اطلاعات تماس
  • ۰۲۸۳۳۴*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105226348819420

کابین عقب پادرا پلاس

کد: 140105226348819420

https://bit.ly/3bPZwf0

، (اخبار رسمی): پادرا پلاس، جدیدترین و لوکس ترین پیکاپ باربر شهری تولید شده توسط شرکت خورو سازی زامیاد است که با یک تغییر چهره در نیسان وانت به بازار عرضه شده است.طراحی ظاهری کابین جلو که کپی برداری از یک شرکت خودرو سازی چینی است ظاهر این خورو را شکیل‌تر و مدرن تر کرده است و ایمنی و راحتی بیشتری دارد.

کابین عقب پادرا پلاس
کابین عقب پادراپلاس

مزایا و امکانات پادراپلاس

  • نبود امکانات کافی و استاندارد در کابین نیسان وانت رانندگی با این خودرو را دشوار میکند و در دراز مدت باعث آسیب بدنی به رانندگان می شود که در طراحی پادراپلاس سعی شده نواقص موجود برطرف شود.
  • مجهز بودن کابین پادراپلاس به فرمان هیدرولیک، کولر و تهویه مطبوع، چراغ های جلو و عقب مه شکن، کیسه های هوا،  بزرگتر شدن آینه ها و برقی شدن آن، نمایشگر داشبورد، طراحی خوش فرم و آرگونومی مناسب صندلی ها راحتی و امنیت بیشتری را برای سرنشینان این خودرو به ارمغان آورده است.
  • ساختار شاسی پادراپلاس نسبت به نیسان به روز تراست و افزایش ارتفاع خودرو باعث تردد بهتر در جاده های صعب‌العبور شده است و علاوه براین ظرفیت حمل بار آن تا ۲۱۰۰ کیلوگرم افزایش پیدا کرده است.

آن‌طور که از شواهد پیدا است، احتمالا پادرا پلاس جایگزین نهایی نیسان زامیاد خواهد بود. ولی وجود ضعف هایی از جمله تک سوز و بنزینی بودن این خودرو و محدود بودن ظرفیت باک خودرو تا ۵۰ لیتر باعث شده که همچنان رانندگان  تمایل به استفاده از نیسان زامیاد داشته باشند.

مزایای استفاده از کابین عقب پادراپلاس

کابیین عقب پادرا پلاس می تواند مزیت های بسیار زیادی را برای رانندگان این خودرو فراهم کند. به همین دلیل، اکثر  دارندگان این خودرو ، به دنبال خرید کابین عقب نیز هستند. در ادامه فواید استفاده از کابین عقب برای خودرو پادرا پلاس را ذکر می کنیم.

حمل و نقل راحت تر بارها

یکی از دغدغه های افراد دارای پادراپلاس، جابجا کردن بارهای مختلف است. گاهی نیاز است که بارهای مختلف بر روی خودرو قرار داده شوند و با وسایل مخصوص بسته شوند که با حرکت خودرو آسیب نبینند.

کابین عقب پادرا پلاس امکان حمل و نقل هر نوع باری را فراهم می کند. با وجود این کابین عقب، دیگر دغدغه ای برای افراد جهت حمل و نقل وسایل مختلف وجود ندارد.

ایمنی بیشتر جهت حمل بارهای مختلف

ایمنی که در اثر نصب کابین عقب پادرا پلاس ایجاد می‌شود، بسیار فوق العاده است. اگرچه خود این خودرو، دارای بخش باربری در پشت خودش می باشد. اما بدیهی است که ایمنی این ماشین برای حمل و نقل بارهای مختلف پایین است. اما با نصب کابین عقب پادرا پلاس، ایمنی خودرو جهت حمل و نقل بارهای مختلف بخصوص ایمنی در برابر سرقت بسیار افزایش پیدا می کند.

ایجاد یک فضای امن و خصوصی در پشت خودرو

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از کابین عقب این است که با این کابین‌ها، یک فضای امن و خصوصی در پشت خودرو ایجاد می‌شود. در صورت نیاز می توان در این فضا اقدام به جابجا کردن وسایل مختلف مانند مواد غذایی، اسباب و اثاثیه و … کرد.

کاهش تابش نور خورشید به وسیله های مختلف

در صورتی که اقدام به خرید کابین عقب پادرا پلاس مسقف کنید، می توانید شاهد کاهش تابش نور خورشید به وسیله های مختلف باشید. برخی از وسیله ها به ویژه بارهای خوراکی به تابش نور حساس هستند. با کابین عقب مسقف می توان تابش مستقیم نور خورشید به این وسیله ها را تا حد زیادی کاهش داد.

لزوم استفاده از کابین عقب

شاید بسیاری از افرادی که اقدام به خرید خودروی پادرا پلاس کرده اند، علاقه ای به استفاده از کابین عقب برای پادرا پلاس نداشته باشند. زیرا باید مقداری هزینه کنند تا بتوانند کابین عقب پادرا پلاس را خریداری کنند.  در بسیاری از موارد خرید کابین عقب پادرا پلاس لازم و ضروری به نظر می‌رسد.

افرادی که برای جابجا کردن وسیله های مختلف، اقدام به خرید این خودرو کرده اند، باید حتما برای جابجایی امن تر و بهتر وسیله های مختلف اقدام به نصب کابین عقب پادرا پلاس کنند. البته کابین عقب این خودرو باید دارای جنس با کیفیتی باشد تا بالانس خودرو را کاهش ندهد.

جنس کابین عقب

یکی از مهم ترین معیارهای ساخت کابین عقب پادرا پلاس، جنس به کار رفته برای کابین عقب خودرو است. ماشین یک وسیله مکانیکی است که به وسیله ابزارهای مختلف مانند ۴ تایر در اطراف خود، بالانس شده است. در صورتی که خودرو در پشت یا جلوی خودش وزن زیادی را تحمل کند، دچار مشکل عدم تعادل می شود. سنگین بودن کابین عقب ماشین، به غیر از اینکه باعث بهم خوردن تعادل نرمال ماشین می شود، می تواند مصرف سوخت ماشین را نیز افزایش دهد.

به همین دلیل، بسیاری از رانندگان به دنبال کابین های عقب با کیفیت و استاندارد هستند. سبک بودن کابین عقب خودرو به معنای کاهش مقاومت آن است. البته در حال حاضر، برخی از کابین های عقب خودرو با کیفیت بسیار بالا ساخته می شوند و مقاومت بسیار خوبی نیز دارند.

در ساخت کابین ها میتوان از مواد مختلفی کرد. از قبیل چوب، فلز، فایبرگلاس و چادر برزنتی استفاده کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۲۸۳۳۴*****
[نمایش اطلاعات]