اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106166405315617

مزایای طراحی سایت وردپرسی

کد: 140106166405315617

https://bit.ly/3TLM4K5

، تهران , (اخبار رسمی): وردپرس یکی از پلتفرم‌های مدیریت محتوا یا به اختصارCMS ها است که به شما کمک می‌کند تا محتوای وب‌سایت خود را بدون داشتن دانش کدنویسی ویرایش و مدیریت کنید.

مزایای طراحی سایت وردپرسی
مزایای طراحی سایت وردپرسی

وردپرس یکی از پلتفرم‌های مدیریت محتوا یا به اختصارCMS ها است که به شما کمک می‌کند تا محتوای وب‌سایت خود را بدون داشتن دانش کدنویسی ویرایش و مدیریت کنید. از دیدگاه کاربران، این نرم‌افزارها ظاهری مشابه فیس‌بوک یا گوگل داک دارد. به طوری که شما یک صفحه یا سند جدید ایجاد کرده و آن را در فضای مجازی منتشر می‌کنید.برای آموزش ورد پرس نیز میتوانید نرم افزار تدریس آنلاین کارینوتک را تهیه نمایید.

مزایای استفاده کردن از سیستم وردپرس

استفاده آسان و راحت

نرم‌افزار وردپرس به گونه‌ای طراحی شده که استفاده از آن برای کاربران بسیار ساده و آسان است. اضافه کردن صفحات جدید، نوشتن پست‌های وبلاگ یا افزودن تصاویر و مانند آنها به صفحات سایت از طریق این نرم‌افزار به سرعت و سهولت انجام می‌شود. بنابراین وب‌سایت‌هایی که از این نرم‌افزار برای مدیریت محتوای خود استفاده می‌کنند، نیازمند زمان کمتری برای قالب‌بندی وب‌سایت خود هستند.

برای دانلود ادوب کانکت و آموزش طراحی سایت کلیک کنید.

مدیریت سیستم‌های مختلف

نرم‌افزار وردپرس برای موتورهای جستجو نوشته شده است. به همین علت شما می‌توانید از هر کامپیوتری که امکان اتصال به اینترنت داشته باشد وب‌سایت خود را از طریق این نرم‌افزار مدیریت کنید.

عدم نیاز به ویرایش HTML یا نرم‌افزار FTP

وردپرس یک سیستم خودگردان یا اصطلاحاًself-contained است. این نرم‌افزار نیازمند به ویرایش‌هایHTML نیست. بنابراین شما می‌توانید بدون نیاز داشتن به نرم‌افزارهای جانبی HTML یاFTP، یک صفحه جدید ایجاد کنید، پست وبلاگ خود را بنویسید، متن را قالب بندی کنید، تصاویر را بارگذاری کنید و پرونده های ویدیویی خود را بر روی وب‌سایت قرار دهید..

دوستار موتورهای جستجو

کد نویسی نرم‌افزار وردپرس بسیار ساده و شسته رفته است. بنابراین موتورهای جستجو به سادگی می‌توانند محتوای موجود بر روی وب‌سایت‌های بر پایه وب وردپرس را خوانده و رتبه بندی کنند. به علاوه در وب‌سایت‌های برپایه‌ی وردپرس این امکان وجود دارد که هر پست، صفحه یا عکس دارای متا تگ، توضیحات، کلمات کلیدی و عنوان مربوط به خود باشد. این ویژگی به سئوی وب‌سایت بسیار کمک می‌کند.

کنترل و به روز رسانی

سهولت استفاده از نرم‌افزارهای وردپرس باعث شده تا کاربران غیرمتخصص هم بتوانند از آن به سادگی استفاده کنند. بنابراین شما برای به‌ روز رسانی بخش‌های مختلف وب‌سایت خود نیازمند طراح وب‌سایت نیستید. در نتیجه می‌توانید به سرعت وب‌سایت خود را از هر جنبه ای که در نظر دارید به روز رسانی کنید.

بهبود عملکرد سایت با پلاگین‌ها

به کمک پلاگین‌ها شما می‌توانید ویژگی‌های جالبی را به وب‌سایت خود اضافه کنید. برای مثال ویدئوها، تقویم رویدادها،facebook fan box وTwitter feed از جمله این ویژگی‌هاست. اکثر این قابلیت‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند اما برای اضافه کردن برخی از آنها به وب‌سایت خود باید هزینه‌ پرداخت کنید.

قابلیت گسترش یافتن

طراحی‌های بر پایه وردپرس بسیار مقیاس پذیرند. به عبارت دیگر با رشد کسب و کار خود می‌توانید وب‌سایت خود را گسترش دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کارینوتک

کارینوتک، ارائه دهنده نرم افزارهای آموزش آنلاین فارسی و همچنین برگزار کننده وبینار (سمینار آنلاین) و برگزاری دوره های آموزشی آنلاین ویژه مدرسین و مراکز آموزشی، طراحی سایت و سئو سایت

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]