اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394081849310005

«اخبار رسمی» به جمع حامیان گردهمایی بازاریابی جهانی در تهران پیوست

کد: 1394081849310005

http://j.mp/1RIj7rv

، تهران , (اخبار رسمی): «اخبار رسمی»، اولین سامانه توزیع محتوا در ایران، به جمع حامیان یکی از مهم‌ترین رخدادهای بازاریابی جهان با عنوان «گردهمایی جهانی بازاریابی» پیوست. این گردهمایی قرار است در روزهای 30 آبان و اول آذرماه 1394، در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شود.

«اخبار رسمی»، به جمع حامیان «گردهمایی جهانی بازاریابی» پیوست.

مجید کثیری، درباره حضور «اخبار رسمی» در این رویداد گفت: «ارتباط با رسانه و تعامل سازنده با آن، یکی از مهم‌ترین اجزای بازاریابی و ارتباطات موثر با مخاطبان است که در این گردهمایی هم به آن پرداخته می‌شود. هدف و رسالت «اخبار رسمی» نیز ایجاد تعامل سازنده و موثر بین کسب‌وکارها و رسانه‌هاست

گردهمایی بازاریابی جهانی (Global Marketing Summit) توسط شرکت «پی‌ورلد» Pworld با همکاری شرکت ماناپیام، با حضور مدیران، کارشناسان و صاحب‌نظران  برجسته بازاریابی دنیا برگزار می‌شود. این گردهمایی فرصتی است تا مدیران و فعالان اقتصادی کشور با استانداردهای جهانی بازاریابی بیش از پیش آشنا شوند.

مجید کثیری، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران «اخبار رسمی» در زمینه اهمیت این رویداد برای جامعه بازاریابی ایران گفت: «در فضای پسا تحریم و فرصت‌های ایجاد شده پس از آن، کسب‌وکارها و شرکت‌های ایرانی نیازمند تعامل جدیدی با اقتصاد جهانی هستند. ارتباطات و بازاریابی در دنیای تکنولوژی و رسانه‌های جدید نیز، فرصت‌های بی‌شماری را برای نمایاندن توانایی‌ها و پتانسیل‌های کسب‌وکارهای ایرانی به جهانیان فراهم آورده است. حضور اساتید برجسته جهانی در این گردهمایی و همچنین حضور صدها کارشناس مطرح بازاریابی از ایران، می‌تواند بهترین فرصت برای تبدیل این پتانسیل‌ها به دانشی عملی و کاربردی در راستای حضور کسب‌وکارهای ایرانی در جهان باشد.»

وی درباره حضور «اخبار رسمی» در این رویداد گفت: «ارتباط با رسانه و تعامل سازنده با آن، یکی از مهم‌ترین اجزای بازاریابی و ارتباطات موثر با مخاطبان است که در این گردهمایی هم به آن پرداخته می‌شود. هدف و رسالت «اخبار رسمی» نیز ایجاد تعامل سازنده و موثر بین کسب‌وکارها و رسانه‌هاست و به همین دلیل همگرایی زیادی بین رسالت «اخبار رسمی» و رسالت این کنفرانس وجود دارد و بنابراین حمایت از این رویداد را در دستور کار خود قرار دادیم.»

همچنین آرش وفاداری، مدیرعامل «ماناپیام» و یکی از سخنرانان گردهمایی بازاریابی جهانی در این زمینه گفت: «گردهمایی بازاریابی جهانی برای اولین بار است که در ایران برگزار می‌شود و این اتفاق می‌تواند آغاز فصل تازه‌ای در بازاریابی و شیوه‌های بازاریابی در ایران همراه و همگام با استانداردهای جهانی باشد. در این گردهمایی برترین مدیران حوزه بازاریابی و ارتباطات برندهای مطرح جهان حضور خواهند داشت و شرکت‌کنندگان این اقبال را دارند تا با تجربیات این افراد در این گردهمایی دو روزه آشنا شوند.»

موضوعاتی چون استراتژی‌های موفق برای درگیر کردن مشتری، نقش و تاثیر احساسات در بازاریابی، برندسازی از طریق دانش و ... و یک کارگاه تعاملی درباره خلق استراتژی بازاریابی موفق در «اقتصاد مبتنی بر لایک » در این گردهمایی مطرح خواهد شد.   

قرار است در دو روز برگزاری گردهمایی بازاریابی جهانی رویداد، اخبار  این رویداد، از طریق «اخبار رسمی» نیز،  در اختیار رسانه‌های داخلی و جهانی و به زبان‌های فارسی و انگلیسی قرار گیرد.

علاقه‌مندان برای دریافت آخرین اخبار  گردهمایی بازاریابی جهانی می‌توانند به صفحه این رویداد در «اخبار رسمی» به آدرس http://goo.gl/EhIYqr مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اخبار رسمی

«اخبار رسمی»، نخستین نیوزوایر بین المللی ایران است که به کسب وکارها کمک می‌‎کند تا با اجرای کمپین‌های خبری در رسانه‌ها دیده شوند. اخباررسمی یک پلتفرم رسانه ای است و به عنوان یک پل ارتباطی، میان شرکت‌ها و رسانه ها عمل می‌کند تا از طرفی روابط عمومی و برندینگ شرکت‌ها توسعه یابد و از طرفی رسانه‌ها بتوانند به محتوای موثق و رسمی از شرکت‌ها دسترسی داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط های:

| روز اول گردهمایی بازاریابی جهانی در تهران | روز دوم گردهمایی بازاریابی جهانی