلد باشید. طرح های از پیش آماده شده وب‌سایت ساز برای همین منظور ایجاد شدند. شما تنها می‌توانید با یک انتخاب یک طرح مشخص جلوه‌های گرافیکی فوق العاده‌ای برای وب‌سایت خود ایجاد کنید.

استفاده از قالب آماده

استفاده از قالب‌های آماده این نگرانی را ایجاد می‌کند که وب‌سایت تولید شده با سایر وب‌سایت‌های موجود در فضای وب مشابه باشد. اما نگران نباشید وب‌سایت سازها امکاناتی را برای شما فراهم می‌کند تا یک وب‌سایت کاملا متمایز از افراد دیگر تولید کنید. داشتن ویژگی‌های از قبیل طرح‌های از پیش آماده شده متعدد، عناصر طراحی جذاب و کاربر پسند و امکان شخصی سازی محتوا توسط خود شما باعث می‌شود تا وب‌سایتی با ویژگی‌های منحصر به فرد بر روی فضای وب ایجاد شود.

معایب استفاده از سایت ساز ها

انتخاب طرح ها با محدودیت

این محدودیت، بیشتر برای افرادی که دارای دانش فنی طراحی وب‌سایت هستند وجود دارد. این افراد نیاز دارند تا آزادی‌های بیشتری برای پیاده سازی طرح‌های مدنظر خود در روی وب‌سایت داشته باشند. اما وب‌سایت سازها برای ایجاد طرح‌های مختلف و پیشرفته‌تر محدودیت‌هایی دارد. به علاوه استفاده از وب‌سایت‌های طراحی شده با وب‌سایت ساز باعث می‌شود تا شما همیشه بر کدهای نوشته شده بر صفحات خود کنترل کافی را نداشته باشید.

عملکرد محدود صفحات

به هر حال ساخت وب‌سایت با این ابزار محدودیت‌هایی را نیز به دنبال دارد. برنامه ارائه شده ممکن است تعداد محدودی از صفحات را برای وب‌سایت شما ارائه دهد. برای ایجاد درگاه‌های تجارت الکترونیک گزینه‌های محدودی را در اختیار شما قرار می‌دهد و این از قابلیت پاسخگویی شما می‌کاهد.

این نکته برای کسب و کارهایی که برنامه پیشرفت فوق‌العاده‌ای دارند، بسیار مهم است. اگر قصد دارید کسب و کار خود را به سرعت گسترش دهید و یا آن را بزرگتر کنید از وب‌سایت سازهایی استفاده کنید که قابلیت‌های بیشتری را به شما ارائه دهد.

معرفی نرم‌افزار های سایت ساز

  • WordPress.org
  • Web.com
  • Wix
  • Constant Contact Website Builder
  • Gator by HostGator
  • Zyro
  • Domain.com
  • BigCommerce
  • Shopify

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کارینوتک

کارینوتک، ارائه دهنده نرم افزارهای آموزش آنلاین فارسی و همچنین برگزار کننده وبینار (سمینار آنلاین) و برگزاری دوره های آموزشی آنلاین ویژه مدرسین و مراکز آموزشی، طراحی سایت و سئو سایت

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]