اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140108036787418518
در دسترس نیست

فن کویل سرمایشی و گرمایشی

کد: 140108036787418518

، قزوین , (اخبار رسمی): سیستم های تهویه مطبوع مرکزی هوای خنک را از طریق سیستم کانال های تامین و برگشت به گردش در می آورند. مجراها و رجیسترها (یعنی منافذ در دیوارها، کف یا سقف پوشیده شده توسط کوره) هوای خنک را از تهویه مطبوع به خانه منتقل می کنند.

فن کویل سرمایشی و گرمایشی
خرید فن کویل سرمایشی و گرمایشی

دپارتمان قهرمانی مفتخر است با در دست داشتن متخصصین لوله کشی استیل و جوش آرگون آماده خدمت رسانی در زمینه لوله کشی استنلس استیل به هموطنان عزیز در سرار ایران میباشد.

هوای خنک با گردش در خانه گرمتر می شود. سپس از طریق کانال های برگشتی و رجیسترها به سمت کولر مرکزی جریان می یابد. تهویه مطبوع هوا را رطوبت زدایی می کند تا راحتی را بهبود بخشد. با این حال، در آب و هوای بسیار مرطوب، زمانی که دمای هوای بیرون متوسط ​​است، یا در مواردی که تهویه مطبوع بزرگ است، ممکن است هوا به رطوبت کافی برای رسیدن به سطح راحت نرسد.

در این موارد، صاحبان خانه ممکن است تنظیمات ترموستات را کاهش دهند یا از رطوبت‌گیر استفاده کنند. اما در هر دو مورد این امر باعث افزایش مصرف انرژی می شود، هم برای خود رطوبت گیر و هم به این دلیل که کولر گازی برای خنک کردن خانه به انرژی بیشتری نیاز دارد.

معمولاً در مواردی که نیاز به جداسازی کنترل دما در فضاهای مختلف و جلوگیری از تبادل یا جابجایی هوا و آلاینده ها بین نواحی داریم، معمولاً از فن کویل ها استفاده می شود واحدهای فن کویل روی زمین با ظرفیت های معمولاً بین 200 تا 1200 فوت مکعب در دقیق (CFM) و در هر دو مدل عمودی و افقی موجود هستند فن کویل های سقفی که در دو مدل کابینتی و اکسپوز عرضه می شوند، در طیف وسیعی از ظرفیت های موجود هستند و بر روی سقف نصب می شوند.

فن کویل کاستی

فن کویل های کاست در انواع یک، دو و چهار حالته با ظرفیت جریان هوا از ۲۰۰ تا ۱۲۰۰موجود هستند. به نحوی طراحی و مهندسی شده اند که نیازهای مختلف خنک کننده یا گرمایش با استفاده از آب سرد یا آب گرم را برآورده کنند. آنها برای استفاده در آپارتمان ها، هتل ها، مراکز خرید، ساختمان های اداری، بیمارستان ها و غیره مناسب می باشند.

ظرفیت

اولین عامل در انتخاب فن کویل ظرفیت گرمایش یا سرمایش آن است. هنگام محاسبه ظرفیت فن کویل – با توجه به کل بار تبرید (اعم از محسوس و نهان) فضا – محاسبات خود را بر اساس ظرفیت در سرعت متوسط ​​قرار دهید.

کویل

کویل محل عبور سیال سرد یا گرم است و اغلب از لوله های مسی و پره های آلومینیومی تشکیل شده است.

چیدمان لوله ها، تعداد ردیف ها، پوشش های محافظ باله ها (باله آبی و طلایی)، جنس لوله، تعداد باله ها در واحد طول و شکل منحنی آنها چیزی است که بین ساخت های مختلف متمایز می شود

غالباً از سه ردیف ۳/۸ در لوله های مسی برای ساخت سیم پیچ استفاده می شود، اما استفاده از پیکربندی دو ردیفه با لوله های ۱/۲ اینچ باعث کاهش افت فشار در سیال کار می شود و علاوه بر بهبود کارایی تجهیزات، باعث کاهش افت فشار در سیال کار می شود. . در برخی موارد، برای تامین همزمان هوای سرد و گرم در طول روز و یا برای فضاهای مختلف در یک آپارتمان لوکس، از واحدهای فن کویل با دو کویل مجزا (یکی برای حفظ جریان آب سرد از چیلر) استفاده می شود.  دیگری برای تامین آب گرم از دیگ بخار). اینها به عنوان واحدهای فن کویل چهار لوله شناخته می شوند.

به عبارت دیگر، واحدهای فن کویل دو لوله ای تنها به یک کویل، یک خط تغذیه و یک خط برگشت مجهز هستند، در حالی که نمونه های چهار لوله ای آن ها دارای دو کویل و در نتیجه یک جفت خط تغذیه و برگشت برای آب گرم هستند. و دیگری برای آب سرد فن کویل های چهار لوله ای هوای سرد و گرم را در طول روز به فضا می رسانند و همچنین امکان گرمایش بخشی از ساختمان و خنک کردن قسمت دیگر را فراهم می کنند.

گرچه واحدهای فن کویل روی زمین به طور سنتی دارای کلیدهای روشن، خاموش دستی و کنترل کننده سرعت هستند، نصب یک ترموستات اتاقی اتوماتیک برای کنترل عملکرد واحدهای فن کویل و بهینه سازی مصرف انرژی ضروری است. اساساً ترموستات اتاقی که در فاصله ۱۴۰ سانتی متری از کف نصب می شود، به دور از هوای تغذیه ای که از واحد فن کویل می دمد و نور مستقیم خورشید، برای روشن و خاموش کردن دستگاه و کنترل سرعت فن عمل می کند.

قیمت

قیمت یک عامل تعیین کننده در خرید هر محصولی است. با این حال، هنگام انتخاب یک سیستم فن کویل، راحتی حرارتی ساکنین، دوام، صدا، کارایی، ظرفیت و ظاهر در اولویت قرار دارد.در مجموع، انتخاب واحد فن کویل تابعی از معماری ساختمان و همچنین کاربرد آن است و مدل‌های مختلف – صرف نظر از کیفیت تولیدشان – مزیت کلی نسبت به یکدیگر ندارند و باید بر اساس نصب انتخاب شوند.

 یک واحد فن کویل می تواند در معرض یا فرورفته باشد. یک واحد اکسپوز دارای یک کابینت فلزی رنگ‌شده است. یک فن کویل فرورفته با یک صفحه دیواری پوشانده شده است یا از کانال های متصل به فضای مطبوع استفاده می کند. یونیت های فن کویل ما در سه پیکربندی اصلی ارائه می شوند: افقی در داخل یا در امتداد سقف، عمودی که ارتفاع دیوار را اجرا می کند،گرمکن های واحد در امتداد دیوار پایین است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

packageradiator

دپارتمان قهرمانی مفتخر است با در دست داشتن متخصصین لوله کشی استیل و جوش آرگون آماده خدمت رسانی در زمینه اجرای استخر سونا و جکوزی، اجرای کانال، لوله کشی استنلس استیل مناسب برای انواع کارخانجات مواد غذایی، صنایع شیمیایی و دارویی و بهداشتی با بهترین کیفیت ممکن در این صنعت تخصصی می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان