اطلاعات تماس
  • 091293*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106286533919183

نکات مهم مراقبت از پوست

کد: 140106286533919183

https://bit.ly/3UmC5Ls

، (اخبار رسمی): باید بدانید که استفاده از کرم مرطوب کننده فقط مانند لایه ایی محافظ عمل می کند و سبب تقویت پوست می‌شود و برای مراقبت بیشتر پوست سرم تهیه کنید و پیش از کرم آبرسان و مرطوب کننده استفاده کنید، شما باید کرم خود را برحسب نوع پوست خود انتخاب کنید.

نکات مهم مراقبت از پوست
خرید لوازم آرایشی

زیبایی سریع و علمی پوست صورت

اکثر خانم ها و آقایان به داشتن پوستی خوب و شفاف اهمیت می دهند چرا که مراقبت از پوست پوست و صاف و بدون نقص بودن آن، بیشترین تاثیر را در زیبایی چهره دارد. پوست همواره در معرض عواملی مانند رطوبت، آلودگی، گرما، خشکی و … قرار می‌گیرد و متاسفانه تعدادی از خانم ها با مراقبت های افراطی و استفاده بیش از حد از انواع کرم های محافظت کننده از پوست، موجب آسیب رساندن به پوست بدن خود می شوند. هزاران توصیه و روش موثر برای زیبایی سریع پوست صورت و جوانی آن وجود دارد که در ادامه این بخش از همراز به چند مورد اشاره خواهیم کرد.

استفاده از اسکراب‌ها برای زیبایی سریع پوست

اسکراب صورت، سلول های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند اما استفاده افراطی و خشن از اسکراب ها موجب صدمه و خراش بر پوست می شود. تاثیر لایه برداری در دراز مدت و با صبر حاصل می شود. موثرترین لایه بردار و مناسب ترین ماده مفید برای پوست اسکراب های حاوی اسید.

شستن صورت با صابون برای زیبایی سریع پوست

استفاده مداوم از صابون برای شستشوی صورت سبب خشکی پوست و از بین رفتن و لایه محافظ پوست و بروز آکنه می شود. همچنین باید پاک کننده های قوی که حاوی سولفات لوریل اتر سدیم است، استفاده نکنید و برای استفاده کرم های کف کننده نرم یا لوسیون های پاک کننده را انتخاب کنید.

شستن صورت با صابون برای زیبایی سریع پوست

استفاده مداوم از صابون برای شستشوی صورت سبب خشکی پوست و از بین رفتن و لایه محافظ پوست و بروز آکنه می شود. همچنین باید پاک کننده های قوی که حاوی سولفات لوریل اتر سدیم است، استفاده نکنید و برای استفاده کرم های کف کننده نرم یا لوسیون های پاک کننده را انتخاب کنید.

مراقبت بیش از حد از پوست چرب و افراط در رفع مشکلات پوستی

حساسیت بیش از حد نسبت به پوست خود سبب می شود که پوست بدتر شود. یک محصول مناسب مراقبت از پوست را انتخاب کنید و با توجه به دستورالعمل آن، عمل کنید و منتظر نتیجه بمانید. در صورت داشتن مشکلی جدی، مانند آکنه، به جای خود درمانی به متخصص پوست و زیبایی مراجعه کنید.

زیبایی سریع پوست با پاکسازی پوست

استفاده از پاک کننده‌های اسیدی برای پاکسازی پوست سبب یک دست شدن رنگ و بافت پوست، پاک شدن منافذ پوست و کمک به مراقبت از پوست می شود. پیش از این هم در بخش سلامت پوست و موی نمناک گفته شد که برای پاکسازی پوست های چرب از محصولات حاوی اسید سالسیلیک استفاده کنید.

بخور برای زیبایی سریع پوست صورت و بدن

بخور به باز شدن منافذ پوست کمک کند و موجب از بین رفتن سلول های مرده می‌شود. به 2 فنجان آب در حال جوش چند برگ نعنا، اسطوخدوس، و بابونه اضافه کنید. سپس آن را از روی حرارت بردارید و محتوای آن را در یک کاسه بریزید. صورت تان را روی کاسه بگیرید و با حوله سر خود را بپوشانید. پس از بخور چند قطعه یخ روی صورت تان خود قرار دهید تا پوست صورت شما زیبا و جوان شود.

بخور برای زیبایی سریع پوست صورت و بدن

بخور به باز شدن منافذ پوست کمک کند و موجب از بین رفتن سلول های مرده می شود. به 2 فنجان آب در حال جوش چند برگ نعنا، اسطوخدوس، و بابونه اضافه کنید. سپس آن را از روی حرارت بردارید و محتوای آن را در یک کاسه بریزید. صورت تان را روی کاسه بگیرید و با حوله سر خود را بپوشانید. پس از بخور چند قطعه یخ روی صورت تان خود قرار دهید تا پوست صورت شما زیبا و جوان شود.

برای زیبایی سریع پوست ضد آفتاب بزنید

نور خورشید پوست را تخریب و پیر می کند. برای زیبا و سالم نگه داشتن پوست تان، هر روز ضد آفتاب SPF40 زیر پایه آرایش خود استفاده کنید زیرا کرم پودرها به تنهایی قادر به محافظت از پوست شما در مقابل آفتاب نیستند.

پس همیشه روی صورت تان کرم های ضد آفتاب بزنید. بهتر است برای محافظت و مراقبت بیشتر پوست صورت، در روزهای آفتابی از عینک یا کلاه های لبه دار استفاده کنید زیرا جلوگیری از آسیب خورشید به پوست شما، یک میلیون بار بهتر از درمان آن است.

رژیم غذایی متعادل برای زیبایی سریع پوست

رژیم غذایی متعادل برای زیبایی پوست مهم است، زیرا با یک رژیم غذایی مناسب می توانید، تغذیه ویتامینه بدن را افزایش دهید. در رژیم غذایی خود میوه های تازه، سبزی، پروتئین کافی و ویتامین ها را قرار دهید رژیم غذایی که حاوی ویتامین C و چربی کم و قند هست، پوست را پررنگ می کند یک رژیم کم قند را در نظر بگیرید، که می تواند سطح انسولین را پایین نگه دارد، به سلول ها اجازه می دهد، تعادل سالم را حفظ کنند. آنتی اکسیدان های موضعی نیز وجود دارند که به شکل سرم و کرم بوده و پوست را تغذیه می کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091293*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی